zakers92
Posty: 3 (po ~125 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 40
zakers92
  22 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Każdy wie po co ma to konto,tylko puste dziewczynki wierzą w znalezienie miłości tu. Wiec czemu udawać?

IHSI
IHSI
  22 sierpnia 2017
zakers92
zakers92: Każdy wie po co ma to konto

Tak do "FORUM"
zakers92
Posty: 3 (po ~125 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 40
zakers92
  22 sierpnia 2017

??

Lehar
Lehar
  22 sierpnia 2017

Wiele dziewczyn, które szukają tu sponsorów, szukają głównie na zasadzie doładowania konta, w zamian za nagie zdjęcia. Sęk w tym, że wiele z nich wysyła nie swoje nagie zdjęcia. Ten sam problem dotyczy mężczyzn, podobnie jak ze sponsoringiem typu "potrzebuję pomocy".

zakers92
zakers92: tylko puste dziewczynki wierzą w znalezienie miłości tu.

Niestety, nie zgodzę się z tym co napisałeś. Wiele kobiet dzięki fotka.com znalazła realną, prawdziwą miłość. Podobnie jest z innymi portalami randkowymi, jedne szukają przygód, drugie sponsora a trzecie drugiej połówki.
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  22 sierpnia 2017
zakers92
zakers92: Każdy wie po co ma to konto,tylko puste dziewczynki wierzą w znalezienie miłości tu. Wiec czemu udawać?

nie wysilaj się bo i tak nic ci to nie da, idź do burdelu jak masz takie parcie na szkło i chcesz pieniążki rozrzucać xD
zakers92
Posty: 3 (po ~125 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 40
zakers92
  22 sierpnia 2017

Pierdocie takie bzdury lamusy xd po pierwsze jeśli wierzysz w miłość tutaj to bardzo mi cię szkoda. A co do burdelu to kokego chyba się nie zrozumislesmy.ja nie chce płacić im tylko one mi :) ja w przeciwieństwie do ciebie wyglądam nie mam z tym problemu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.