Neko1994
Neko1994
  25 września 2017 (pierwszy post)

Witam wszystkich mam pytanie szczególnie do kobiet czy ja serio według was nie jestem zbyt atrakcyjny? Piszcie w kom :)

Asyko
Asyko
  25 września 2017

Forum to nie jest dobre miejsce do tego typu pytań, ale jak już napisałaś - to powiem że nie będę cię oceniał na forum :ssh:

wrozbitapawel
wrozbitapawel
  25 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem zbyt atrakcyjny

odwiedź Fryzjera to może 5% na atrakcyjności zyskasz bo resztę ci natura zachrzaniła
TheGuardianAngel
TheGuardianAngel
  26 września 2017

Nie jestem kobietą (więc urody nie ocenię), ale powiem, jak ja to widzę. Stylista, dobry stylista, będzie w stanie z jednej strony uwidocznić to, co ładne i ukryć to, co niezbyt. To się tyczy dosłownie wszystkich, mnie też. Poszukaj takiego i zainwestuj w to. A potem nagłaśniaj swoją pasję, stań się widoczny, stań się rozpoznawalny. I wtedy, jak to mi się kiedyś powiedziało, "wszystkie laski w tym autobusie Twoje". Widzisz, Bon Jovi tez najładniejszy nie jest. I co, można? Można. Pozdrawiam :)

Erf
Erf
  27 września 2017

Yhm. Patrząc po stylówie na zbuntowanego gimbusa, wydaje mi się, że jesteś jakimś zboczeńcem walącym do anime albo innego furry i to jest większy problem, niż uroda sama w sobie.

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  27 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Yhm. Patrząc po stylówie na zbuntowanego gimbusa, wydaje mi się, że jesteś jakimś zboczeńcem walącym do anime albo innego furry i to jest większy problem, niż uroda sama w sobie.


Ha ha ha ha POZAMIATANE!d83dde02
CuteNinja
CuteNinja
  27 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy ja serio według was nie jestem zbyt atrakcyjny?

Ciężko ocenić po czterech niezbyt wyraźnych zdjęciach zrobionych w kiepskim świetle. W czyjś gust trafiasz na pewno.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 października 2017

tak, jesteś szalenie "ACHtrakcyjny", pomogłam?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.