Jozef84
Jozef84
  13 października 2017 (pierwszy post)

Czy Waszym zdaniem istnieje szczerość w sieci?

Asyko
Asyko
  13 października 2017

50% NA 50% myślę że istnienie i nie.

Sarna
Sarna
  13 października 2017
Jozef84
Jozef84: Czy Waszym zdaniem istnieje szczerość w sieci?

zależy gdzie, na fejsbrudzie to kopalnia nieszczerych słów, szkoda ze tam nie można wyłączyc komentarzy, krępuja mnie jak ktos znajomy sypie komplementami, wole jak powie mi to osobiście, ale jak widzę jak ktoś dorosły leci z serduszkami i buziakami pod fotkami, czuje sie dosyc nieswojo. Następne co zauważyłam, mój sąsiad z ulicy obok na fejsie rozgadany jak stary ziomek od lat, a na ulicy czy na zawodach no cześć uśmiech i tyle, kurde dziwnych ludzi spotykam chyba.
Jak ktoś chce byc szczery w sieci to bedzie, ale szczerość w sieci dla osób z którymi sie spotyka na co dzień jest inna, niż ta z ludźmi nieznanymi.
Jozef84
Jozef84
  13 października 2017

Dziękuję za opinię Sarna i Asyko.
Praksa niektórzy są nieśmiali i przez internet mogą wyrzucić swoje emocje (bo uczucia to chyba zbyt górnolotne), a może ten kolega po prostu Cię lubi tylko nie umie tego okazać. :D

Grzesiek, te proporcje są chyba inne.

Asyko
Asyko
  13 października 2017
Jozef84
Jozef84: Grzesiek, te proporcje są chyba inne.

Co masz na myśli inne.
Jozef84
Jozef84
  13 października 2017

Nie chce tutaj strzelać liczbami ale chyba na niekorzyść szczerości. Niewielka ilość ludzi w necie jest szczera.

Asyko
Asyko
  13 października 2017

Ja napisałem liczbami jak napisałem, bo ciężko ocenić jak jest i stawiam dalej pół na pół.
Ale popre to co napisałeś "Niewielka ilość ludzi w necie jest szczera" też większości tak uważam.

Jozef84
Jozef84
  13 października 2017

No ciężko, w sumie stwierdzić bo w realu też zakładamy "maski", mniejsze lub większe.

Asyko
Asyko
  13 października 2017
Jozef84
Jozef84: No ciężko, w sumie stwierdzić bo w realu też zakładamy "maski", mniejsze lub większe.

Przekonałem się o tym już w realu, miałem dwóch kumpli takich co maski nosili, Przekonałem się o tym z rok temu jacy tak na prawdę są c:cenzura:e
irbit
irbit
  13 października 2017

Sciema = oszukiwanie samego siebie tylko po co ??? jeśli coś nie pasuje to wystarczy to zmienić to takie proste ... A jeśli nam wydaje się ze coś jest niemożliwe wystarczy znaleźć osobę dla której jest to możliwe i nam pomoże . Wydaje mi się ze szczerość istnienie bo przecież i tak to wyjdzie na jaw

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  13 października 2017
Jozef84
Jozef84: Czy Waszym zdaniem istnieje szczerość w sieci?

Gdzieś na pewno d83dde01.
Sarna
Sarna: zawodach no cześć uśmiech i tyle

Biegacze to porządni ludzie d83dde0f.
Konto usunięte
Konto usunięte: oszukiwanie samego siebie tylko po co ???

Bo tak łatwiej .
lena507
lena507
  14 października 2017

Myślę że jak ktoś jest szczery z samym sobą to będzie również szczery w stosunku do osób których spotyka na co dzień, ja natomiast lubię i cenię osoby które są w stanie być szczere i powiedzieć coś w oczy a nie kręcić nosem bo nie mają odwagi, szczerość w w dzisiejszym zeszmaconym świecie to niezwykle rzadka już cecha, kiedyś była naturalnym odruchem dziś jest czymś pożądanym przez większość ludzi, co do szczerości w internecie, myślę że ludzie nie do końca są szczerzy w sieci, bo tak na prawdę w internecie każdy może być kimkolwiek chce, przybierać na siebie różne maski tylko po to by spodobać się rozmówcy i zainteresować ją swoją osoba, a czy nie lepiej być po prostu sobą?

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  14 października 2017

wiekszosc kobiet szczerze to kłamie w sieci

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.