annalii
annalii
  4 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Gdzie lubicie spacerować po lesie i co napotykacie ciekawego ja ostatnio znalazłam dużo grzybów maślaki podgrzybki kozaki a wy ?

DesertAssassin
DesertAssassin
  4 sierpnia 2017

Kierwa, gdyby ktoś z expem w zbieraniu łysiczek się ze mną wybrał własnie na te j3bane łysiczki...

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  5 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż chce się takie głaskać ale nie wolno

No nie wolno bo się zastawi ludziki zapach a potem stara nie będzie je karmiła.
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo przykry widok.

Powiadomiłaś leśniczego ???
Jozef84
Jozef84
  5 sierpnia 2017

Jak spacerowalem po lesie to widziałem jelenie, wiewiórki, lisy, ptaki drapieżne, jaszczurki na słonecznych polanach, dziki. Prócz grzybów zbierałem puszki, maliny i śmieci do wora.

FiftyNyga
Posty: 41 (po ~152 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 1
FiftyNyga
  5 sierpnia 2017

Zach. Wlkp. Grzybów brak-same kurki. :/ jak u was ?

Lehar
Lehar
  5 sierpnia 2017

okolice Radomia...grzybiarki przy drodze d83dde09

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 sierpnia 2017

Po lesie nie lubie, komary mnie uwielbiaja :-(

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  6 sierpnia 2017
LockOn
LockOn: No nie wolno bo się zastawi ludziki zapach a potem stara nie będzie je karmiła.

A Ty głupią pytasz czy jak :wtf:? Ale to są słodziaki, Udają że nie widzą człowieka, nawet wstrzymują oddech żeby ograniczyć minimalne ruchy ciała. Na drugi dzień młodziaka już już nie było, tylko ślady matki i jego malućkie kopytkad83dde0f
LockOn
LockOn: Powiadomiłaś leśniczego ???

Jasne że tak. Sprawa miała miejsce 4 lata temu, ale problem kłusownictwa nadal jestd83dde21 Dychał bidulek jeszcze więc uwolniłam ( język miał na wierzchu, i leżał widocznie pogodzony z własnym losemd83dde1e). Tak wiem głupia jestem ze podeszłam do dzikiego zwierzka.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  6 sierpnia 2017
Jozef84
Jozef84: Inna nazwa to Czubajka Kania

Nie pomylcie z czubajką czerwieniejacą (Macrolepiota rhacodes) Po odcięciu zmienia barwę na czerwony. blaszki pod kapeluszem pod wpływem nacisku tez zmieniają barwę!
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  6 sierpnia 2017

Nie wszyscy ludzie wiedzą jak się zachować przy dzikich zwierzątchy.

Jozef84
Jozef84
  7 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czubajką


hehe jak zrywałem czubajki to się zastanwiałem czy są rujące, jak to dobrze mieć internet w komórce, sobie wygooglowałem informacje o kaniach. :D Z tego co pamiętam to prócz pierścienia pod kapeluszem, to na kapeluszu sa ciemne plamki, ktore bardzo łatwo zmyć szmatką.

LockOn
LockOn: jak się zachować


najbrdziej bałem się spotkania z dzikami. :D A tak to było niesamowite w życiu tylu dzikich zwierząt nie widziałem w tak krókim czasie. :D Śmieszne, że jak chodziłem z rana do pracy, to też wdizłaem np. lisy w mieście, żerowały sobie przy śmietnkach lub tuż przed świtem biegły w stronę parku. Dziwne. W lesie jelenioway w ogóle się mnie nie bał a parzył się wprost na mnie, aż chciałem mu zdjęcie zrobić bo był bardzo blisko i wtedy dopiero uciekł, może jakiś nie fotogeniczny? :D
Jozef84
Jozef84
  7 sierpnia 2017

a dzisiaj widziałem w mieście, nie w lesie dwa lisy. :P

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  7 sierpnia 2017
Jozef84
Jozef84: najbrdziej bałem się spotkania z dzikami. :D A tak to było niesamowite w życiu tylu dzikich zwierząt nie widziałem w tak krókim czasie. :D

To poradź wszystkim jak się zachować gdy zaatakuje dzikd83dde02 To będzie ciekawe
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  7 sierpnia 2017

plunac mu w slepia

Jozef84
Jozef84
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zaatakuje dzik

nie wiem, ludzie w takich sytuacjach uciekają na drzewo 263a
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie lubicie spacerować po lesie

najlepiej po drzewach, po ściółce to zbyt nudne
jestem dobra w gubieniu i myleniu przeciwnika, gorzej idzie mi tropienie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.