TerminalHead
TerminalHead
  4 września 2017 (pierwszy post)

Witam,od paru dni natrafiłem na ciekawy materiał ,w którym są hipotezy, iż amerykanie nigdy nie polecieli na księżyc,i tak w sumie mnie to zainspirowało jak i zaciekawiło bo przecież od ostatniego lądowanie na księżycu minęło sporo lat i myślę że do dziś wiele krajów na taką misje na pewno by się skusiło ,jednak cisza,co o tym myślicie ?

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  4 września 2017

Myślę, że nigdy nie dojdziemy do prawdy. Dezinformacja jest na tak zaawansowanym poziomie, że nie wiadomo czy prawda to przypadkiem nie fałsz i analogicznie. Jeśli dopiero raczkujesz w tego typu "teoriach", to zapewniam Cię, że z czasem sam sobie uzmysłowisz, że Ci co chwalą się dokonaniami i ci co je podważają mają jeden cel ..DEZINFORMACJA. A przy okazji jakieś bardziej lub mniej wynierne korzyści :)
Ja osobiście nie wierzę w lądowanie na księżycu sprzętem o mocy obliczeniowej niższej niż dzisiejsze pralki.

Oglądałeś transmisję z ostatnich testów rakiet nośnych SpaceX'u?

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  4 września 2017

Bracia Wright pierwszy raz wznieśli się w powietrze w 1903 roku . A Apollo 6 w 1964 poleciał na księżyc . Czy to możliwe aby technologia tak się rozwinęła przez 61 lat .

xPablox95
xPablox95
  4 września 2017

Aż mi sie płakać chce kiedy czytam tego typu komentarze... misje Apollo jest jednym z najlepiej udokumentowanych osiągnięć współczesnej inżynierii :) zresztą polecam poszukać oficjalnych pism, raportów, prac naukowych nt. Tego przedsięwzięcia... ale czego ja wymagam skoro pewnie 3/4 użytkowników tego portalu ma problemy z podstawową interpretacją języka angielskiego :)

POZDRAIWAM I POZDRO DLA KUMATYCH :D

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  4 września 2017
Ostatnio edytowany: za 28 marca 2307

W takim razie dziwne jest to, że mimo tak obszernej i PEWNEJ dokumentacji, znalazła się rzesza fanatyków, która podważa dowód za dowodem ;)
9/11 (2708) również jest jednym z najlepiej udokumentowanych wydarzeń, które wstrząsnęły światem. Ba, na podstawie tych raportów z dochodzeń, świat muslimski został totalnie zdestabilizowany. A mimo to, nie brakuje ludzi, którzy krok po kroku demaskują fałsz zawarty w dokumentacji i oficjalnych raportach spisanych po ANGIELSKU ;P

Pewnym możesz być tylko tego, że kiedyś umrzesz, niczego więcej na 100% pewnym nie będziesz.

CuteNinja
CuteNinja
  4 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnym możesz być tylko tego, że kiedyś umrzesz, niczego więcej na 100% pewnym nie będziesz.

...chyba, że będzie to napisane po angielsku :ninja:
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  4 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ...chyba, że będzie to napisane po angielsku


Aaa fakt! Chyba, że będzie to napisane po angielsku d83ddc80
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  4 września 2017

Ale po co byłaby niby taka mistyfikacja?

xPablox95
xPablox95
  4 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie dziwne jest to, że mimo tak obszernej i PEWNEJ dokumentacji, znalazła się rzesza fanatyków, która podważa dowód za dowodem ;) 9/11 () również jest jednym z najlepiej udokumentowanych wydarzeń, które wstrząsnęły światem. Ba, na podstawie tych raportów z dochodzeń, świat muslimski został totalnie zdestabilizowany. A mimo to, nie brakuje ludzi, którzy krok po kroku demaskują fałsz zawarty w dokumentacji i oficjalnych raportach spisanych po ANGIELSKU ;P Pewnym możesz być tylko tego, że kiedyś umrzesz, niczego więcej na 100% pewnym nie będziesz.


Matematyka jest matką wszystkich nauk - Zacznijmy od tego że dokumentacja wydarzeń 9/11 została utrwalona w formie wizualnej a nie matematycznej.. w WTC nie znajdziemy pomiarów z żadnych urządzeń pomiarowych np żyroskopów.. czy żyrokompasów jak kto woli :P a przeszukując parametry lotów urządzeń kosmicznych wysłanych przez człowieka znajdziesz ich od zaje**nia bierzesz tylko karteczkę i bez problemu możesz sobie wyliczyć że wysłanie lądownika nie jest problem z komputerem o mocy obliczeniowej mniejszej niż "pralka" przecież komputer dostaje informacje x/y/z którą musi porównać z parametrami lotu z bazy danych. To jest przecież tylko kilka operacji na sekundę :)

Spróbuj może kiedyś w ramach rozwoju zainteresowań zaprogramować sobie samolocik a zobaczysz że kod będzie się składał z kilku linii :) Pamiętaj że to był - Wyścig kosmiczny więc wtedy nie zwracali jakoś specjalnie uwagi na bezpieczeństwo.. wszystko było robione "na zaraz" więc i kod nie był idealny.
GRADEK83
GRADEK83
  4 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: o tym myślicie ?

Latanie na księżyc za miliardy dolarów jest nam tak potrzebne jak imigranci w Europie.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież od ostatniego lądowanie na księżycu minęło sporo lat i myślę że do dziś wiele krajów na taką misje na pewno by się skusiło ,jednak cisza,co o tym myślicie ?

Może gdyby był tam tlen i surowce to pewnie tak, wielu chciałoby tam eksploatować złoża.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  12 września 2017

Na kazda teze mozesz miec antyteze... czy warto nad tym kminic ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.