GuzikZTego
GuzikZTego
  17 października 2017 (pierwszy post)

Dlaczego przewaznie gdy facet ma ladna buzie to jest niskim wyyypierdkiem?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  17 października 2017

Dodała zdjęcie ale nic mi ono nie mówi.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 października 2017

Dlatego.

Jabool23
Jabool23
  22 października 2017

Jak postrzegacie naprawdę wysokich ludzi? Czy osoba z wzrostem oscylującym w granicach 2 metrów jest dla was jak wybryk natury? Sam mierzę 204cm i nikt nigdy nie powiedział mi wprost że czuje się przy mnie niekomfortowo z powodu mojego wzrostu, jednak na mieście kilkukrotnie już "podsłuchałem"szepty na swój temat i przeważnie były to mało przyjemne komentarze d83dde25

RedRiding1978
RedRiding1978
  22 października 2017

Dla mnie tego typu uwagi jeżeli chodzi o wygląd, są co najmniej nie na miejscu,bo nikt z nas na to wpływu nie ma. Chyba że ktoś przekracza pewne wyznaczone dla niego granice przyzwoitości, no to może usłyszeć/przeczytać to i tamto....Jednak na ulicy widząc różne osoby,czasami wręcz kaleki dbam o to by moje otocznie w tym ja powstrzymało się od kąśliwych uwag i komentarzy.

RedRiding1978
RedRiding1978
  22 października 2017

Jak nie pomaga napomnienie, no to w łeb takiego, bo na miejscu tamtego człowieka mogłam być ja i każdy z nas. Są zasady nieprzekraczalne dla nikogo i tego trzymam się ja i moi bliscy. Tak jakoś mamusia mnie wychowała :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  22 października 2017

Masz 2 ręce, 2 nogi i nic ci nie dolega, to ciesz się chłopie z życia, bo są tacy którzy mają gorzej od ciebie i mniej się nad sobą rozczulają. A durnymi uwagami jakiś przygłupów z gimbazy, nie ma się co przejmować.

irbit
irbit
  22 października 2017

w ciągu dnia przebywam po 10 godzin z dwoma kwiatkami jeden 189 drugi 194 wręcz przeciwnie wszyscy sobie cenią ich wzrost i nie ma szykanowania ... fakt czasem narzekają na problem z ciuchami

Jabool23
Jabool23
  23 października 2017

Nie rozczułam się nad sobą chociaż fakt, czasami odczuwam negatywne skutki (ból pleców, wspomniane problemy z ciuchami itp.) nadmiernego wzrostu. Zastanawiam się tylko w jaki sposób postrzegany jest "dryblas" przez osoby trzecie d83dde09

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  24 października 2017

A dlaczego takie żale ma typka która wygląda jak Cartman z South Park ?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego przewaznie gdy facet ma ladna buzie

Siema Guziczku! Ach to ty mnie chciałaś strollowć zza zdjęcia jakiegoś podmalowanego blond wampa. Nie ładnie, oj oj . Dobrze że się nie dałem. Co to za blondyna od której pożyczyłaś zdjęcie?

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego

Beata nieee chowaj się bo Cię widać i tak.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GuzikZTego
GuzikZTego
  26 października 2017

To bylo zdjecie siostry.

GuzikZTego
GuzikZTego
  26 października 2017

Tzn tak sadze ze jest ona czyjas siostra xD to jakas mejkapistka :d

GuzikZTego
GuzikZTego
  26 października 2017

Tak ci sie spodobala ze zapisales, olaboga. XD

Asyko
Asyko
  26 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To bylo zdjecie siostry.

Zdjęcie kogoś dodajesz na swój profil w tym przypadku siostry :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tzn tak sadze ze jest ona czyjaś siostra xD
To jeszcze lepiej :kv3:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.