irbit
irbit
  28 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Jest to coś czego nie cierpię potrafi dużo namieszać wręcz działa odpychajaco ... Jakie jest wasze zdanie ???

Dangeroussss
Dangeroussss
  30 sierpnia 2017

W umiarkowanym stopniu jest dobra,można poczuć,że drugiej osobie zależy.Gorzej jak przekracza granicę i robi się już chorobliwa.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 sierpnia 2017

Xd śmiech xd w was można przebierać jak w ulęgałkach nie ta to inna, typowe polki ktore mysla że są najpiekniejsze na świecie xd nie dość że dają się ubogacać za darmo to jeszcze mają czelność czegoś wymagac

Erf
Erf
  30 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: Xd śmiech xd w was można przebierać jak w ulęgałkach nie ta to inna, typowe polki ktore mysla że są najpiekniejsze na świecie xd nie dość że dają się ubogacać za darmo to jeszcze mają czelność czegoś wymagac

Taguj rakcontent.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 sierpnia 2017

Agatha sugerowanie że nie mówię prawdy czy że wasze zakłamanie wyszlo na jaw ? Szach mat tak upadł mit matki Polki xd ixd

irbit
irbit
  30 sierpnia 2017

Hmm żyć pod linijkę to chyba jesteś trepem lub kraweznikiem ???

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 sierpnia 2017

Historia zatoczyła koło lamusie i licz się z tym

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 sierpnia 2017

bo wakacje nam się koncza

onpogada
onpogada
  31 sierpnia 2017

A ja uważam inaczej, mam już swoje lata i żyłem w związkach starego typu z zazdrością, z nietolerancją jakiejkolwiek zdrady, że małżeństwo to świętość. To są frazesy i mrzonki, sztucznie pielęgnowany świat złudzeń. Trzymanie się nawzajem na smyczy i udawanie że to jest super. Efekty to męczenie się z drugim człowiekiem którego z czasem się nie trawi, lub jak tylko ktoś zerwie się ze smyczy na dwa dni to chlania sex i kłamstwa, a jak to wyjdzie na jaw to rozstanie w imię zasad. Teraz żyje w wolnym związku, każdy może robić co zechce i nie mamy o to pretensji, bez żadnych wyrzutów. I myślicie że z tego korzystamy? Nie. Wychodzę z kumplami na imprezke, wypije, podrywam kobiety, i poza jakimś mizianiem po pijaku z żadną nie spałem. To samo moja partnerka, jesteśmy z sobą szczerzy mówimy sobie wszystko. Korzyści, jesteśmy cały czas dla siebie atrakcyjni, cały czas się staramy o siebie bo mamy konkurencję. Ludzie jeśli wiedzą że partner/ka jest tylko ich przestają się starać, te małżeństwa gdzie oboje wyglądają jak łajzy jak są razem, bo do pracy czy do rodziny trzeba jakoś wyglądać, a reszta dnia i weekendy po domowemu.

RedRiding1978
RedRiding1978
  31 sierpnia 2017

Jak was czytam, to płaczę, ze śmiechu d83dde02 Nie wiem czy temat "zazdrości" wynika z niezrozumienia 2 strony, czy efektu domina... ?Potraktować was poważnie, czy jak do tej pory...??! Co jeden wpis, to coraz"mądrzejszy" z mojego punktu widzenia....Ostatni, powalił mnie na kolana d83dde02

RedRiding1978
RedRiding1978
  31 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie jest wasze zdanie ???


Że masz w głowie gorzej, jak cyganka w tobołku d83dde0a
irbit
irbit
  31 sierpnia 2017

ciągnie swój do swego lub jak wolisz przygadal kocioł garkowi d83dde1c

irbit
irbit
  31 sierpnia 2017

Amog zdejmij ta warge z nosa to pogadamy ...

RedRiding1978
RedRiding1978
  31 sierpnia 2017

Milczeć z Tobą nie mam o czym, mówić z Tobą też. Chyba, że założysz temat o miesiączkowaniu pingwinów na Madagaskarze d83dde1d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.