MarcinFa
Posty: 11 (po ~49 znaków)
Reputacja: -16 | BluzgometrTM: 0
MarcinFa
  22 września 2017 (pierwszy post)

Witam hce poruszyc temat reanimacji w szkolavh tskduzo mlodziezy przewaznie dziewczyn nie potrafia ztobic

bezfotek
bezfotek
  28 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: włączyć głośno mówiący i pani przez telefon do czasu przyjazdu karetki poinstruuje co i jak.

Tydzień temu miałem wypadek (ludzik wjechał mi czołowo w auto), ofiar nie było (poza autem). Okazało się, że telefon zostawiłem w firmie. Ciekawe jak w takiej sytuacji miała by mi pomóc pani z infolinii (gdyby np. ktoś został poszkodowany i trzeba by go reanimować)... Chociaż jakieś podstawy warto by znać.
Ja bym się za to bał oferować naukę pierwszej pomocy w stylu usta usta na zasadzie oferty w gazecie. Przyjdzie mi jakiś potworek (równie atrakcyjny co ja) lub poczwarka która jeszcze długo nie będzie motylem (prokurator wskazany) i później stracę apetyt na resztę tygodnia.
MarcinFa
Posty: 11 (po ~49 znaków)
Reputacja: -16 | BluzgometrTM: 0
MarcinFa
  29 września 2017

Tak ale nie kiedy mie ma vxadu na instrukcje yrzrba dzialac

bezfotek
bezfotek
  29 września 2017

Dostrzegam drobny problem z zapisem słów w języku Polskim. Polecam instalację przeglądarki sprawdzającej pisownię np. Firefox.

Erf
Erf
  29 września 2017
Sarna
Sarna: O witam kolegę, dawno do nas nie zaglądałeś, widzę podchody na forum te same od lat, zmień taktykę Janusz, bo nikt sie na to nie nabiera.

To ktoś znany tu? :|
MarcinFa
Posty: 11 (po ~49 znaków)
Reputacja: -16 | BluzgometrTM: 0
MarcinFa
  29 września 2017

Tak nie kiedy nie ma czasu na objasnienia trza dzislac

Sarna
Sarna
  29 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To ktoś znany tu? :|

nie znany zbytnio, ale zawsze zapodaje taki sam temat, raczej to jego fetysz, chciałby żeby reanimowała go kobieta, taka fantazja.
Inny nick ma chyba, ale poznaje po fotce i temacie, bywał tu kilka razy może z rok albo 2 lata temu.
MarcinFa
MarcinFa: Tak nie kied

No powiedz nam kolego, czemu tak często wracasz do tego tematu?
mrukowski
mrukowski
  29 września 2017
...
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  29 września 2017
MarcinFa
MarcinFa: Witam hce poruszyc temat reanimacji w szkolavh tskduzo mlodziezy przewaznie dziewczyn nie potrafia ztobic

ludzie w dzisiejszych czasach nie chcą pomagać przy atakach epilepsji na przystanku autobusowym czy omdleniach a gdzie tam do ciężkich przypadków/wypadków gdzie trzeba wykonań reanimację.
Erf
Erf
  29 września 2017
Sarna
Sarna: ie znany zbytnio, ale zawsze zapodaje taki sam temat, raczej to jego fetysz, chciałby żeby reanimowała go kobieta, taka fantazja. Inny nick ma chyba, ale poznaje po fotce i temacie, bywał tu kilka razy może z rok albo 2 lata temu.

Widzę coś mnie ominęło. Obrzydliwe. :D

zuebobo
zuebobo: dzie w d

O kurcze, Kasia. :D
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  29 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: O kurcze, Kasia. :D

o kurcze to ja!
nie było mnie tu dawno, bardzo dawno (:
turris
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 października 2017
zuebobo
zuebobo: o kurcze to ja!

no co ty nie powiesz?

zuebobo
zuebobo: nie było mnie tu dawno, bardzo dawno (:

i co z tego? tu jest wystarczająco dużo "Kasiuf", idż sobie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  13 października 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: i co z tego? tu jest wystarczająco dużo "Kasiuf", idż sobie

:zonk:
GuzikZTego
GuzikZTego
  14 października 2017

Zgodnie z art. 162 § 1 k.k., kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Zlamiesz zebra nie zostaniesz ukarany wlasnie. Zostaniesz ukarany za ozieblosc spoleczna i brak jakiejkolwiek empatii i podjecia dzialan ratunkowych Femek. Z tym HIV i watrobowymi fakt trza uwazac.

GuzikZTego
GuzikZTego
  14 października 2017

Ja tam mialam pierwsza pomoc i zajecia na fantonie w lo na przysposobieniu obronnym i przypomnienie na praktykach bedac juz ja studiach aczkolwiek nie chcialabym nigdy skorzystac z tej wiedzy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.