kamila208
kamila208
  16 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Hej niedawno trafiłam tu na chłopaka który wyłudził na chorę serce doładowanie za 30 zl do Play mówił do mnie ze trafił do szpitala ze zablokowali mi neta ze rodzice oina i nienkupia mu doladowania i tak poprosił mnie żebym.mi.to.doładowanie kupiła.A on jak w poniedziałek dostanie wypłatę odesle kasę.Pisał ze jest przed operscja na serce i SMS ze mną to ostatnia szansa na pisanie z kimkolwiek po zasilaniu konta powiedział.ze operache robią mu na yychmiast i odezwie się.jak.już będzie w stanie na siłach po operaji i tak pożegnaliśmy się w SMS.Ale jakoś tak wyszło że w ten dzień byłam cały dzień dostępna na fotce bo zaczęłam urlop i zauważyłam że on jest cały czas dostępny znikał.na chwilę i mówi był dostępny napisalam mu SMS ale nawet nie odpisał.Ja nie zbiednieje on di nie wzbogaci ale jak można być takim chamem i obludnikiem czy na tym świecie nie ma już normalnych ludzi dziewczyny przestrzegam nie doladowywujcie nikomu konta A takim debila proponuję zapi.:cenzura:.ac do pracy a nie wymuszać doladowania dziękuję trochę się rozpisalam ale szlak mnie trafia ze byłam taka głupia ehhh za dobroć kop w dupe

mrukowski
mrukowski
  16 sierpnia 2017
kamila208
kamila208: zauważyłam że on jest cały czas dostępny znikał.na chwilę i mówi był dostępny napisalam mu SMS ale nawet nie odpisał.

Być może w trakcie operacji, lekarze pozwalali mu wyjść, co jakiś czas na papierosa, by się nie denerwował zbytnio?
IHSI
IHSI
  16 sierpnia 2017

Po prostu zrobił cię balona naiwność ludzka nie zna granic :skok:

TenSamotnyTyp
TenSamotnyTyp
  17 sierpnia 2017

no bo byłaś zapatrzona w niego i myślałaś, że bedzie coś z tego

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  17 sierpnia 2017

kamila208
Uczymy sie na błędach? Taka sama sytuacja jest z "potrzebującymi" proszącymi o pieniądze na jedzenie. Zaproponuj takiemu że kupisz mu jedzenie i masz prosty odsiew, czy potrzebuje czy nie. Masz nauczkę i chyba tyle w temacie z mojej strony 270c

mrukowski
mrukowski
  17 sierpnia 2017
kamila208
kamila208: szlak mnie trafia ze byłam taka głupia ehhh za dobroć kop w dupe

Bywa i tak. Nie takie kwoty, cwaniaki potrafią na odległość wyciągnąć.
kamila208
kamila208
  17 sierpnia 2017

Ale dla.mnie to smieszne pieniądze nie zapatrzylam się ns niego zal mi się chłopaka zrobiło bo opowiadał.ze matka z ojcem chleja ze się nim nie interesują A on tak bardzo ciężko chory że na nikim polegać nie może i po prostu z żalu kupiłam.mu to.doładowanie tylko chodzi.o to jaki.można tak kłamać boniu ja tego.nigdy nie zrozumiem

GRADEK83
GRADEK83
  17 sierpnia 2017

Kamila doladuj mi telefon za 50zl bo tak cie ladnie prosze XD

irbit
irbit
  19 sierpnia 2017

haha no nie wiąże ... wyłudzenie doładowania i gra w 3 kubki są ponad czasowe ... Tak jak guns 'n' roses

absti
Posty: 190 (po ~218 znaków)
Reputacja: -57 | BluzgometrTM: 7
absti
  19 sierpnia 2017

hmm bo sprawiedliwemu to lepiej jak chory chlopak by dostal 30zl niz laska pieniadze za sex

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  19 sierpnia 2017

myslalam ze era wyludzen doladowan minela .
PS przeciez to zenujace

kamila208
kamila208
  19 sierpnia 2017

Absti bo wolała bym te pieniądze dac na naprawdę chora osoba a nie na kogoś kto oszukuje za robotę niech się weźmie!!!!!!!!!!!

NikdodemIHS
Posty: 21 (po ~364 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
NikdodemIHS
Posty: 21 (po ~364 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
KarimKarim1999
KarimKarim1999
  22 sierpnia 2017
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.