DominikBrygula
Posty: 5 (po ~24 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
DominikBrygula
  2 listopada 2017 (pierwszy post)
18+
MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: MiloscBoga: znalazłes j Dominiku ja już straciłem szacunek do samego siebie.

Co chcesz przez to powiedziec? d83dde0a
Jozef84
Jozef84
  6 listopada 2017

Nigdy nie czułem dumy ze swojego życia ale nałóg spowodował, że zupełnie zakłamałęm obraz samego siebie. No i upodliłem. Nie chcę się tutaj uzewnętrzniać.

MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: Nigdy nie czułem dumy ze swojego życia ale nałóg spowodował, że zupełnie zakłamałęm obraz samego siebie. No i upodliłem. Nie chcę się tutaj uzewnętrzniać.

obraz to tylko powieszchownosc, czesc osobowosci, prawdziwy jestes w sercu, to własnie jest drogą do poznania swej głebi, tam kazdy jest w wielkiej Miłosci, tam nie ma osobowego ograniczenia sie do utozsamien z rolą, formą i tym z czym sie utozsamiamy, To własnie znaczyły słowa, Jezusa ''porzuc siebie ...'' czyli ten zlepek utozsamien z tego swiata, a narodzisz sie w czyms potezniejszym, potem z tej perspektywy jest wielka akceptacja do tego co jest d83dde0a
Jozef84
Jozef84
  6 listopada 2017

Czuję w swoim sercu niepokój, lęk, strach. Czyli jestem tchórzem, aha i czuję wstyd.

MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017

Prawdziwego obrazu samego siebie nie mozna zakłamc, jezeli sie zakłamie to tylko iluzje o sobie samym, w rdzeniu jest sie nie tknietym d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: Czuję w swoim sercu niepokój, lęk, strach. Czyli jestem tchórzem, aha i czuję wstyd.

to są twoje ciemnosci, nalezy je rozpuscic w miłosci, mozna to robic wyobraznią, a przekonasz sie ze to działa d83dde0a
MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017

te ciemosci nabywa sie podczas materialnego zycia, one biorą sie z nieswiadomosci swego wyzszego Boskiego przeznaczenia, to własnie jest tesknota za domem z ktorego przed eonami kazdy z nas sie odłaczył, by doswiadczac zycia, tutaj na tych nizszych poziomach tworzenia, rozpoczoł sie czas wielkich powrotow do domu wszystkiego co istnieje d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017

Jozek u mnie rozpoczoł sie proces wniebowstepowania (wznoszenia) d83dde0a
''skupiaj uwagę na nowych początkach'' Jozek, tak nazywa sie moje konto na you tube, tam troche ten proces opisuje d83dde0a

Jozef84
Jozef84
  6 listopada 2017

Zupełnie tego nie "czuję". d83dde09d83dde01

MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017

Jozek nie watp w dobro i samego siebie, bo to test ciemnych sił na Tobie, nie karm tych mysli swoją uwagą, bo wiezisz siebie, nie pozwalasz sobie wzleciec, karm sie miłoscią, niezaleznie od tego jak chce zycie interpretowac twoj umysł ego, w tym jest siła i moc!! d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: Zupełnie tego nie "czuję".

Krakowa odrazu nie zbudowali, w czuciu sie dojrzewa d83dde09 Cisza jest potrzebna, cisza umysłu, bo on zamyka człowieka na komunikacje ze swoją duszą, wyzszym ja, ona sie nie moze przez umysł przebic, cisza, ukochanie sie w ciszy, ona tworzy podwaliny do rozumienia jezyka duszy d83dde0a
Jozef84
Jozef84
  6 listopada 2017

Ciszę kocham, wtedy słyszę "głosy" ale to jak jest źle. d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017

Swiadomy oddech do serca, z głebokim poczuciem miłosci, ufnosci ... a wtedy zacznie sie przepalac w nim to co stanowi ciezar, ono zacznie sie oczyszczac i radosc duszy zacznie sie rozbudzac, ona za to bedzie bardzo wdzieczna d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: Ciszę kocham, wtedy słyszę "głosy" ale to jak jest źle.

one znikną nie interpretuj ich tylko obserwuj, one są po to bys karmił je swoją uwagą (energią) gdy przestaniesz to robic znikną, zagłodzisz je, pozniej wzniesiesz sie na wyzszy poziom swej istoty, tam jest czysta miłosc, ktorej słowami nie da sie opisac d83dde0a
MiloscBoga
MiloscBoga
  6 listopada 2017

Cierpliwosc i wytrwałosc to klucz d83dde0a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.