OlaUlerych
OlaUlerych
  8 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Jak wytrzymać z człowiekiem któremu palec prosto w dupie trzymasz była taka sytuacja, pies zrobił, to co zrobił zesikał się trzeba było to posprzątać na to Kamil U nawrzeszczał na mnie że mam to zostawić że jestem poje.:cenzura:.a zaczęliśmy się szarpać wpadłam w amok chciałam go zabić ale on jest silniejszy, i ze mną wygrał, w takich sytuacjach, trzeba dzwonić na policje ale powiedzcie mi co to da jak jest awantura w domu i oni przyjdą spiszą zeznania i po sprawie? Tak jest za każdym razem palec prosto w dupie trzymasz a on jeszcze nie zadowolony.

zacny
zacny
  14 sierpnia 2017

Mogłaś zrobić tego rainbow dasha od tyłu i wtedy to mógłby być jego odbyt. :)

Erf
Erf
  14 sierpnia 2017

Nie wiem o co chodzi w tym temacie, ale uśmiałam się z idiotycznego określenia. ;-D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 sierpnia 2017

Pamietniki z Wakacji Sezon 4

ula1
Posty: 7 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 62
ula1
  17 sierpnia 2017

Ja to nie mogę was zrozumieć to są wasze problemy a wy dzielicie nimi publicznie . d83dde31. Masakra wam wszystkim przyda się dobry PSYCHIATRA . Szok .d83ddc4e

IHSI
IHSI
  17 sierpnia 2017
ula1
ula1: Masakra wam wszystkim przyda się dobry PSYCHIATRA . Szok .

Hmm dlaczego tak twierdzisz że wszystkimi , nie wszyscy go tu potrzebujemy.
ula1
Posty: 7 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 62
ula1
  17 sierpnia 2017

No.moze i.przesadzilam troche ale ja nawet i swoim bliskim nie mowie o moich problemach a wy tu tak otwarcie o nich mowicie

NikdodemIHS
Posty: 21 (po ~364 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
NikdodemIHS
  20 sierpnia 2017

MOZE ZADZWONIC DO EGZORCYSTY?
ALBO UCIAC PALUCHA?
A DUPSKO ZAKLEIC SUPER GLU? jak to rodzinne klotnie to sie beda ciagly do usrany smierci. sa ludzie -ktorzy z nudow sie kloca z byle powodow. Stare nie rozwizane handry tobia nowe klotnie. Tak ja mam czasami w rodzinie. Wtedy olewam sprawe i zmieniam tematy.

NikdodemIHS
Posty: 21 (po ~364 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
NikdodemIHS
  20 sierpnia 2017

CZASAMI SA TAKIE DNI- ZE NIE WIESZ Z KIM GADAC TO WLAZISZ NA NETA I PISZESZ O BYLE CZYM.

NikdodemIHS
Posty: 21 (po ~364 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
NikdodemIHS
  20 sierpnia 2017

MOJ PSYCHIATRA ZE JAK RAZ JESZCE MNIE POLICJA PRZYNIESIE TO SIE WSCIEKNIE NA MNIE- A JA POWIEDZIALEM ZE WODKA ZA DROGA W SKLEPIE I CHLALEM DZIWNE PIWA. I sie temat skonczyl. HAHAHAHAAH -

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.