Skorpion87
Skorpion87
  7 września 2017 (pierwszy post)

Zastanawia mnie czy są tu osoby, które lubią od czasu do czasu wymienić z kimś poglądy na różne tematy ?

Jest to w pewnym sensie ogłoszenie dlatego zamieszczam w tym dziale, ale nie ma to związku z randką, chodzi o osoby, które nie piszą po to, żeby nabić posty tylko rzeczywiście lubią wymieniać z kimś poglądy, nawet kiedy ta osoba ma zupełnie inne zdanie, bo nie chodzi o przekonywanie do czegoś tylko o wymianę poglądów ;)

Zainteresowane osoby zapraszam do wysłania do mnie wiadomości lub zgłoszenie chęci wymiany poglądów w tym temacie.

W miarę możliwości proszę nie spamować ;) szanujmy siebie nawzajem ;)

P.S. Przykładowe wątki do rozwinięcia : "Czy jest źle, czy tylko nam się wydaje, a na prawde jest jak zwykle ?" ; "Co robić, żeby nie zwariować - sposoby 'zwalczania' nudy" ; "Aktywne formy spędzania czasu - ciekawe pomysły na rozrywkę w plenerze" ; "Muzyka łagodzi obyczaje - ciekawe nutki, nurty muzyczne, sety, składanki" ; "Fabuła wielowątkowa z podłożem moralnym - filmy, które MUSISZ oglądnąć" ... itp.

Skorpion87
Skorpion87
  9 września 2017

Mhm :D zatem proszę o zamkniecie tematu, czy tam podpalenie ;) obojetne ;) Ja już wszystko wiem :D Pozdrawiam ;)

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  9 września 2017

Proponujesz kulturalną wymianę poglądów i spodziewasz się odpowiedzi? Zaproponuj jakąś gównoburzę to zobaczysz ilu się znajdzie chętnych :D

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  11 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tematy do bólu przeintelektualizowane w swojej formie. Coś na wzór tematów na elaborat. Twoje propozycje są dość dobre, ale do przemyśleń w gronie "kółka różańcowego". Za bardzo wykastrowane i poprawne.

Dziś króluje BÓL, STRACH, ZAMORDYZM, SEKS, WŁADZA, KASA, ZDRADA.. w tych dzedzininach życia podaj kilka zagadnienień do dyskusji d83dde01

Erf
Erf
  11 września 2017

Pamiętam, jak sama zamęczałam innych super przeintelektualizowanymi dyskusjami. Dej sobie spokój. Fajne tematy wychodzą same z siebie, jak trafi się odpowiedni rozmówca.

Erf
Erf
  11 września 2017

W sumie to rozbawił mnie ten foch, że nikt nie odpowiedział na te pasjonujące tematy. :-D

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  11 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam, jak sama zamęczałam innych super przeintelektualizowanymi dyskusjami innych super i dyskusjami. Dej sobie spokój. Fajne tematy wychodzą same z siebie, jak trafi się odpowiedni rozmówca.


Sztuczne konstruowanie tematu do dyskusji mija się z celem. To tak samo jak ktoś zapyta "To o czym porozmawiamy?". W takiej sytuacji ciśnie się na usta tylko jeden temat SYTUACJA GEOPOLITYCZNA MOZAMBIKU albo innego BURKINA FASO.

Dyskusja powinna wywiązać się spontanicznie, czyż nie(?). Jeżeli rozmowa się nie "klei", to zawsze można porozmawiać o pogodzie d83dde1c.
CuteNinja
CuteNinja
  11 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawia mnie czy są tu osoby, które lubią od czasu do czasu wymienić z kimś poglądy na różne tematy ?

Wymiana poglądów rodzi konflikty. Unikam wyrażania swoich.
Konto usunięte
Konto usunięte: Przykładowe wątki do rozwinięcia

Niestety, te przykładowe wątki do rozwinięcia są zbyt nadmuchane. Przypominają tematy rozprawek szkolnych na język polski. Dialog jest przyjemny, kiedy nie wciskasz go na siłę w rameczkę. Rozmowa oscylująca wokół jednego, sztywnego w dodatku, tematu, dla mnie byłaby zwyczajnie nudna.
Skorpion87
Skorpion87
  11 września 2017

Dziekuje wszystkim, którzy zechcieli wyrazić swoją opinię ;) tematy byly przykładowe i miały tylko na celu pokazac że da sie nie pisac o wulgarnych i przereklamowanych aspektach zycia ;)

usztywnianie rozmowy poprzez podanie tak szeroko pojetego tematu ? Chyba tutaj lekko przesadziliscie ;) ale... To byly propozycje ;) kazdy temat jest dobry, a niestety bez zaczecia rozmowy ciezko ja do czegos doprowadzic stąd kilka propozycji...

Oczywiacie macie racje pisanie o tego typu rzeczach może być nudne dlatego nikogo nie przymuszam ;) ale wybaczcie pisanie o rzeczach typu sex, horrory, plotki, jakie kobiety sa zle a faceci gorsi... Jakos mnie to nie 'kręci'. Wole pomilczec i pomyslec sam niz tracic czas na takie tematy ;) choć czasem w rozmowie rozne wątki poboczne sie nawijaja ;) ktos chce 'popisac' to sie przekona... Moze bedzie nudno, a moze nie ;) kto nie ryzykuje nie pije szampana ;)

Pozdrawiam i tym razem bez 'focha' :D

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  11 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tematy byly przykładowe i miały tylko na celu pokazac że da sie nie pisac o wulgarnych i przereklamowanych aspektach zycia ;)


Dzięki Tobie już wiem, że da się dyskutować nie tylko o wulgarnych i przereklamowanych aspektach życia. Gdyby nie Ty, naprawdę bym o tym nie wiedział.
Dziękuję Sensei.

A tak na marginesie.
Kto ryzykuje, ten ma, na plecach ZK -czasami d83dde12
Skorpion87
Skorpion87
  11 września 2017

Widzisz jak szybko chłoniesz wiedze 'młody Padawanie', niestety jeszcze sporo nauki przed Tobą zanim wespniesz sie na pierwszy z siedmiu stopni wtajemniczenia w szerokie horyzonty kultury dialogu i dyskusji ;) Ale nie poddawaj sie, dasz rade ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.