xXMilesXx
xXMilesXx
  22 lipca 2017 (pierwszy post)

Nie chcę dalej żyć, mając 25 lat zacząłem grać...I do dziś nie potrafię przestać grać, hazard mnie zniszczył od środka okłamuje wszystkich, moje każde słowo wyjaśniane to kłamstwo, moja każda i uśmiech są sztuczne ...Każdy myśli, że jest wszystko ok, ale tak nie jest mało tego że mam komornika ogromny dług itd itd. To jeszcze whludzilem kredyt na własną mamę bez jej zgody. Obojętnie ile wygraj to i tak przegrywam nie potrafię tego kontrolować... Minęło zaledwie 7 lat a ja wciąż się pograzam , nie mam przyjaciół, rodzina się oddalila, nie wróć, to ja się oddałam od wszystkich .. dziś zacząłem urlop i jak go spędzam? Od dwóch dni leżę odkad przyjechałem do domu.. gram, gram, gram... Aż przegrywam i mało tego znowu się zadłużam. Czy wygram 1 tys czy 30tys a nawet 100tys czy nawet 200 tys zł to nadchodzą takie dni gdzie tracę w kilka min....Nie mam chęci do życia odkąd się uzależnione od hazardu. Nie potrafię poznawać ludzi, gdy nadchodzą dni poznawania ciekawej kobiety.... To uciekam jak dziecko. Nie potrafię kochać, nie potrafię być sobą,. Nie potrafię żyć wśród społeczeństwa ...Jestem głupi, brak mi ambicji, brak mi godności, brak mi asertywności, brak mi kontroli... Tylko te chore emocje po przegranej które każą mi się karać... 7 rok urlopu przegrany po raz kolejny. Mam dość swojego życia choć sam nie potrafię się zabić.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 lipca 2017

Co my Ci możemy poradzić? Musisz zacząć terapię i to jak najszybciej, to jedyna szansa dla Ciebie. Najpierw skupić się tylko na sobie, wyjść z tego bagna, a później starać się odbudować relacje z bliskimi już jako nowy człowiek. Nałóg to straszna rzecz i bez wielkiej siły woli samemu się z tego nie wyjdzie, a widać od razu, że u Ciebie tej siły nie ma. Dotarłeś na samo dno więc masz się w końcu od czego odbić, powodzenia.

Johnson
Johnson
  22 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: sam nie potrafię się zabić.

No ale z kims sie zabic tez nie mozesz bo wtedy nie ma sensu :rotfl:
irbit
irbit
  22 lipca 2017

Facet tu raczej nikt Ci rozgrzeszenia nie da ... więc straszną masz historię ale nikt za Ciebie nic nie zrobi więc biez tyłek w troki na terapię i psychologa to nie jest wstyd !!!

Sarna
Sarna
  23 lipca 2017

samotni sfrustrowani, zapraszam na hyde to dobre miejsce na wygadanie się.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  23 lipca 2017

Nie narzekaj jaki ten świat jest zły tylko weź się w garść z każdego szamba można wypłynąć tylko trzeba chcieć.

irbit
irbit
  23 lipca 2017

Zgadzam się w 100 %

KamilaPanrcka
Posty: 1 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
KamilaPanrcka
  23 lipca 2017
ja też
DarthZod
Posty: 1628 (po ~199 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 24
DarthZod
  25 lipca 2017

Każde miejsce jest dobre, żeby się wygadać. Od czegoś trzeba zacząć. Co do autora posta: Skoro wiesz, że masz problem z hazardem to już jest jakiś początek. Jesteś świadomy swojego problemu i tego, że coś z tym zrobić musisz. W każdym większym mieście są oddziały terapii uzależnień. To jest takie samo uzależnienie jak alkoholizm czy narkomania. Warto żebyś poszukał pomocy właśnie w tego typu ośrodkach. Jeśli porządna psychoterapię połączysz z konsekwencją to masz duże szanse na wyrwanie się z tego nałogu.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  25 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dość swojego życia choć sam nie potrafię się zabić.

Dla ciebie 16 000PLN i sie dogadamy ;)
Jozef84
Jozef84
  25 lipca 2017

Kolega już był na terapii, nic ona nie dała. Współczuje co jakiś czas znów wracasz na Hyde z tym samym problemem, może pora go zaakceptować. I też nie koloryzuj wspomnień ile to wygrałeś, zapamiętaj ile straciłeś.
Zdrowy człowiek jak wygra to już planuje na co wydać gotówkę, hazardzista niestety nie.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  26 lipca 2017
Jozef84
Jozef84: Zdrowy człowiek jak wygra to już planuje na co wydać gotówkę, hazardzista niestety nie.


Wręcz odwrotnie był powiedział :D Zdrowy "planuje" moze to, może tamto bym kupił. A hazardzista jeszcze nie wygrał, a juz wie co z tym zrobi :D wrzuci w następną maszynę :(
GRADEK83
GRADEK83
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I do dziś nie potrafię przestać grać, hazard mnie zniszczył od środka okłamuje wszystkich,

No fakt wciąga to jak narkotyk cały czas człowiek się łudzi że ogra bukmachera ja ograniczam to jak palacz walkę z paleniem. Stawiaj przed sobą wyzwania graj raz w tygodniu najlepiej w piątki i nie graj więcej jak za 20zł
Konto usunięte
Konto usunięte: To uciekam jak dziecko. Nie potrafię kochać, nie potrafię być sobą,. Nie potrafię żyć wśród społeczeństwa ...Jestem głupi, brak mi ambicji, brak mi godności, brak mi asertywności, brak mi kontroli.

Popadłeś w mezalians odstaw cukier i mięso zacznij jeść ryby i chleb żytni i pij dużo wody.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dość swojego życia choć sam nie potrafię się zabić.

Nie szukaj pomocy bo jej nie znajdziesz!
Nie czekaj na dojście do dna bo dna nie ma jest tylko muł z którego można wyjść ale na pewno się od niego nie odbijesz.
Jedyne co możesz zrobić to zadać sobie pytanie dlaczego gram ? Bo chcesz być bogaty i mieć na wszystko ?
Jeśli masz pracę zarabiasz i wystarcza ci na wodę chleb z masłem i na pasztet na ten chleb i jeszcze zostanie na opłaty za dach nad głową to znaczy że już jesteś bogaty i jedyne co ci potrzeba to....
GRADEK83
GRADEK83
  26 lipca 2017
Sarna
Sarna: samotni sfrustrowani, zapraszam na hyde to dobre miejsce na wygadanie się.

Doszła do mnie petycja w sprawie twojego avatarka. Petycjusze domagają się zmian daleko idących w tej kwestii. XD
Sarna
Sarna
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Doszła do mnie petycja w sprawie twojego avatarka. Petycjusze domagają się zmian daleko idących w tej kwestii. XD

przemyśle petycję, ale nic nie obiecuję.
ale mam juz następne myśli równie słodkie.


Masz jakieś lepsze pomysły?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.