muchomorek80
muchomorek80
  23 sierpnia 2017 (pierwszy post)

komu sie zdarzylo ze kobiety podsylaly na priv swoje polnagie czy nagie zdjecia i z jakich powodow to robily ?

jacek82j
jacek82j
  27 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wziac: ehh mi żadna nie wysłała swoich cycków Mi również żadna nie wysyła. To nawet dobrze bo PW nie zaśmiecają mi Spamami.

co ty nie powiesz...
jacek82j
jacek82j
  27 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: muchomorek80: e czy nagie zdjecia i z jakich powodow to robily ? kilka penisów mi podesłali, nie wiem po co, napisałam ze z takim spławikiem to na ryby a nie do kobiet.

ta znow to video z ta violonczela...juz sie tak nie chwal...nikt nie jest tym zainteresowany...
IHSI
IHSI
  27 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: co ty nie powiesz...


Nie mówię tylko pisze :lol2:
justysia38
Posty: 2 (po ~45 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
justysia38
  27 sierpnia 2017

A ja odo że pobiegłam po lupę bo jest tak mały że nic nie widać

Sarna
Sarna
  27 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ta znow to video z ta violonczela...juz sie tak nie chwal...nikt nie jest tym zainteresowany...

mam to gdzies czy Ci sie podoba czy nie, mam to w opisie na forum, ten link jest przy każdym napisanym moim poscie, ja nie dodaje go nigdzie co chwile, bystrzaku.d83dde18
dodajesz mnie na Czarną liste i na forum mnie cytujesz,. wtf?
wszystko dobrze pod kopułą?
LorenzoAdam
LorenzoAdam
  27 sierpnia 2017

Jeszcze nie miałem tego zaszczytu. Najwyraźniej z góry widać, że nie będę nic sponsorował :D

samotnylew
Posty: 7 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
samotnylew
  28 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: jacek82j: ta znow to video z ta violonczela...juz sie tak nie chwal...nikt nie jest tym zainteresowany... mam to gdzies czy Ci sie podoba czy nie, mam to w opisie na forum, ten link jest przy każdym napisanym moim poscie, ja nie dodaje go nigdzie co chwile, bystrzaku. dodajesz mnie na Czarną liste i na forum mnie cytujesz,. wtf? wszystko dobrze pod kopułą?

a ty nie cytujesz czyis wypowiedzi?zablokowalem cie gdyz nie chce patrzec na twoja morde...pasuje odpowiedz?
Sarna
Sarna
  28 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
samotnylew
samotnylew: a ty nie cytujesz czyis wypowiedzi?zablokowalem cie gdyz nie chce patrzec na twoja morde...pasuje odpowiedz?

Nie dodaję nikogo na czarną listę, bo to infantylne czyt-> dziecinne, nie przezywam aż tak słów na monitorze żeby to w jakis sposób mnie skrzywdziło, naprawdę szkoda Twojego stresu.
co do cytowania, owszem cytuję ale nie kogoś, kogo nie trawię.
Trzeba sie nauczyć ignorowac osoby, które Cię drażnią, inaczej bedziesz zbierał bany, będa uważali Cie za histeryka.
Ogarnij testosteron xd
jacek82j
jacek82j
  1 września 2017
Sarna
Sarna: samotnylew: a ty nie cytujesz czyis wypowiedzi?zablokowalem cie gdyz nie chce patrzec na twoja morde...pasuje odpowiedz? Nie dodaję nikogo na czarną listę, bo to infantylne czyt-> dziecinne, nie przezywam aż tak słów na monitorze żeby to w jakis sposób mnie skrzywdziło, naprawdę szkoda Twojego stresu. co do cytowania, owszem cytuję ale nie kogoś, kogo nie trawię. Trzeba sie nauczyć ignorowac osoby, które Cię drażnią, inaczej bedziesz zbierał bany, będa uważali Cie za histeryka. Ogarnij testosteron xd

ha sama ogarnij swoj estrogen patogenie-infantylna to jestes ty sarenko-nawet nick masz dziecinny...zal mi cie sfrustrowana nastko
jacek82j
jacek82j
  1 września 2017
justysia38
justysia38: A ja odo że pobiegłam po lupę bo jest tak mały że nic nie widać

mowisz o swoim mozgu???
justysia38
Posty: 2 (po ~45 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
justysia38
  1 września 2017

Nie o durnych fotkach

Sarna
Sarna
  1 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: zal mi cie sfrustrowana nastko

haha, nastko xd
uznam to za komplement. Nie miotaj się już tak, odbijasz piłeczkę jak dziecko, ja cos napisze, ty podobnie odpisujesz, wiesz jak to zabawnie wyglada z boku, jak kłótnia dzieci w piaskownicy.
Sarna
Sarna
  1 września 2017

Mówisz , ze jak zrobię sobie nick Magda69 czy MagdaC1500 to będę oryginalna? na fociałce?:D

IHSI
IHSI
  1 września 2017
Sarna
Sarna: nick

Nie zmieniaj ten masz fajny co masz :ninja:
RedRiding1978
RedRiding1978
  1 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zmieniaj ten masz fajny co masz


Może chociaż glicerynkę podrzucić d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.