ShortestLogin
ShortestLogin
  3 października 2017 (pierwszy post)

wiecie o nowej zabawie? trzeba znaleźć zawód bez litery A
zaczynam:
piekorz

teraz wy

jacek82j
jacek82j
  11 października 2017
Sarna
Sarna: jacek82j: ????????????????????????????????????????????? teraz wiem dlaczego ciagle mnie zaczepiasz. " badania dowodzą, ze osoby, które często podkreślają swoje argumenty ciągami powyżej trzech kropek, wykrzykników, znaków zapytania, czy seriami tych samych liter w wyrazie lub wydłużonymi na danej literze okrzykami mają najczęściej zaburzoną osobowość, problemy z niezrównoważeniem emocjonalnym oraz ogromną tendencję do zachowań psychopatycznych. Są to osoby często uciążliwe dla otoczenia i trudne w tzw. obyciu. Odczep się, boję się takich dziwaków.

hahahahaha a ja wyczytalem ze ludzie o nicku sarna sa bardzo niestabilnymi mentalnie i szukaja atencji na wszelkiego rodzaju portalach spolecznosciowych-teraz juz wiem dlaczego tak czesto udzielasz sie w komentarzach-Pytam sie jeszcze raz:co to za zawod penis i na czym jego praca polega?HAHAHAHA jakas ty pusta sarenko HAHAHAHAHAHA
jacek82j
jacek82j
  11 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Sarna: jacek82j: ????????????????????????????????????????????? teraz wiem dlaczego ciagle mnie zaczepiasz. " badania dowodzą, ze osoby, które często podkreślają swoje argumenty ciągami powyżej trzech kropek, wykrzykników, znaków zapytania, czy seriami tych samych liter w wyrazie lub wydłużonymi na danej literze okrzykami mają najczęściej zaburzoną osobowość, problemy z niezrównoważeniem emocjonalnym oraz ogromną tendencję do zachowań psychopatycznych. Są to osoby często uciążliwe dla otoczenia i trudne w tzw. obyciu. Odczep się, boję się takich dziwaków. hahahahaha a ja wyczytalem ze ludzie o nicku sarna sa bardzo niestabilnymi mentalnie i szukaja atencji na wszelkiego rodzaju portalach spolecznosciowych-teraz juz wiem dlaczego tak czesto udzielasz sie w komentarzach-Pytam sie jeszcze raz:co to za zawod penis i na czym jego praca polega?HAHAHAHA jakas ty pusta sarenko HAHAHAHAHAHA

Niby taka madra jestes-udzielasz sie na wszelkie tematy radzac ludziom swoja wiedza tak wiec z checia dowiem sie czym jest wg ciebie zawod penis?
jacek82j
jacek82j
  11 października 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: dorzucam "gratys" jeszcze tę nutkę, bardziej w moich klimatach od strony linii melodycznej, twoje podziękowania przyjmujęhttps://www.youtube.com/watch?v=5iC2Oe9HF2k kliknę p/świetami bożonarodzeniowymi aby wszystkim życzyć smacznego jajka, pa

po drodze przejdz sie do lekarza od glowy-przyda ci sie choc nie wiem czy juz nie jest za pozno
Sarna
Sarna
  11 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: HAHAHAHAHAHA

Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahaha

ja pie.... zabij się.
Kaweczka86
Posty: 1 (po ~47 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Kaweczka86
  11 października 2017

elektryk, biolog , biofizyk chirurg , podroznik

Asyko
Asyko
  11 października 2017

Rzeczniczka

jacek82j
jacek82j
  12 października 2017
Sarna
Sarna: jacek82j: HAHAHAHAHAHAjacek82j: hahahahaha ja pie.... zabij się.

konkretna i adekwatnia do twojej inteligencji odpowiedz i dokladnie takiej odpowiedzi sie spodziewalem-co za pusta blondyneczka...
Sarna
Sarna
  12 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: konkretna i adekwatnia do twojej inteligencji odpowiedz i dokladnie takiej odpowiedzi sie spodziewalem-co za pusta blondyneczka...

osoby inteligentne nie wchodza w takie rozmowy, nie prowokują jak nadarzy sie okazja, nie zachowują sie infantylnie, ja powinnam nawet na 1 posta Ci nie odpisać, bo teraz jadę na tym samym wózku co ty i nawet troche mi wstyd, jednak odpuszczę, zostawiam dla ciebie to błoto.
jacek82j
jacek82j
  15 października 2017

ok to ja jestem bloto a ty swinia-hahaha i to sie zgadza gdyz jestes blondyna o swinskim rozumie...A nadal nie dostalem odpowiedzi na tak proste pytanie...i ty sie nazywasz inteligentna hahahaha

RedRiding1978
RedRiding1978
  15 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: sie czym jest wg ciebie zawod penis?


Ruchem posuwisto- zwrotnym d83dde02d83dde1d czy odpowiedź od brunetki zadowoli cię, w przenośni i dosłownie? d83dde02
jacek82j
jacek82j
  16 października 2017

nastepna wielce znawczyni sie odezwala...co za dno a niby kobiety w zwiazkach i poukladane...

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  16 października 2017

Szef kuchni

irbit
irbit
  16 października 2017

elektronik

Asyko
Asyko
  16 października 2017

Komornik

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzeczniczka

Miało być bez A więc wyjdź i spróbuj jeszcze raz.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.