adam1234adama
adam1234adama
  14 sierpnia 2017 (pierwszy post)

( pytanie bardziej dla płci pięknej )
Witam serdecznie. Tak jak w temacie. Chodzi mi o wypisanie konkretnych przykładów co za umiejętności waszym zdaniem powinien posiadać facet i dlaczego ? Np. : "Dobrze by było aby facet umiał po Sobie sprzątać , ponieważ to nie ładnie i nie higienicznie kiedy zostawia się po sobie nieporządek " lub "Mężczyzna musi umieć zarządzać finansami tak aby starczało na wszystkie potrzeby , na wakacje , na imprezy okolicznościowe , na wyjazdy , prezenty itp sprawy , ponieważ z życia także coś należy mieć ;)" Ja podałem tylko przykłady , czekam na wasze wypowiedzi. Od razu wspominam , że wypowiedzi osób poniżej 20 lat nie biorę nawet pod uwagę . Jeśli będzie co najmniej 20 różnych wypowiedzi to będzie mała nagroda dla najlepszej , która mi się spodoba ;) niespodzianka :)

Sarna
Sarna
  14 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to będzie mała nagroda dla najlepszej , która mi się spodoba ;) niespodzianka :)

normalnie juz widzę te tłumy, pewnie klaszczą wargami z radochy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mężczyzna musi

Miec prawo jazdy, miec pracę stabilną, nie co 3 miesiace inną, miec jakies zainteresowanie własne, nie tylko zabwianie swojej księżniczki i picie piwa przed TV.
Zaradny, i jeszcze raz zaradny, a to wszystko wychodzi w praniu bardzo szybko, wystarczy przyglądać się jak sobie radzi w różnych sytuacjach.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  14 sierpnia 2017

Prowadzisz ankiete ? Liczy sie pewnosc siebie ale najpierw hajs, duzo pieniedzy, wypchany portfel to dziala bez pudla one to kochaja i dlatego nie zaufam zadnej bo to podstepne pijawki

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  14 sierpnia 2017

sarna to 30 paroletnia dziewica nie zwracaj na nia uwagi zreszta przy jej wymaganiach czy kogos to dziwi xd

Sarna
Sarna
  14 sierpnia 2017

Tak jestem dziewicą, problem? xd

adam1234adama
adam1234adama
  14 sierpnia 2017

Zapomniałem wspomnieć , że wypowiedzi osoby takiej jak "AmongUs" i podobnego typu , obrażanie , trolowanie i pisanie nie na temat w ogole mnie nie interesuje !!! Temat nie został założony po to żeby wypisywać głupoty tylko w konkretnym celu , jeśli nie umiesz tego docenić to szkoda Twojego czasu tutaj , a jeśli go już marnujesz na głupoty tego typu .. hmmm ... no cóż trudno , Twoja strata nie moja.

Sarna
Sarna
  14 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ż mar

tak, masz racje na czarną listę skurczybyka i juz nic tu nie napisze, a nie wozi się jak stonka na gnoju w poważnych tematłach.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 sierpnia 2017

Skoncz sobie zawracac glowe wchodzeniem w dupe laskom. Naucz sie tego ze to nie sa świete krowy. Jest tyle roznych i najrozniejszych dziewczyn na swiecie ze z pewnoscia znajdziesz jakas ktorej przypasujesz. Ty masz byc pewny siebie i pewny tego ze jestes wartosciowym czlowiekiem. Jesli nie to to zmien. Masz realizowac siebie a nie patrzec jak tu byc laskowym przydupasem. Potem sie dziwia ze trudno dogodzic babom jak sami traktuja je jak niewiadomo kogo.Zacznij myslec jaka ona powinna byc bo wiekszosc nie nadaje sie do niczego oprocz rodzenia dzieci. Lol z ta niespodzianka to wygrales nagrode cieniasa roku :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.