Dzejmi
Dzejmi
  9 września 2017 (pierwszy post)

gdybym mógł być 10/10 loszką choć na jeden dzień to podszedłbym do jakiegoś spierdoksa, poderwał go i ośmielił i mówił mu że jest fajny, a jednocześnie dałbym kosza jakiemus alfa sebkowi i go wyśmiał
a wy?

mrukowski
mrukowski
  9 września 2017

mniej to w dupie

GRADEK83
GRADEK83
  10 września 2017

Poczm ja mam takie wiatry hmy :woot:

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 września 2017
Dzejmi
Dzejmi: poderwał go i ośmielił i mówił mu że jest fajny, a jednocześnie dałbym kosza jakiemus alfa sebkowi

Tyle dobrych uczynków w jeden dzień! Pretendujesz na błogosławionego czy co?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
LorenzoAdam
LorenzoAdam
  10 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Dzejmi
Dzejmi: a wy?

Zostałbym lesbą.

Konto usunięte
Konto usunięte: mniej to w dupie

Pewnie tak by się skończyło :rotfl:
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 września 2017
Dzejmi
Dzejmi: 10/10 loszką


Gdybyście zostali 100% kobietami to myślałybyście jak one czyli wcale nie tylko o seksie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
tibauld
tibauld
  10 września 2017
Dzejmi
Dzejmi: gdybym mógł być 10/10 loszką


No na razie jesteś 2/10 metroseksualisto.
Dzejmi
Dzejmi: podszedłbym do jakiegoś spierdoksa, poderwał go i ośmielił i mówił mu że jest fajny, a jednocześnie dałbym kosza jakiemus alfa sebkowi i go wyśmiał a wy?


Prawdziwy facet nie zajmuje się głupotami a i nie fantazjuje by być babą. Także nie każdy ma takie marzenia jak ty spierdoksie.
tiramisu
tiramisu
  20 września 2017

Ej ale czemu obrazacie tego goscia? :D dajcie mu spokoj, podzielił się swoimi fantazjami i spoko! Hahah
Ja jakbym przez jeden dzień mogła być facetem, to chodziłabym po ulicy i napierdzielała cwaniaczków i napinatorów jak wy :D

AdolfStalin
AdolfStalin
  20 września 2017
tiramisu
tiramisu: Ja jakbym przez jeden dzień mogła być facetem, to chodziłabym po ulicy i napierdzielała cwaniaczków i napinatorów jak wy :D

Czyli sugerujesz, że użytkownicy fotka.com są cwaniaczkami i napinaczami poza internetami? Podziwiam optymizm :)
PS. Kierując się najprymitywniejszymi instynktami postanowiłem odpisać jedynie ładnej użytkowniczce w formie zaczepki - żałosne.
Sephiroth
Sephiroth
  20 września 2017
tiramisu
tiramisu: Ej ale czemu obrazacie tego goscia? :D dajcie mu spokoj, podzielił się swoimi fantazjami i spoko! Hahah Ja jakbym przez jeden dzień mogła być facetem, to chodziłabym po ulicy i napierdzielała cwaniaczków i napinatorów jak wy :D

czyli nie mamy prawa wyrazic swojego zdania i najchetniej wyjasniłabys to nam siłowo? Bardzo tolerancyjne i intelektualne podejscie
tiramisu
tiramisu
  21 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli sugerujesz, że użytkownicy fotka.com są cwaniaczkami i napinaczami poza internetami?

Nie mówię że wszyscy użytkownicy tacy są, ale kolesie, którzy cisną Dżejmiemu za to co napisał :D

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli nie mamy prawa wyrazic swojego zdania i najchetniej wyjasniłabys to nam siłowo?

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale nikt nie ma prawa obrażać przy tym drugiej osoby.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo tolerancyjne i intelektualne podejscie

Dziękuję bardzo. Jestem tego świadoma :D
AdolfStalin
AdolfStalin
  21 września 2017
tiramisu
tiramisu: Nie mówię że wszyscy użytkownicy tacy są, ale kolesie, którzy cisną Dżejmiemu za to co napisał :D

Chodziło mi bardziej, że na fotce znajduje się siedlisko przegrywu - kolesie z tego portalu boją się nawet kiedy idą obok przedszkola :)
tiramisu
tiramisu
  21 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodziło mi bardziej, że na fotce znajduje się siedlisko przegrywu - kolesie z tego portalu boją się nawet kiedy idą obok przedszkola :)

Oj już nie przesadzaj. Wszędzie znajdą się cioty, ale na pewno jest tutaj sporo NORMALNYCH facetów :D
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  21 września 2017

gdybym przez 1 dzien był 10/10 loszką to bym nie wiedział w co sie ubrać i pisał na fejsbuku że faceci nie radzą sobie bez kobiet :D :D :D

AdolfStalin
AdolfStalin
  22 września 2017
tiramisu
tiramisu: ale na pewno jest tutaj sporo NORMALNYCH facetów

Jedno jest pewne, w tej kwestii mylisz się całkowicie :) Normalni faceci nie spędzają czasu na portalu dla odmóżdżonych mentalnych gimbusów z kompleksami i którym brak hobby / znajomych rekompensuje portal fotka.com :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.