muchomorek80
muchomorek80
  23 sierpnia 2017 (pierwszy post)

komu sie zdarzylo ze kobiety podsylaly na priv swoje polnagie czy nagie zdjecia i z jakich powodow to robily ?

irbit
irbit
  23 sierpnia 2017

Chyba każdemu hmm... Powody pewnie 20 % aby ktoś ja kokietowal, 30% aby podniosła swoje libido, 20% żeby wzbudzić zainteresowanie którego jej w domu brakuje i w 30% w celach czysto zarobkowych hehe ... No można też wliczyc w to menopauze lub polug ja hormony robią z mózgu kisiel

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  23 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: komu sie zdarzylo ze kobiety podsylaly na priv swoje polnagie czy nagie zdjecia i z jakich powodow to robily ?

ehh mi żadna nie wysłała swoich cycków
IHSI
IHSI
  23 sierpnia 2017
wziac
wziac: ehh mi żadna nie wysłała swoich cycków

Mi również żadna nie wysyła.
To nawet dobrze bo PW nie zaśmiecają mi Spamami.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: komu sie zdarzylo ze kobiety podsylaly na priv swoje polnagie czy nagie zdjecia i z jakich powodow to robily ?

tylko za kase bo przeciez nie z przyjemności ich tylko kasa podnieca
muchomorek80
muchomorek80
  23 sierpnia 2017

Pytam o te podsylane nagie czy wyzywajace fotki przez nie ktore kobiety bo ja tak mialem . U mnie robily to chyba chcac zachecic do znajomosci tutaj . Natomiast nie wiem co staloby sie pozniej gdybym jakos na to parl do przodu

IHSI
IHSI
  23 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytam o te podsylane nagie czy wyzywajace fotki przez nie ktore kobiety bo ja tak mialem .

Podejrzewam ze to jakieś fejki wysyłają , ile to mają kopiuj np zdjęcie z jakiegoś sex portalu i potem rosyłają to jako Spam.
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie robily to chyba chcac zachecic do znajomosci tutaj .

Powiecie sobie sam , jaka Dziewczyna zachęca do znajomości pierw wysyłając takie fotografię jak to na zwałeś.
Nie licz w tym przypadku na znajomość :ziober2:
muchomorek80
muchomorek80
  23 sierpnia 2017

wiem ze mozesz miec racje chyba to to jakies lafiryndy szukajace jednego wrazenia jak na portalach erotycznych bo przecierz takie sa i na pewno czesc tych dziewczyn bywa i tu na fotce

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  23 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: komu sie zdarzylo ze kobiety podsylaly na priv swoje polnagie czy nagie zdjecia i z jakich powodow to robily ?

Rownie dobrze mozna skierowac to samo pytanie w druga strone. Po co mezczyzni kobieta wysylaja tego typu fotki, ani to fajne, ani smaczne :)...

Zarowno jedna jak i druga plec pewnie ma ku temu swoje powody... chec zrocenia na siebie uwagi? chec sprawdzenia jak ktos zareaguje? chec dowartosciowania sie? :woot:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
TenSamotnyTyp
TenSamotnyTyp
  23 sierpnia 2017

a mi wysłaly :) lecz nie oczekieałem tego, chciały to wysłaly :)

GRADEK83
GRADEK83
  24 sierpnia 2017

a ze dwa razy do dziś został mi uraz :ziober2:

Sarna
Sarna
  25 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: e czy nagie zdjecia i z jakich powodow to robily ?

kilka penisów mi podesłali, nie wiem po co, napisałam ze z takim spławikiem to na ryby a nie do kobiet.
muchomorek80
wpis jest ukryty
muchomorek80
wpis jest ukryty
Adamgwiasda
Posty: 2 (po ~26 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Adamgwiasda
  26 sierpnia 2017

Hej szukam kogos do popisania

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.