iLoveeMusic
iLoveeMusic
  25 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Witam wszystkich forumowiczów ;)

jak to w życiu plany często się zmieniają u mnie miała być zagranica, ale ostatecznie urlop będzie w PL.
jako że do września dużo nie zostało a dowiedziałem się w ostatniej chwili, muszę znaleźć kilka ciekawych miejsc na urlop tutaj - może podeślecie kilka propozycji z własnego doświadczenia gdzie byliście i gdzie warto się wybrać . mam swoje już wstępne miejsca ale chętnie porównam z waszymi :)

Sarna
Sarna
  25 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: się wybrać . mam swoje już wstępne miejsca ale chętnie porównam z waszymi :)

Zależy co lubisz, jedni uwielbiają zwiedzać chodzić, wersja dla bardziej leniwych to morze i wieczory przy piwie z grillem.
Ja kiedys uwielbiałąm morze, dopóki pogoda nie stała sie angielska i stwierdziłam, ze morze to strata kasy, bo co można tam robić jak nie ma pogody.
Wybrałam góry, tam sie nie da nudzić, ale minimum tydzień musisz być żeby coś wiedzić:D W najciekawsze miejsca nikt Cię nie zawiezie, musisz kilka godzin chodzić dosyć duzo, ja po drodze mijałąm osoby, które nawet płakały, bo nie miały siły zejść, więc góry też nie dla każdego, chyba ze będziesz chodził po nizinach.
Na mazurach nigdy nie byłam, ale jezior to mam sporo wokół siebie, wiec nie wiem czy się wybiorę.
Ja nadal polecam Szklarską Porębę, piekne wodospady, szczyt Szrenica, mozesz zwiedzić ciekawe miejsca obok Szklarskiej niedaleko jest piękna Praga,
Skalne miasto i wiele, wiele innych pięknych miejsc jak z bajki.

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  25 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: musisz kilka godzin chodzić dosyć duzo, ja po drodze mijałąm osoby, które nawet płakały, bo nie miały siły zejść, więc góry też nie dla każdego, chyba ze będziesz chodził po nizinach.

uwielbiam góry :) więc dla mnie to nic nowego , kilka szczytów z korony gór polskich mam juz w cv :) więc nie jestem tutaj nowicjuszem :) dlatego ten kierunek jest dla mnie zawsze interesujacy :)
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  25 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: Na mazurach nigdy nie byłam

ja tez nie :) dlatego mazura nadal są mocną propozycja :)
Sarna
Sarna: Ja nadal polecam Szklarską Porębę


i własnie szklarska poreba to jedno z tych miejsc których jeszcze nie odwiedziłem... dziękuje za kokretne propozycji i o to właśnie chodziło :) d83dde4cd83ddc4d
Sarna
Sarna
  25 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuje za kokretne propozycji i o to właśnie chodziło :)

proszę, a tu jeden z moich ulubionych wodospadów.Kamienczyk, Tylko tam polecam wjechac wyciagiem na szczyt Szrenicy i schodzić na dół 4km do wodospadu, po tym bedziesz miał niezłe zakwasy, bo z wodospadu jest jeszcze 3km do nizin, piechotą nie polecam wchodzić i schodzić, chyba ze jesteś górskim wyczynowcem.


iLoveeMusic
iLoveeMusic
  25 sierpnia 2017

w tatrach daje rade to sadze że i tam bym dał ale to urlop nie wyczynowe wyścigi ma być milo i przyjemnie :) a widoki zachęcające :) zapisuje sobie ta lokalizację dzieki raz jeszcze - ja zdecydowanie jestem osobą lubiąca aktywna formę spędzenia czasu wolnego:)
Szrenica rozumiem że to wszystko jest w okolicach szklarskiej poręby tak?

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  25 sierpnia 2017

u mniemorze gdans gdynia sopot jakiegos zwartego planu wycieczki nie mam bo juz nie planuje , a podkoniec wrzesnia gory bieszczady pieniny tatry

Sarna
Sarna
  26 sierpnia 2017

ze Szklarskiej wjedziesz wyciągiem na Szrenicę, widoki niesamowite z wyciagu, pół godziny w jedna stronę śmigasz, nie musisz w dwie strony kupować biletu nawet jak dużo się ruszam miałabym problerm z wejsciem i zejsciem, bo zupełnie inne partie mięsni pracują przy takich wejsciach, nie jest lekko, żeby mieć siły na chodzenie i zwiedzanie w następne dni, nie am co szaleć w jeden dzień.

Nawet znalazłm filmik na youtubiue ktoś nakręcił widok z tego wyciagu.
https://www.youtube.com/watch?v=un91omWJR9g

Konto usunięte
Konto usunięte: że to wszystko jest w okolicach szklarskiej poręby tak?
Sarna
Sarna
  26 sierpnia 2017

o nawet wjazd jest na górę.
https://www.youtube.com/watch?v=4xX9nfv_GwI

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  26 sierpnia 2017
wziac
wziac: podkoniec września góry Bieszczady Pieniny Tatry

no ja ok 10 września :) biesczady były w poprzednim roku, tatry były ale tylko na kilka dni wiele jeszcze do zaliczenia zostało tam, w Pieninach nie byłem wcale jeszcze....
wziac
wziac: mnie morze gdans gdynia sopot jakiegoś zwartego planu wycieczki nie mam bo juz nie planuje

ja tez nie chce robić planów konkretnych ale miejsce wybrać trzeba :D a morze we wrześniu średnio mi to wygląda :)
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  26 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: ze Szklarskiej wjedziesz wyciągiem na Szrenicę, widoki niesamowite z wyciagu, pół godziny w jedna stronę śmigasz, nie musisz w dwie strony kupować biletu nawet jak dużo się ruszam miałabym problerm z wejsciem i zejsciem

schodzenie nie daje tyle frajdy co zdobycie ale za to widoki są fajne schodząc:) jak narazie Szklarska Poreba jest ciekawą propozycja z tymi atrakcjami:)
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  30 sierpnia 2017

Nad morze jadę na jod :)

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  4 września 2017
wziac
wziac: Nad morze jadę na jod :)

no chyba że tak:) a ja jadę w góry po energie naładować akumulatory :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.