AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  22 sierpnia 2017 (pierwszy post)

dlaczego na fotce polki tak szerza tolerancje a kiedy czas na powrocenie do korzeni odwrot , widac ze kochaja opalone bolce

GRADEK83
GRADEK83
  22 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: za 28 marca 4389
AmongUs
AmongUs: kochaja opalone bolce

Co kto lubi :and:
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  22 sierpnia 2017

199 procentowa szczesliwa polka jak widac

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  23 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: dlaczego na fotce polki tak szerza tolerancje a kiedy czas na powrocenie do korzeni odwrot , widac ze kochaja opalone bolce


Niech sobie lubią. Duzo facetów tez lubi opalone " opalone " cipki. Nie mam z tym problemu o ile nie chodzi o to ze typiary mysla ze faceci z zachodnich krajów są lepsi no i oczywiscie nie chodzi o kaske :D
GRADEK83
GRADEK83
  23 sierpnia 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: to ze typiary mysla ze faceci z zachodnich krajów są lepsi no i oczywiscie nie chodzi o kaske :D

Lepsi w sexie czy w tym że po wyruchaniu zostaną z nią na dłużej niż tylko na raz i stworzą razem szczęśliwą rodzinkę PL.... w 90% zawsze chodzi o kasę XD Jedynie nastolatki z deka innymi priorytetami się kierują bo sponsorów zastępują im rodzice.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  23 sierpnia 2017

Gadalem z Tajka i Ukrainka no i wiadomo Polki i wszystkie bredzą to samo :D A faceci z zachodu tacy ciezko pracujacy i wspaniali :D :D
a kiedys mnie taki Anglik pytal czy to prawda że wszystkie Polki są łatwe :D

Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: to ze typiary mysla ze faceci z zachodnich krajów są lepsi no i oczywiscie nie chodzi o kaske :D Lepsi w sexie czy w tym że po wyruchaniu zostaną z nią na dłużej niż tylko na raz i stworzą razem szczęśliwą rodzinkę PL.... w 90% zawsze chodzi o kasę XD Jedynie nastolatki z deka innymi priorytetami się kierują bo sponsorów zastępują im rodzice.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  23 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: widac ze kochaja opalone bolce

tak
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: dlaczego na fotce polki tak szerza tolerancje a kiedy czas na powrocenie do korzeni odwrot , widac ze kochaja opalone bolce

bo myslą że są bogaci to po 1 po 2 biorą to z głupich teledysk i filmów bo biała z mulatem to dla nich fajnie wygląda
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 sierpnia 2017

tylko szkoda że same polki urodą naturalną nie błyszczą dlatego walą kilo tapety na ryj i cycki bo bez tego jak trup wyglądają

Jacek82
Jacek82
  23 sierpnia 2017
Bez sensu ten temat , Polak nie wie o co chodzi
GRADEK83
GRADEK83
  23 sierpnia 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: a kiedys mnie taki Anglik pytal czy to prawda że wszystkie Polki są łatwe :D

Łatwe ale drogie w utrzymaniu XD :ziober2:
glupek86
glupek86
  25 sierpnia 2017

Nie czytałem niemal nic,acz nawiąże do nachalności bo sam wielokrotnie w ten sposób pogoiłem niejednokrotnie dziewczynę/kobietę z którą myślałem,że chcę coś więcej więc uprzedzam (może komu pomogę): One tego nie na widzą, ...nie lubią też pazerstwa typu: Ona jest moja, Ona może iść tylko ze mną, Ona może rozmawiać/sms-ować tylko ze mną itp :b

GRADEK83
GRADEK83
  25 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: też pazerstwa

Zazdrość
glupek86
glupek86
  25 sierpnia 2017

zazdrość jest dość mocno powiązana z pazerstwem. Łańcuch przyczyowo-skutkowy ~.,~

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.