Sebbos
Posty: 1 (po ~60 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Sebbos
  21 lipca 2017 (pierwszy post)

Czy istnieja jeszcze prawdziwe kobiety szukajace milosci ???

wtbj23
Posty: 22 (po ~1638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 10
wtbj23
  27 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to mówią nasze babcie "ładna miska jeść nie daje"albo facet chce laseczke na pokaz i do sexu.albo ciepłą kobietke dbająca o ciepła atmosfere w domu i wzajemnoscią .i tez uczuciowy gorący sex je$li oboje łączy to cos.nara


Swiete slowa Justynko ! Jedno jest pewne ze pustej miski sie nie najesz.. A dzis niestety pelna miska to podstawa kazdego zwiazku.. Nigdy nie szukalem ( lasek ) na pokaz i dla sexu.. Mysle ze bylo wrecz przeciwnie.. Trudno dzis spotkac Kobiete ktora potrafi dotrzymac slowa.. i mozna na niej polegac.. Nigdy nie oczekiwalem wiele a to co dostalem od losu i tak mi zostalo zabrane... Kogo winic ? haha przeznaczenie.. nie wiem.. Oczywiscie ze chemia i co sie z tym laczy sex to podstawa.. kazdego udanego zwiazku.. Niestety dla wielu to jeszcze dzis tabu i nie potrafia rozmawiac z parterem o swoich marzeniach i fantazjach.. Dlatego tak wiele rozbitych zwiazkow i zdrad..Nie wiem czy cos takiego przezylas osobiscie ale bardzo mozliwie ze tak.. Szczerosc to podstawa i najgorsza prawda jest 1000 razy lepsza niz najpiekniejsze klamstwo.. Milosc to piekne slowo ..wszyscy o niej mowia ale nikt jej nie widzial ..zdarza sie nie watpie.. i kazdy z nas cos przezyl w zyciu.. szkoda tylko ze nie trwa wiecznie.. Ale to odwieczne prawo natury.. ze kazdy z nas sie rozwija zmienia i za 5 czy 10 lat nie podoba nam sie juz to co dzis.. Nasze babcie i dziadkowie byli bardziej stabilni.. i odpowiedzialni.. takie czasy i takie pokolenie.. Moje pokolenie bylo inne to co dzis wyroslo szkoda slow.. i mysle ze bedzie jeszcze gorzej..Ale widac juz tendencje ze ludzie maja dosc tego wszystkiego i staraja sie wracac do dawnych czasow i zasad... Witaj wiec w klubie szukamy tego samego...
Pozdrawiamd83dde0ad83cdf39d83dde0a
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  28 lipca 2017

prawdziwych kobiet jest tu tyle ze mam dylemat z która rozmawiac d83dde02

ewaklos2
Posty: 8 (po ~89 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
ewaklos2
  28 lipca 2017

przysiegam ze jeszcze takie istnieja i nie wymarły haha

wtbj23
wtbj23: Gabijust: Jak to mówią nasze babcie "ładna miska jeść nie daje"albo facet chce laseczke na pokaz i do sexu.albo ciepłą kobietke dbająca o ciepła atmosfere w domu i wzajemnoscią .i tez uczuciowy gorący sex je$li oboje łączy to cos.nara Swiete slowa Justynko ! Jedno jest pewne ze pustej miski sie nie najesz.. A dzis niestety pelna miska to podstawa kazdego zwiazku.. Nigdy nie szukalem ( lasek ) na pokaz i dla sexu.. Mysle ze bylo wrecz przeciwnie.. Trudno dzis spotkac Kobiete ktora potrafi dotrzymac slowa.. i mozna na niej polegac.. Nigdy nie oczekiwalem wiele a to co dostalem od losu i tak mi zostalo zabrane... Kogo winic ? haha przeznaczenie.. nie wiem.. Oczywiscie ze chemia i co sie z tym laczy sex to podstawa.. kazdego udanego zwiazku.. Niestety dla wielu to jeszcze dzis tabu i nie potrafia rozmawiac z parterem o swoich marzeniach i fantazjach.. Dlatego tak wiele rozbitych zwiazkow i zdrad..Nie wiem czy cos takiego przezylas osobiscie ale bardzo mozliwie ze tak.. Szczerosc to podstawa i najgorsza prawda jest 1000 razy lepsza niz najpiekniejsze klamstwo.. Milosc to piekne slowo ..wszyscy o niej mowia ale nikt jej nie widzial ..zdarza sie nie watpie.. i kazdy z nas cos przezyl w zyciu.. szkoda tylko ze nie trwa wiecznie.. Ale to odwieczne prawo natury.. ze kazdy z nas sie rozwija zmienia i za 5 czy 10 lat nie podoba nam sie juz to co dzis.. Nasze babcie i dziadkowie byli bardziej stabilni.. i odpowiedzialni.. takie czasy i takie pokolenie.. Moje pokolenie bylo inne to co dzis wyroslo szkoda slow.. i mysle ze bedzie jeszcze gorzej..Ale widac juz tendencje ze ludzie maja dosc tego wszystkiego i staraja sie wracac do dawnych czasow i zasad... Witaj wiec w klubie szukamy tego samego... Pozdrawiam

Jeśli myślisz ze kobieta jest słaba spróbuj jej zabrac kołdre noca;)ewaklos2
https://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU&index=25&list=RDDQ5LViCAF5M

Panthera
Panthera
  29 lipca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: prawdziwych kobiet jest tu tyle ze mam dylemat z która rozmawiac


to samo z prawdziwymi mężczyznami d83dde0f
spidi9
Posty: 3 (po ~34 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
spidi9
  29 lipca 2017

Istnieja ale zatko spotykane

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  29 lipca 2017
Panthera
Panthera: to samo z prawdziwymi mężczyznami

się ciesz bo sa prawdziwi tacy
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  29 lipca 2017
spidi9
spidi9: zatk

RZADKO

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: albo facet chce laseczke na pokaz i do sexu.albo ciepłą kobietke dbająca o ciepła atmosfere w domu i wzajemnoscią .i tez uczuciowy gorący sex je$li oboje łączy to cos.nara

Albo?

To nie można mieć wszystkiego? Trzeba wybierać między ładną a dobrą? Na prawdę nie ma prawdziwych kobiet w takim razie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 lipca 2017
Panthera
Panthera: ooo bol dupy smalca wyczuwam

całkiem niezłe

Panthera
Panthera: STEREOTYPY PANIE SMALCU!

za to pokochają cię wszystkie forumowe smalce, zielenieje z zazdrości

Panthera
Panthera: ja za kazdym razem probuje a nobla nie dostałam

nie czekaj na Lodzię, u mnie już masz Nobla, za "smalców",
jest dobrze, skracaj wypowiedzi i nie pisz na okrągło jedno i to samo, a będzie jeszcze lepiej, twoje "wkoło Macieju" usypia

Lodka przeszłaś samą siebie, niczego nie cytuje, we wszystkim masz rację, pora na beatyfikację "siostro"

wtbj23
wtbj23: Witaj Panthero ! Nie przypominam sobie bym z Toba pil bruderszaft ze walisz mi na ty jak do swojego rowiesnika

wybacz Szanowny "wutebejocie dreiundzwanzig", ale twój wiek nie ma znaczenia, w necie forma "ty" dominuje zwł. na portalach i forach, pisanie per pan/i nie jest często używaną formą.
Jeżeli poczułeś się urażony "waleniem ci na ty" to wspominając o tym powinieneś do Panthery zwrócic się również formą pani,
sam wspominałeś, że nie piliście "brudzia".
Czyżbyś uważał, że ze względu na swój wiek pretendujesz do formy pan, tykając młodszej userce?
Jeżeli uraziłam cię używając formy ty, to mogę cię przeprosić o ile sobie tego zażyczysz, ale pod warunkiem, że zwrócisz się się do mnie pani Kasiu, pani Jago, pani Baba Jago (opcja do wyboru), pomimo dzielącej nas różnicy wieku jesteśmy dla ciebie paniami, jeżeli ty chcesz być dla nas panem.

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Jozef84
Jozef84
  31 lipca 2017

o co chodzi w tym temacie? :D

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 lipca 2017
Jozef84
Jozef84: o co chodzi w tym temacie?

Temat do narzekania na kobiety jak wiele innych już było takich również do narzekań na facetów.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
RedRiding1978
RedRiding1978
  31 lipca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: wybacz Szanowny "wutebejocie dreiundzwanzig", ale twój wiek nie ma znaczenia, w necie forma "ty" dominuje zwł. na portalach i forach, pisanie per pan/i nie jest często używaną formą. Jeżeli poczułeś się urażony "waleniem ci na ty" to wspominając o tym powinieneś do Panthery zwrócic się również formą pani, sam wspominałeś, że nie piliście "brudzia". Czyżbyś uważał, że ze względu na swój wiek pretendujesz do formy pan, tykając młodszej userce? Jeżeli uraziłam cię używając formy ty, to mogę cię przeprosić o ile sobie tego zażyczysz, ale pod warunkiem, że zwrócisz się się do mnie pani Kasiu, pani Jago, pani Baba Jago (opcja do wyboru), pomimo dzielącej nas różnicy wieku jesteśmy dla ciebie paniami, jeżeli ty chcesz być dla nas panem.


no ba, tobie i panterze należy się to, tak jakby z urzędu d83dde02 Powaga zajmowanego stanowiska poniekąd wymusza ten tytuł i szacunek d83dde02
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 lipca 2017

zasada wzajemnego szacunku tego wymaga, to co dajesz to dostajesz, taka karma

ale nie płacz "siostro", do ciebie, chociażby ze względu na lata dreiundzwanzig powinien pisać per pani,
nie wypada, żeby dziadek do babci pisał jak do nastolatki

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

RedRiding1978
RedRiding1978
  31 lipca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: taka karma


dla kota xd buddystko od siedmiu boleści xxd
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 lipca 2017

spoko, i ty się na nią załapiesz "koczyczo", nie będziesz głodna

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.