MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  4 października 2017 (pierwszy post)

Joł!:mrgreen:

Co tyle tematów zablokowany bez sensu?
I nic tutaj się nie dzieje...... kto pamięta czasy, że nie można było iść siku bo by się nadrabiało kilka dobrych stron tematu?
Jak wyłączyć te powiadomienia z prawej strony? Wybitnie to irytująca opcja. Co chwilę pojawia mi się, że ktoś mnie kocha i uwielbia, dzizys.

Plany na weekend? Ja się jadę pobawić na torze:rock:, tak mam fajnie.

Pozdrawiam, ale starych, bo nowi nawet nie potrafią utrzymać tego forum:ziober2:.

:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  5 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawno w kinie nie byłam i chyba się wybiorę na TO. Nigdy tego nie oglądałam. :D

Joł!
Byłam na nowym "To" fajne nawet, stara wersja straszyła ale 30 lat temu, czy tam 20 ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: kino zakupy i zjeść w dobrej restauracji polecam ... Trzeba się zresetow


Zakupy nie dla mnie, bo nie lubię, w kinie nic nie ma ciekawego teraz, wybieram żarcie!

Sarna
Sarna: Kurcze zaczne póki pamiętam, kolega MexRundi był w Pozaniu a my bezczebelnbe żadna nie była dostępna żeby wyjść na piwo z kolegą. trochę późno dał znać.. no ale

Nic dziwnego jak kurdę dał znać o 15 że o 18 będzie ;D. Wisi mi ta Menda obiad! Od chyba 7 lat, jak nie lepiej ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chlip

;D

Konto usunięte
Konto usunięte: https://fotka.com/ustawienia/powiadomienia i odznacz sobie proszę opcję "powiadamiaj o nowej aktywności na Twoim profilu poprzez notyfikacje".

Senkju!
:ziober2:
Erf
Erf
  5 października 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: Joł! Byłam na nowym "To" fajne nawet, stara wersja straszyła ale 30 lat temu, czy tam 20 ;D.

Mnie adaptacje Kinga raczej nigdy nie straszyły, choć ten o pokoju 1084 (nigdy nie pamiętam tej liczby :D) trochę zrył.
Jeszcze rozważam Kingsman: Złoty Krąg, ale boje się, że będzie mega głupie.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  5 października 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: Plany na weekend?


Być może będę na MTP. Oby mnie nie zwiała z drogi ta wichura.

Po zakończeniu potrzebna będzie przewodniczka do pubu czy cuś w tym kierunku drogie panie koleżanki :D

Sarna
Sarna: żeby wyjść na piwo z kolegą
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sarna
Sarna
  8 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po zakończeniu potrzebna będzie przewodniczka do pubu czy cuś w tym kierunku drogie panie koleżanki :D

Ja nawet nie jestem z Poznania, mam całe 40km do tego zatłoczonego miejsca, dzisiaj wyruszam o 21 na nockę a do Poznania jadę chyba za tydzień na zakupy polatać po King Crossie, przydałoby się jakies cieplejsze gacie na zimę kupić, spodnie do smigania po mrozach itd..
To jest główny powód do którego jadę do Poznania przeważnie, ale byłam latem w nowym zoo, kurcze jest troche kilometrów do łażenia, fajne miejsce jak lubisz takie widoki, przewodniczka mi zaimponowała opowiadała z takim zaangażowaniem jakby urodziła się wśród zwierzaków, troche anty jest nastawiona na ludzi, szło to wyczytać po jej słowach, ale bystra babka.
FTT
FTT
  8 października 2017

Magdaleno, wstydz się! :ZONK:

ja pamiętam czasy co nie można było napisać dwóch zdań w poście bo już kilka stron było.

pytanie z dupy, a i tak zawsze TOP!

GRADEK83
GRADEK83
  8 października 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: kto pamięta czasy, że nie można było iść siku bo by się nadrabiało kilka dobrych stron tematu?

To forum to był czat nie forum :D Potok słów zdań głębokich przemyśleń tematów i to uczucie miło spędzonego czasu :D tak pamiętam... ale wszystko co dobre kiedyś się kończy dorasta za ciąża zakłada rodzinę a niekiedy umiera.
MaqdaIena
MaqdaIena: Jak wyłączyć te powiadomienia z prawej strony? Wybitnie to irytująca opcja

Nie wiem aczkolwiek te opcja chyba aktywna jest dla tych co mają konto chyba pół roku a przynajmniej gdzieś tak wtedy się aktywuje.
MaqdaIena
MaqdaIena: Co chwilę pojawia mi się, że ktoś mnie kocha i uwielbia, dzizys.

Wirtualna miłość jakie to proste i krótko trwałe :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Ja się jadę pobawić na torze, tak mam fajnie.

Drifting nice :D
MaqdaIena
MaqdaIena: ale starych

tak dumnie się do tego muszę przyznać :D
SzymanowskiP
Posty: 15 (po ~38 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 148
SzymanowskiP
  8 października 2017

Sroda dzien loda

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 października 2017
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 9675
Sarna
Sarna: nie jestem z Poznania, mam całe 40km do tego zatłoczonego miejsca

Ja jestem małomieszczuchem i takie Poznaniowo mi nie straszne. Remontów już nie ma tych które były latem w mieście. Na drodze ze Śląska także drogowcy ustąpili i jest dużo nowych fragmentów trasy. Wyjeżdżając po minięciu miejscowosci Pleszew, Środa, Jarocin droga robi się pustawa a przynajmniej w łikend tak jest.

Sarna
Sarna: ale byłam latem w nowym zoo, kurcze jest troche kilometrów do łażenia, fajne miejsce jak lubisz takie widoki,

Ale z Ciebie wiedźma. Trzeba było zamówić ładną pogodę a nie deszcz i wysyłać mnie do zoo żebym moknął ;) Nic z tego!

Sarna
Sarna: przewodniczka mi zaimponowała opowiadała z takim zaangażowaniem jakby urodziła się wśród zwierzaków, troche anty jest nastawiona na ludzi, szło to wyczytać po jej słowach, ale bystra babka.

A jaka jest szansa że trafie na tę samą? Mają jedną przewodniczkę którą eksploatują do granic możliwości? Nic dziwnego że nie lubi ludzi a woli zwierzęta.

SzymanowskiP
SzymanowskiP: Sroda dzien loda


Każdy dzień jest dobry.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sarna
Sarna
  9 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A jaka jest szansa że trafie na tę samą? Mają jedną przewodniczkę którą eksploatują do granic możliwości? Nic dziwnego że nie lubi ludzi a woli zwierzęta.

Nie wiem naprawdę ile mają przewodników.
ta przewodniczka, taka mała chuda i ruda, historie każdego zwierza zna, od uratowanych niedzwiedzi z jakiegoś cyrku, po bociany nieloty, Strusie Emu, wilki i ich dziwne zachowania, nie wiedziałam ze tylko można się dowiedzieć o dzikich zwierzakach po ich zachowaniu, ona od dziecka uwielbiała zwierzynę w wieku 7 lat przynosiła do domu zwierzęta ranne i je ratowała, od dziecka wiedziała gdzie jej miejsce.

Nie lubi zbytnio ludzi, bo wszystkie krzywdy jakie jakie dzieją się jej pupilom robi człowiek, chociaż nie powinno sie oceniać z góry, ale człowiek z natury jest zły i zachłanny, dla kasy i zabawy jest w stanie zabić niewinnego zwierzaka, zniewolić czy zranić.
Niestety jesteśmy najbardziej egoistycznym gatunkiem na ziemi myślimy że wszystko nam się należy.
Konto usunięte
Konto usunięte: le z Ciebie wiedźma. Trzeba było zamówić ładną pogodę a nie deszcz i wysyłać mnie do zoo żebym moknął ;) Nic z tego!

pogoda ma się niby poprawić od soboty, ale jak jest ciepło lepiej się zwierza, tym bardziej ze można tam usiąść i zjeśc normalny obiad, jest takie miejsce obok słoni.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  11 października 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: Pozdrawiam, ale starych, bo nowi nawet nie potrafią utrzymać tego forum.

Pozdrawiam :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 listopada 2017
Psyche30
Psyche30: Pozdrawiam

Serdecznie :ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  5 listopada 2017
LeonGrande
LeonGrande: Serdecznie

Sciskasz rozumiem :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 listopada 2017
Psyche30
Psyche30: Sciskasz rozumiem

Aż do utraty tchu :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.