GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  9 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Zresztą ich śmiałość przecież nie wykracza poza internet, by na ulicy do podobającego się im ciacha podbić na naturalesie, takie chojraki w necie, a na ulicy tchórzyczki, czy aby to pewna prawda ?

Pozd

zacny
zacny
  9 sierpnia 2017

Podaj przykład. Popatrzyłbym na jakaś małolatkę. :)

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  9 sierpnia 2017

Zacny one same się pchają w nasze świadomości, doceń, i kontynuuj obczajkę co tu będzie ogar za moment

PS. Jak by co ogar je Ty ze mną, razem ( bez znaczenia nasze lokalizacje - damy radę! )

zacny
zacny
  9 sierpnia 2017

Kurka wodna, masz rację

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  9 sierpnia 2017

To drgnie mocniej, niż epicentrum 11 g w XII wieku, bądź cierpliwy

absti
Posty: 190 (po ~218 znaków)
Reputacja: -57 | BluzgometrTM: 7
absti
  10 sierpnia 2017

samice są wredne fałszywe itd itd ale potem cierpią

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  10 sierpnia 2017

To, żeś zabłysnął absti. Z tym, że ruchy słabe deko w tym post forumniastej publikacji

Pozd

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  10 sierpnia 2017

O zgrozo, nie jedna widzi tego posta, zna się na rzeczy i pod żadnym pozorem nam nie zaprzeczy, bo obudzenie świadomości, jest piękne, i choć lubi podwijać sukienkę, to mogę złapać Cię za rękę i poprowadzić, ku lepszym czasom, nie tylko dla Ciebie dziewczyno / kobieto / nimfomanko.

Pozdr

Panthera
Panthera
  19 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą ich śmiałość przecież nie wykracza poza internet, by na ulicy do podobającego się im ciacha podbić na naturalesie, takie chojraki w necie, a na ulicy tchórzyczki, czy aby to pewna prawda ?


No i co z tego? Masz z tym jakiś problem czy co?
Niech se beda jakie są. Jak widac masz ból dupy bo kobiety/dziewczyny nie są takie, jak ty byś tego sobie życzył.
Kolejny prostak,który wyżej sra niż dupe ma i ma wielki problem z tym, że kobiety nie są takie jak on chce..
Rzygam już tym. 80% januszy na fotce ma taką zyebaną mentalnosć.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  19 sierpnia 2017

Naturalesie? Jakim lesie?

NikdodemIHS
Posty: 21 (po ~364 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
NikdodemIHS
  20 sierpnia 2017

Bol dupy sie zaczyna chyba po 50tce....
jest taki dowcip troche seksualny. Ale wlasciwie podsumuje cala ludzkosc w troche Ironiczny sposob.
== sumie ciekawe nowe dowcipy maja na portalach z humorem hahahahahad83dde04

======Seryjny morderca ciągnie kobietę do lasu w celu wiadomym. Kobieta krzyczy przerażona:
- Ale ponuro i ciemno w tym lesie. Bardzo się boję!
Na to morderca:
- No, a ja co mam powiedzieć? Będę wracał sam...
======
Stoi wkurzony na maksa facet w łazience i wyrywa sobie garściami włosy łonowe, rzucając nimi na lewo i prawo. Nagle wchodzi do łazienki żona:
- Kochanie co ty robisz?!!
Mąż na to:
- Nie chce ch.. stać, to nie będzie leżal na miękkim!
======Leży facet w szpitalu, ręce i nogi w gipsie, nie może się ruszać. Przychodzi pielęgniarka, żeby go umyć, po chwili wraca do dyżurki i opowiada koleżankom:
- Wiecie, ten facet ma wytatuowane na penisie "POLA"!
Następnego dnia druga pielęgniarka po umyciu tegoż samego pacjenta wraca do dyżurki i mówi:
- Wcale nie ma wytatuowane na penisie "POLA" tylko: "PAMIĄTKA Z KONSTANTYNOPOLA"!

absti
Posty: 190 (po ~218 znaków)
Reputacja: -57 | BluzgometrTM: 7
absti
  20 sierpnia 2017

ja jestem ciacho, tylko że ukryty, wiem dobrze jak wyglądam - co sie ze mną dzieje, gdy otoczenie jest przyjazne i co sie ze mną robi gdy jest wredne szwinskie jak samica

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

eh polki kochaja gleboka penetracje jak widac ale to przeciez oczywiste xd

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  20 sierpnia 2017
Panthera
Panthera: GENIALNEWPROSTOCIE: Zresztą ich śmiałość przecież nie wykracza poza internet, by na ulicy do podobającego się im ciacha podbić na naturalesie, takie chojraki w necie, a na ulicy tchórzyczki, czy aby to pewna prawda ? No i co z tego? Masz z tym jakiś problem czy co? Niech se beda jakie są. Jak widac masz ból dupy bo kobiety/dziewczyny nie są takie, jak ty byś tego sobie życzył. Kolejny prostak,który wyżej sra niż dupe ma i ma wielki problem z tym, że kobiety nie są takie jak on chce.. Rzygam już tym. 80% januszy na fotce ma taką zyebaną mentalnosć.


No i g*wno z tego prostaczko. To ty masz wieczny ból dupy o wszystko. Większość twoich postów, to w*urwiające zrzędzenie i przypieprzanie się do innych za to co mówią, za wyrażoną opininę. Strofujesz innych jakbyś sama wszystkie rozumy zjadła pani wyrocznio, a przy tym ne stronisz od epitetów. Jesteś tak cholernie irytującą babą, że krew zalewa jak czyta się te twoje wypociny i wieczne pretensje, więc może daj na luz i zaakceptuj fakt, że każdy może mieć własne zdanie w danej kwestii?
Co za wredny babsztyl...
kamileQ56
kamileQ56
  20 sierpnia 2017

Prostota w prostocie. 80% dziewczyn z fotki poleci na mojego roleksa ktorego cena sprzedarzy nie schodzi poniżej 8 tysięcy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.