Skorpion87
Skorpion87
  8 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Chyba jest takie motto "jeśli nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj".

Takie tam :D tutaj nie da sie nic powiedzieć tylko ewentualnie napisać, ale na pewno masa ludków znajdzie sposób, żeby sobie tutaj nabić posty więc do dzieła ;) Pokażcie co macie do napisania ;)

P.S. Już się nie mogę doczekać ciętych, przemyślanych, wymagających nie lada zdolności intelektualnych ripost w stylu Przeciętny Fotkowicz ;)

RedRiding1978
RedRiding1978
  8 sierpnia 2017

Start miałes całkiem niezły :) Po 1 temacie, myślę sobie, wreszcie ktoś ogarnięty, kto podniesie chociaż trochę porzeczkę na tym zapadłym forum, gdzie każdy kolejny temat, to kolejna ściana płaczu kobiet i mężczyzn. Niestety posty w tylu.... kobiety to.... faceci tamto.... bla, bla, bla znacznie ją zaniżyły

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  8 sierpnia 2017

Kurcze zobaczymy jak się rozwinie ta dyskusja. Nie będę się zbytnio rozpisywać, ale z mottem się zgodzę ;)

RedRiding1978
RedRiding1978
  8 sierpnia 2017

Myślę, że się nie rozwinie, bo większość kobiet i mężczyzn tutaj zabłądziła. Portal społecznościowy na siłę zmieniają na randkowy zapominając, że to tylko dodatkowa możliwość, a nie główne założenie

irbit
irbit
  8 sierpnia 2017

Hmm ... kto ty płacze lub psioczy na kobiety/facetów??? Denerwuje mnie program 500+ bo to idzie z moich podatków ... a najgorsze jest to ze połowa idzie dla nierobów co żyją na kocią łapę żeby tylko dostali. Denerwuje mnie świadczenie zdrowotne które płacę co miesiąc a na jakes badania trzeba czekać Bóg wie ile . Opłacał ZUS i nawet nie wiem czy będzie istniał jak doczekam emerytury. Irytuje mnie zawiść ludzka która nie zna granic . Jestem zwolennikiem posiadania broni palnej ... Coś jeszcze tak czyje przepych a nawet wzdecie od niepotrzebnych informacji kto z kim i po co ... unikam tego ale i tak zawsze się ktoś znajdzie i mi truje tym głowę ...

RedRiding1978
RedRiding1978
  9 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Denerwuje mnie program 500+ bo to idzie z moich podatków ...


Tak samo jak na służbę zdrowia, armię, policję, sądy i sędziów którzy za nic nierobienie pobierają krociowe apanaże, nie płacą zus jak ty, a jeszcze im mało i dają się skorumpować i kradną na prawo i lewo. To mnie najbardziej wkur.... ich buta i arogancja. Mnie tam 500+ nie denerwuje(chociaż sama go nie pobieram) bo zmniejszyło to w znacznym stopniu ubóstwo wśród dzieci i rodzin wielodzietnych.Rodzice tych dzieci, których nie bylo stać czasami nawet na to, żeby śniadanie dziecku kupić, mają na wycieczki, dobre ciuchy i właściwie nie odróżniają się od tych zamożniejszych. Tak, jestem za utrzymaniem tego programu i wolę dać na dzieci jak na psy i "zupełnie nadzwyczajną" kastę sędziowską i ubeckie emerytury które bagatela liczyły się po 10-15-20 tyś złotych miesięcznie i dostawali je często ci którzy mordowali ojców i matki takich właśnie dzieci. Poza tym odbieranie dzieci rodzicom z powodu ich ubóstwa i utrzymywanie całej armii darmozjadów w domach dziecka, proceder polegający na uproszczonej procedurze adopcji zagranicznych kiedy dzieci trafiały nie wiadomo gdzie i do kogo był karygodny. Wyrównywanie szans, to mi się podoba
RedRiding1978
RedRiding1978
  9 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja wiem, że większość z was, wolałaby żeby ta kasa poszła do kieszeni mafii paliwowej, banksterów, na ratowanie kornika drukarza, schroniska dla psów, mafie vatowską, handlarzy narkotykami i takie tam "ważne"rzeczy i "osobistości" ale na nieszczęście i "tragedię"wielu, idzie na poczet dzieci. Co za tragedia się dzieje i jak wy wszyscy musicie z tego powodu cierpiećd83dde02 Syty głodnego, nigdy nie zrozumie i nawet tego od was nie oczekuje, bo kto miał was tego nauczyć?! Role się odwróciły i nagle straszne lamenty wszem i wobec :)

irbit
irbit
  9 sierpnia 2017

no tak jeśli chodzi o 500+ to chodzi mi o cwaniaczkow zresztą to napisałem ...

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  10 sierpnia 2017

a teraz odnies to do siebie typeczku i przestan zakladac tematy pod wplywem tych slynnych dopalaczy

marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  11 sierpnia 2017

Za naszymi granicami, państwa także dopłacają do rodzin wielodzietnych, zyjacych w ubóstwie itp. tylko jakos dziwnym trafem, tylko w Polsce przeszkadza to ludziom...??! W Polsce wszystkim przeszkadza, że Państwo dba o swoich obywateli...Ci co piszą, ze 500+ idzie na picie itp. chcialbym zauważyć, ze Opieka Społeczna, cały czas dawała pieniądze takim ludziom i nikt nie kontrolował na co to idzie...jakoś wtedy nikt z Was nie krzyczał, ze to przepijają...dlaczego? Co roku kazda z rodzin odpisuje sobie"dzieci" od podatku...to jest ponad 1000 zł, im wiecej dzieci, tym wieksza kasa. Moze to tez przepijają...? A przecież to nasza wspólna kasa...dlaczego w tym przypadku, także nie podnosicie lamentu...?
Jak siedze na roznych forach, to ciagle jest to samo...jad, zawieść itp. Kiedys tego nie było, teraz po ostatnich wyborach, jedni drugich wyzywają...jak patrzę na tę sytuację, to jestem przekonany, że nam nie potrzeba imigrantów, bo my sami sie wykończymy!!!
Ktos jest temu winien...? Oczywiście politycy, bo to oni namieszali Wam w głowach, to oni Was manipulują...a Wy tańczycie jak Wam zagrają...Może tego jeszcze nie wiecie, ale jestescie ich marionetkami!
Z ogólnej sytuacji wynika, ze Polak nie myśli, nie ma swojego rozumu...zawsze daje sie oszukać, omamić. Co na to wskazuje...?
Od wolnych wyborów w Polsce, w polityce przeważnie siedzą zawsze Ci sami ludzie...zmieniają sie tylko nazwy, pod ktorymi występują. Dam Wam przykład...kacie zepsute auto, ale na ulicy jest mechanik, zwie sie "U Janusza" więc jedziecie do Janusza i prosicie o naprawę auta...Pan Janusz przy okazji naprawy, niszczy coś przy okazji...i tak naprawdę, nie naprawil do końca auta...oczywiście byliście źli na Janusza, obiecaliscie, ze nigdy więcej do niego nie pojedziecie...po paru latach, macie nowe auto, które znowu sie zepsuło...ale na ulicy jest warsztat, zwie sie "U Miecia". To jedziecie do Pana Miecia i prosicie o naprawę auta...tylko na miejscu okazuje się, ze Pan Miecio, to stary Pan Janusz...ale z braku laku..nzostawiacie auto. I znowu cos zepsute, nie naprawione...
Przy wyborach jest tak samo...obiecują Wam wszystko co tylko chcecie, dobrobyt, praca, służba zdrowia itp. Niestety okazuje się, ze panowie Janusze i Mietki robią Was w wała...ale nie bardzo mogę zrozumieć, po jaką chol.erę co kilka lat na nich głosujcie?!!! Co musi sie wydarzyć, abyście w końcu otworzyli oczy...???
Zaraz zaczniecie pisać, ze Ci to sami aferzycie, kretacze itp. Tak naprawdę, to wszyscy tacy są...ktoś kto ukradnie 100 milionów, jest złodziejem...ktos kto ukradnie 1 milion...też niestety jest złodziejem. W każdej partii sa tacy ludzie...tylko Wam jakos to nie przeszkadza.
I tak mógłbym pisać i pisać...tylko po co? I tak większość z Was tego nie zrozumie.

marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  11 sierpnia 2017

Chciałbym jeszcze dodać, ze nikt na świecie, nie wymyślił takiego programu, który zaspokaja potrzeby wszystkich ludzi...ale jak sami widzicie po sobie, zawsze znajdzie sie grupa osób, którym będzie to przeszkadzać.
Dadzą Panu Ziutkowi, to bedzie oburzenie, dlaczego jemu a nie Mieciowi...i tak można w kółko pisać.
Wydaje mi się, a nawet jestem przekonany, ze lepiej jest dać ludziom, niż dawać kasę komuś, kto ją ma...jestem katolikiem, ale jak widzę kolejne transze grubych milionów dla Rydzyka, to mnie krew zalewania...Kościół pęka w szwach od nadmiaru gotówki, ale jeszcze trzeba im dać...bo Rydzyk coś krzyknie na antenie, omami biednych rencistów a Ci będą głosować na tego, kogo wskaże Rydzyk...i tak to się kreci...
Jak nie dostanie on, to pójdzie to w nagrody dla "zapracowanych ludzi, którzy ciężko pracują" Tylko, ze w Polsce, to większość zapier.dala i jakoś nikt im tego podwójnie, nie nagrodzi...
A może pójdzie na medale...dla zasłużonych. Jak czytamy, co Państwo chce zrobić z naszymi pieniędzmi, to zastanawiam się, czy to nie kolejne odcinki "Misia"...
Mam głęboko w poważaniu i PIS, PO, SLD, Nowoczesne, PSL i innych...dla mnie to kolejne osoby, które pragną, tylko naszych pieniędzy....juz nie ważne na co, ważne, ze można coś uszczknąć dla siebie.
A tak naprawdę, to wystarczy robić, to co zaspokaja podstawowe potrzeby szarego obywatela...praca, dom, opieka zdrowotna, wykształcenie. Jeśli znajdą się takie osoby, które dadzą to obywatelom, to oni nie będą mieć nigdy problemów z wygraniem wyborów...aha trzeba jeszcze nie kraść, ale to akurat bolączka Polaków, na które na dzień dzisiejszy, nie ma antidotum.

RedRiding1978
RedRiding1978
  11 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: za 2 maja 7008
marmax
marmax: ..jestem katolikiem, ale jak widzę kolejne transze grubych milionów dla Rydzyka, to mnie krew zalewania...Kościół pęka w szwach od nadmiaru gotówki, ale jeszcze trzeba im dać...bo Rydzyk coś krzyknie na antenie, omami biednych rencistów a Ci będą głosować na tego, kogo wskaże Rydzyk...


A mnie to nie denerwuje, wręcz przeciwnie. Jestem zdania że z polskiego PKB korzystać powinna Polska i Polacy. Denerwują mnie dofinansowania i kolejne transze do muzeów żydowskich i dopłaty do rent"europejskich" przyznanych żydom za czasów poprzedniej ekipy. Pamiętać należy o nocnej próbie zmiany konstytucji za poprzedniej ekipy rządzącej, by można było sprzedać polskie lasy i kasę dac żydom. Nie miałabym nic przeciwko temu gdybym te same ruchu uwielbienia i czołobitności widziała ze strony Izraela czy Niemiec, Ukrainy czy innego kraju. Uważam też że lepiej głosować na tego kogo wskaże Rydzyk jak Merkel
RedRiding1978
RedRiding1978
  11 sierpnia 2017

Dzisiaj jak widze tych polskojęzycznych ekoterrorystów w polskich lasach, to mnie szlag trafia. Z drugiej jednak strony trzeba ich zrozumieć, jak kornik drukarz (którego stali się reprezentantami)na nich nie zagłosuje to kolejną kadencję sejm oglądac będą w tv. We Francji sprzedawali powietrze i na nim zarabiali ciężkie mld, to czemu u nas kornik ma nie mieć opieki prawnej? Przecież na nim też da się zbić kapitał polityczny i nieźle zarobić

marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  11 sierpnia 2017

"Nie miałabym nic przeciwko temu gdybym te same ruchu uwielbienia i czołobitności widziała ze strony Izraela czy Niemiec, Ukrainy czy innego kraju. Uważam też że lepiej głosować na tego kogo wskaże Rydzyk jak Merkel"
Rozumiem, ze Polak to deb.il i nie wie na kogo ma zagłosować...?Ze potrzeba mu Rydzyka, albo Merkel do oddania głosu...?
Fakt na kogo by nie zagłosował, to i tak nic dobrego z tego nie będzie...

RedRiding1978
RedRiding1978
  11 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: za 2 maja 2941

Wiesz dobrze, że problem nie we wskazaniu ale tym, że ludzie mieli dość poprzedniej ekipy, jej buty, arogancji, afer i szarogęszenia się Niemiec i Francji w PL. Mieli dość niszczenia polskiego przemysłu, wyprzedaży, mieli dość plucia na Polskę i Polaków. Okradania nas na mld i robienia z nas niewolników Europy. Obecny rząd pewnie by nie wygrał(taką przewagą głosów) i tak naprawdę nie Rydzyk przyczynił się do ich upadku,a dziennikarze śledczy i internet którzy ujawniali kolejne afery z mafią w tle. Ludzie w większości ze strachu po kolejnych MN i siłowym rozwiązywaniu kolejnych problemów(JSW), tak naprawdę zbuntowali się i powiedzieli dość!!! Wiele czynników miało wpływ na ich upadek nie tylko moralny, ale głównie programowy. Ludzie przestali im ufać, a zaczęli się ich realnie bać.! To musiało runąć i w takiej formie dalej funkcjonować nie mogło. Czy coś ich to nauczyło?! Nie zauważyłam!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.