irbit
irbit
  23 października 2017 (pierwszy post)

chandra chyba mnie dopadła rano ciemno po pracy ciemno... jak tu przetrwać ??? ma ktoś coś , jakiś pomysł ?

Sarna
Sarna
  24 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: , jakiś pomysł ?

mi nie brakuje upałów, mniej ludzi jest na dworze, więcej miejsca na scieżkach rowerowych i pieszych, latemn tłumy ze trzeba uważac czy ktoś w tyłek nie wjedzie jak się biegnie a teraz cisza i spokój, słonce nie piecze w twarz, optymalna pogoda.
Polecam najpierw poszukać plusów z tego ze jest taka pogoda, czy aura, wybierz sie na basen najlepiej w wody termalne raz w tygodn na solarium idź nie mówię ze masz co co 2 dni chodzić i się smażyć ale idż naładuj się chociaż sztucznym słońcem, mi to pomaga jak czuję ze moc mnie opuszcza, wekend wyskok na basen plus jakieś sauny czy solarium.Mów sobie,z ę to tylko pogoda, ona nie moze mieć wpływu na twoje życie czy decyzje.
Jozef84
Jozef84
  24 października 2017

Też lubię jesień/zimę podobnie jak Sarna właśnie dlatego, że ulice są puste. Zawsze mogę z rana iść na pływalnie, trochę się odstresować.
Szkoda, że to raczej kiepska pogoda na rower, chociaż były czasy w których trenowałem nawet przy zamieci śnieżnej. Da radę? Da, trzeba tylko chcieć.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: chandra chyba mnie dopadła rano ciemno po pracy ciemno... jak tu przetrwać ??? ma ktoś coś , jakiś pomysł ?

Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem, może zapal światło?

Podbijam tego krasnalka ;) Ciemno to masz nawet na miniaturce cały rok więc włącz! Ja siedzę przy włączonej żarówce.

Jako II czekoladę też polecam.

Właśnie wróciłem od fryzjerki z nową "fryzurą". Co się nasłuchałem kobitek narzekań że puste ulice i prawie nikt nie przychodzi...
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.