irbit
irbit
  14 października 2017 (pierwszy post)

ciekawy jestem

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe dyskusje, nawet tutaj na forum - ale to bardziej w czasach dinozaurów, tych fioletowych szczególnie.

Różowy warszaffski żigolo już chyba zdechł :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ichabod
ichabod
  24 listopada 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Różowy warszaffski żigolo już chyba zdechł


Kiedyś nazwanie go różowym to był najlepszy sposób na zwabienie do tematu, taki jego prywatny batznak :ziober2:

W sumie to szkoda, że tutaj nie zagląda już. O ironio, dinozaur nauczony doświadczeniem uciekł przed meteorytem, który zniszczył fotkę.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś nazwanie go różowym to był najlepszy sposób na zwabienie do tematu, taki jego prywatny batznak

Póki co mam dobrą pamięć, dlatego tak napisałam. Niestety w tym wypadku to nie pomoże. Dżek definitywnie skończył swą krokodylistyczna historię na fotce usuwając konto. :mrgreen:
Dziwi mnie tylko co Ty tutaj robisz? Książki czy seriale się skończyły? :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ichabod
ichabod
  24 listopada 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Póki co mam dobrą pamięć, dlatego tak napisałam. Niestety w tym wypadku to nie pomoże. Dżek definitywnie skończył swą krokodylistyczna historię na fotce usuwając konto. Dziwi mnie tylko co Ty tutaj robisz? Książki czy seriale się skończyły?


Może zagląda tutaj incognito :ziober2:

Książki nigdy się nie kończą, one się wręcz mnożą - moja lista do czytania zamiast maleć to ma więcej pozycji...

Przylazłem popaczeć czy coś ciekawego się tutaj wypisuje, ale więcej tu oszołomów niż osób nadających się do rozmowy. Co raczej nie powinno mnie dziwić. A Ciebie co tutaj przywiało? :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Może zagląda tutaj incognito Książki nigdy się nie kończą, one się wręcz mnożą - moja lista do czytania zamiast maleć to ma więcej pozycji... Przylazłem popaczeć czy coś ciekawego się tutaj wypisuje, ale więcej tu oszołomów niż osób nadających się do rozmowy. Co raczej nie powinno mnie dziwić. A Ciebie co tutaj przywiało?

Myslisz, że jak go trochę poobgadujemy to przełamie lody i przyzna sie że kruloffa2005 to jego profil?! :ziober2:

Wzrok sobie zepsujesz i jeszcze bardziej zamkniesz się w sobie :ziober2: .
Jak tam kotek się ma? :D

Ciekawe to pojęcie względne. Jeśli lubisz sie pośmiać z ludzkiej głupoty to są tu takie istoty. :mrgreen:

Mnie przywiala nuda w piątkowy wieczór. Próbowałam wziąć się za książkę, ale King nie chce się ze mną dziś kolegowac. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ichabod
ichabod
  25 listopada 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Myslisz, że jak go trochę poobgadujemy to przełamie lody i przyzna sie że kruloffa2005 to jego profil?! Wzrok sobie zepsujesz i jeszcze bardziej zamkniesz się w sobie . Jak tam kotek się ma? :DCiekawe to pojęcie względne. Jeśli lubisz sie pośmiać z ludzkiej głupoty to są tu takie istoty. Mnie przywiala nuda w piątkowy wieczór. Próbowałam wziąć się za książkę, ale King nie chce się ze mną dziś kolegowac.


Raczej może przyzna się do tego, że kupił udziały w fotce i ją zniszczył :ziober2:

Nie da się zamknąć bardziej, już dobiłem do granicy :ninja:
Kotek dalej wariuje, ale już ma swoje lata, więc nie tak bardzo. Ustatkował się :rotfl:

Tutaj nie da się śmiać już nawet, tylko płakać można - a będzie gorzej jak tylko pokłosie 500+ wejdzie do internetu :ziober2:

King taki przyjazny przecież jest.. Jaka książka?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej może przyzna się do tego, że kupił udziały w fotce i ją zniszczył Nie da się zamknąć bardziej, już dobiłem do granicy Kotek dalej wariuje, ale już ma swoje lata, więc nie tak bardzo. Ustatkował się Tutaj nie da się śmiać już nawet, tylko płakać można - a będzie gorzej jak tylko pokłosie 500+ wejdzie do internetu King taki przyjazny przecież jest.. Jaka książka?

Wątpię aby specjalnie to robił, tutaj czuł się jak rybka w akwarium. Tyle atencji. :mrgreen:

Olaboga, nie spodziewałam się że to możliwe. I gdzie się podziały te prawdziwe kobiety, które by znalazły klucz do Twego serca. :ziober2:

Znalazłeś Puszkowi koleżankę? :rotfl:

Nikt nikogo nie zmusza zabijać tu czas - narzekać każdy potrafi. :ziober2:

Jest, jest. Tylko trafiłam na mało wciągająca bądź interesującą książkę. "Przebudzenie"
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ichabod
ichabod
  25 listopada 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wątpię aby specjalnie to robił, tutaj czuł się jak rybka w akwarium. Tyle atencji. Olaboga, nie spodziewałam się że to możliwe. I gdzie się podziały te prawdziwe kobiety, które by znalazły klucz do Twego serca. Znalazłeś Puszkowi koleżankę? Nikt nikogo nie zmusza zabijać tu czas - narzekać każdy potrafi. Jest, jest. Tylko trafiłam na mało wciągająca bądź interesującą książkę. "Przebudzenie"


Może ktoś mu serce złamał i z tego powodu się mści :ninja:

Chyba je wszystkie odgoniłem od siebie :ninja: I to raczej nie klucz potrzebny, a młot pneumatyczny :ziober2:

Puszek to ona, więc nie :rotfl:

Akurat z tym się zgodzę, w narzekaniu jesteśmy najlepsi :ziober2:

Ah, to jedna z tych. Mi też niezbyt przypadła do gustu - King nie daje sobie radę, gdy schodzi bardziej w stronę dramatu.
Pustelnik
Pustelnik
  25 listopada 2017

Xd stary porzucony mod udziela instrukcji xd wez idz poodsniezac

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś mu serce złamał i z tego powodu się mści Chyba je wszystkie odgoniłem od siebie I to raczej nie klucz potrzebny, a młot pneumatyczny Puszek to ona, więc nie Akurat z tym się zgodzę, w narzekaniu jesteśmy najlepsi Ah, to jedna z tych. Mi też niezbyt przypadła do gustu - King nie daje sobie radę, gdy schodzi bardziej w stronę dramatu.


Jeśli mówimy o tym samym pluszaku to o jakim sercu mowa? Proszzzzę Cię, Andżej. :ziober2:
Po co Ci kobieta jeśli masz kotkę. :rotfl:
ZAPOMNIAŁAM, kotka z imieniem dla kota. :ziober2:
Weeee, latka lecą - pora się ustatkować. :ninja:
Dokładnie, dlatego wolę nie narzekać a korzystać z tego, że chociaż kogoś znajomego tu znalazłam. :mrgreen:
Dlatego tak ciężko mi ją pochłaniać, ale znalazłam zakurzoną na pułce to korzystam.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 listopada 2017

pÓłce omamo :rotfl:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Pustelnik
Pustelnik
  25 listopada 2017

Ty tez znajdz ogiera i nie pyskuj

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 listopada 2017
Pustelnik
Pustelnik: Ty tez znajdz ogiera i nie pyskuj

Nikt nie reaguje na Twoje zaczepki? Ojej. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Pustelnik
Pustelnik
  25 listopada 2017

Xd prawda kluje w oczy :-D a to boli bardzo boli

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 listopada 2017
Pustelnik
Pustelnik: prawda kluje w oczy :-D a to boli bardzo boli

Ty dalej o tym ogierze? Znalazłam już, rozluźnij mięśnie. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.