Skorpion87
Skorpion87
  8 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Chyba jest takie motto "jeśli nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj".

Takie tam :D tutaj nie da sie nic powiedzieć tylko ewentualnie napisać, ale na pewno masa ludków znajdzie sposób, żeby sobie tutaj nabić posty więc do dzieła ;) Pokażcie co macie do napisania ;)

P.S. Już się nie mogę doczekać ciętych, przemyślanych, wymagających nie lada zdolności intelektualnych ripost w stylu Przeciętny Fotkowicz ;)

RedRiding1978
RedRiding1978
  11 sierpnia 2017

Tak naprawdę Rydzyk, był tylko trybikiem w machinie którą uruchomili dziennikarze (autsajderzy w telewizji publicznej), by dotrzeć poprzez jego platformę do jak najszerszej liczby wyborców. Internet w którym wiadomości, książki i komentarze rozchodziły się błyskawicznie. Nawet taki portal jak youtube był wykorzystany do promocji i ktoś to śledził go uważnie, wiedział co jest grane, przez kogo i na kogo będzie społeczeństwo głosować. Sam Rydzyk nie był w stanie tej batalii wygrać :)

aniapaliwoda
aniapaliwoda
  11 sierpnia 2017

Hej wam

marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  11 sierpnia 2017

Oczywiście, znając zycie za kilka lat wygrają wybory, bo sprzedadzą Polakom dobrą gatkę...i znowu ten burd.el będzie sie kręcić. Większość tłumaczy, ze lepiej jest wybrać mniejsze zło a czy do chole.ry nie można zrezygnować ze zła, czy lepszego czy gorszego...?
Dlaczego w Polsce rządzi, albo mniejsze, albo większe zło...?

RedRiding1978
RedRiding1978
  11 sierpnia 2017

Mam nadzieję, że nigdy już do władzy nie wrócą, a przynajmniej takiej, jaką do tej pory mieli. Cóż, najlepiej nie słuchać władzy, a tych, którzy tej, czy tamtej na ręce patrzyli i patrzą. Póki co, obecna zyskuje coraz większe poparcie chociaż nie jest idealna, to skala porównawcza do poprzedników, to jak przesiąść się z malucha do ferrari

RedRiding1978
RedRiding1978
  11 sierpnia 2017
aniapaliwoda
aniapaliwoda: Hej wam


Hej Aneczka :)
marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  12 sierpnia 2017

Piszesz, ze nie jest idealna...w życiu nie widziałem, tak skłóconych Polaków jak teraz...czyja to zasługa? Wejdź na jakiejkolwiek forum...jeden drugiego wzywa, czy tak wygląda państwo złożone z katolików?. Wczesniej tego nie było...politycy tak Polakom namieszali w głowach, ze jeszcze trochę, to będziemy mieć powtórkę z Ukrainy.
Gorszego syfu w życiu nie widziałem jak jest obecnie. Jak wspomniałem, my sie sami powybijamy, nie potrzeba nam imigrantów.

irbit
irbit
  12 sierpnia 2017

No w sumie smutne ale prawdziwe i to nie tylko wina polityków ale również stylu życia zaczerpnietego z zachodu. Niby krew Polaków błękitna, waleczna ale ... coraz mniej szlachetna.

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 8716
marmax
marmax: Piszesz, ze nie jest idealna...w życiu nie widziałem, tak skłóconych Polaków jak teraz...czyja to zasługa? Wejdź na jakiejkolwiek forum...jeden drugiego wzywa, czy tak wygląda państwo złożone z katolików?. Wczesniej tego nie było...politycy tak Polakom namieszali w głowach, ze jeszcze trochę, to będziemy mieć powtórkę z Ukrainy. Gorszego syfu w życiu nie widziałem jak jest obecnie. Jak wspomniałem, my sie sami powybijamy, nie potrzeba nam imigrantów.


Status "quo" nie będzie zachowany i utrzymany. Nie po to zmienialiśmy rząd, by było tak jak było, a o co chodzi to nawet dzieci już się połapały i ty też wiesz doskonale. Nie chce mi się tłumaczyć, bo wychodze z założenia, że w twoim wieku, tego już robić nie musze i jesteś na tyle rozgarnięty, że wiesz o co chodzi i kto się "bije" z kim. Rząd jest po to, by spełniac kaprysy i zachcianki suwerena i realizować tym samym swoje obietnice wyborcze. Rząd nie robi nic, poza tym czego większość społeczeństwa od nich oczekiwała i oczekuje i żadne biadolenie twoje i innych tego nie zmieni
marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  12 sierpnia 2017

Może i masz rację, ale połowę z tego co robią, nie mieli ani w programie, ani nikt o to nie prosił...po co to robią..? Czyżby Polska spała na pieniądzach...? Wątpię...

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 5694

Nie wiem o co Ci chodzi ale z tego co się orientuję, to po uszczelnieniu samego systemu vatowskiego wpływy do budżetu za 1 półrocze równe są wpływom za ostatnie 8 lat. To chyba o czymś świadczy?! Wystarczy nie kraść. Czy Polska śpi na pieniądzach?! W przenośni i dosłownie tak, ale marnotrawione, transferowane za granicę trafiały do wszystkich, tylko nie do Polaków. Czas najwyższy było to zmienić. Za same portale dla kotów, psów, gejów i o zgrozo bezdomnych.....na których podawana była pogoda żeby bezdomni wiedzieli kiedy się w kanałach schować i z neta korzystać ( chyba się ktoś z d**ą na rozumy pozamieniał) zapłaciliśmy mln

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  12 sierpnia 2017

W sumie jak jest jakiś durny wątek na poziomie inteligencji gowna to nie pisze - dla mnie to oczywiste. Nabijanie postów to było z 8-9 lat temu :ssh:

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 sierpnia 2017

Może mi wytłumaczysz, bo być może większość w tym ja, jesteśmy na to za ciemni,( wg mnie to wbrew logice)jak to się stało, że największe spółki skarbu państwa, były rzekomo dotowane i przynosiły same straty, a rok 2016 zamykają z bilansem dodatnim i to 2 krotnie wyższym? Gdzie szły te pieniądze, do czyjej kieszeni? Na pewno nie do Polaków

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 sierpnia 2017
wziac
wziac: wątek na poziomie inteligencji gowna


Dziura w pomidorze( całe szczęście, że nie w głowie) to szczyt tutejszej "inteligencji"
Skorpion87
Skorpion87
  12 sierpnia 2017

Nawiązując do tematu : "Jeśli nie masz nic do napisania to nie pisz" ... Zatem jeśli mam coś do napisania to mogę ;) i jak rozumiem nie musi to być nic specjalnie wymagającego ;)

Chciałbym krótko napisać, że zauważam, że narzekanie stało się bardzo powszechnym zachowaniem... Narzekamy na wszystko na czym 'świat stoi', ale co z tym robimy ? Czy próbujemy znaleźć źródło problemów ? Czy sami jesteśmy inni ... lepsi ?

Cieszę się, że jest miejsce gdzie bez ograniczeń można wyrażać swoje opinie ;) Nawet kiedy się ma problemy z ortografią, bo przecież nie ważne jak pisze tylko co chce przekazać ;)

Dziękuję wam wszystkim za współudział w tym wątku ;) Pokazaliście, każdy na swój sposób, że jednak każdy ma coś do napisania ;) Czyli mamy siłę stawić czoła przeciwnościom ;) Trzeba tylko troche czasu i samozaparcia ;)

Bądźcie silni i trzymajcie fason ;) Dla chcącego nic trudnego ;)

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 sierpnia 2017

Czepiasz się szczegółów! Skoro 40 mln narodem mógł rządzić "inteligent" który w prostym wyrazie popełnił 2 błędy, to jak na zapyziałe forum, jest idealnie :)))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.