NiebieskaKawa
NiebieskaKawa
  5 listopada 2017 (pierwszy post)

Jakie kwiaty posiadacie w pokoju? Ja mam storczyki, kilka gatunków kaktusów i paprotki.

NiebieskaKawa
NiebieskaKawa
  6 listopada 2017

Adrian3303 tak Ci się tylko wydaje że nie będzie im dobrze u Ciebie. Kwiatek to nie dziecko czy zwierzak domowy przy którym trzeba chodzić dzień w dzien po kilka godzin, Pić mu dajesz raz na tydzień, na spacer nie musisz wyprowadzać :)

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  6 listopada 2017

Wolałbym już żeby trzeba mu było dawać pić codziennie, to chociaż bym o tym pamiętał ;p

NiebieskaKawa
NiebieskaKawa
  6 listopada 2017

To najlepiej ustal sobie, że będziesz w każdą niedzielę dawał mu pić, powieś sobie karteczkę z informacją na lodówce "Dziś niedziela, trzeba podlać kwiatka".

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  6 listopada 2017

Ale jedno pytanie: po co? Skoro się na tym nie znam to chyba logiczne, że się tym nie interesuję ;) a poza tym mój kot żre kwiaty i później rzyga więc lepiej nie :D

Jozef84
Jozef84
  6 listopada 2017

O take mam kwiatki:
1)


2)


3)


4)

Cezary55
Posty: 4 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Cezary55
  7 listopada 2017

Drzewko szczęścia rodzinnego jeszcze po babci, ale coś mi ostatnio zrobiło się czerwone i niewyglada za normalnie.

Cezary55
Posty: 4 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Cezary55
  7 listopada 2017

Drzewko szczęścia rodzinnego jeszcze po babci ma tak z 20 lat ale zrobiło się ostatnio czerwone i nie wygląda dobrze.

GuzikZTego
GuzikZTego
  7 listopada 2017

Nie mam żadnego kwiatka w pokoju.Mama ma na dole w salonie i w sypialni kupe.Między innymi to pokazane przez Józka na 3 obrazku bo ta trawa nie wymaga częstego podlewania i możesz jej nie podlewać miesiącami xD nie ma praktycznie żadnych wymagań wielkich.

Kiedyś kupiłam azalie ale chyba już zwiędła, sama nie wiem.Nie zajmuje się zbytnio kwiatkami szczerze mówiąc.Może raz na ruski rok je podlałam i ja.Ale sama dla siebie, w swoim pokoju nigdy nie trzymałam.

wrozbitapawel
wrozbitapawel
  7 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie kwiaty posiadacie w pokoju

Takie coś posiadam

Ale czy to są kaktusy czy paprotki to niestety nie wiem
Qjawiak
Qjawiak
  8 listopada 2017

Ja posiadam sztuczne w doniczkach, wyglądają jak prawdziwe. Przynajmniej nie muszę ich podlewać, wystarczy że raz na jakiś czas przetrę z kurzu. A te kwiatki to Fikus i dwie paprotki.

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  8 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mama ma na dole w salonie i w sypialni kupe

fuuuuu :superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.