NiebieskaKawa
NiebieskaKawa
  6 listopada 2017 (pierwszy post)

Masz przyjaciela/przyjaciółkę z którymi to rok czasu i dłużej nie tylko rozmawiasz ale piszecie ze sobą smsy. Codziennie na dzień dobry zapytać się jak zleciała nocka i życzyć miłego dnia oraz wieczorem zapytać się jak minął dzień oraz powiedzieć dobranoc.
- Czy według Was nie jest to głupotą przykładowo gdy osoby powyżej 30 lat piszą do siebie takie smsy? Co zrobić w sytuacji gdy dany przyjaciel bądź przyjaciółka niewiele ma do powiedzenia w życiu, Ty nie wiesz na jakie tematy rozmawiać i nawet nie wiesz o co pytać? - Przyznam szczerze że gdy codziennie o tej samej porze przyjaciółka pyta się czy robię kolację i siedzę z dzieciakami przy lekcjach to szlag mnie trafia, a ja na dobrą sprawę sama nie wiem o co ją pytać.Wiele powiedziałyśmy sobie, na wiele pytań odpowiada tylko TAK/NIE, ciężko cokolwiek wyciągnąć z niej. Sama nie wiem o czym rozmawiać i pisać. Jak Wy postępujecie w takich sytuacjach?

lce
lce
  6 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy według Was nie jest to głupotą

:tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyznam szczerze że gdy codziennie o tej samej porze przyjaciółka pyta się czy robię kolację i siedzę z dzieciakami przy lekcjach to szlag mnie trafia,

Zapytaj się jej czy ma jakąś nową taśmę bo ta cie już znudziła.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Wy postępujecie w takich sytuacjach?

Jak przyjaciel domnie dzwoni to nie odbierama tel bo wiem że będzie gadał głupoty, albo jak odbiorem mówie w trakcie rozmowy że mnie tata woła po coś, albo że muszę już kończyć. A co do sms to nie mam kłopotu dostaje tylko np - jedziemy gdzie na :disco:, idziemy na :piwo: ,to tylko wtedy odpisuje, a takie jak tam, co robisz to nie odpisuje.
MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017

nie jest głupotą, akceptowac to co jest, takie doswiadczenia d83dde0ad83dde09

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  6 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Wy postępujecie w takich sytuacjach?

Odpuszczam na jakiś czas. Co za dużo to nie zdrowo. A tak przy okazji. Zrobiłaś już kolację i lekcje z dzieckiem odrobiłaś?
NiebieskaKawa
NiebieskaKawa
  6 listopada 2017

w trakcie jestem

Jozef84
Jozef84
  6 listopada 2017

Irytuje Cię przyjaciółka? Dziwne.

NiebieskaKawa
NiebieskaKawa
  6 listopada 2017
Mruczyslaw
Mruczyslaw: A tak przy okazji. Zrobiłaś już kolację i lekcje z dzieckiem odrobiłaś?

Nie odrobiłam Mruczuś lekcji, wpadłbyś i byś odrobił z nim lekcje z matematyki i historii d83dde04
Qjawiak
Qjawiak
  7 listopada 2017

To już przesada, żeby komuś pisać dzień w dzien ten sam sms. Po prostu wniosek taki, że spotkały się dwie osoby, które nie mają o czym ze sobą rozmawiać. Najczęściej przyczyną taką jest duża różnica wieku lub dwa różne charaktery ludzkie - jeden rozrywkowy nie mający czasu na nic a drugi charakter to osoba która ma za dużo czasu wolnego. I zarówno osoba rozrywkowa nie będzie miała o czym rozmawiać z tą co ma dużo czasu i na odwrót.

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  14 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak przyjaciel domnie dzwoni to nie odbierama tel bo wiem że będzie gadał głupoty, albo jak odbiorem mówie w trakcie rozmowy że mnie tata woła po coś, albo że muszę już kończyć. A co do sms to nie mam kłopotu dostaje tylko np - jedziemy gdzie na , idziemy na ,to tylko wtedy odpisuje, a takie jak tam, co robisz to nie odpisuje.


Dzieciaku... nie masz najmniejszego pojęcia czym jest przyjaźń...
caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  14 listopada 2017

mam kolezanke ktora ma faceta
co za bzdury ,,i panowie zdrzdaja i panie ..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.