Sebbos
Posty: 1 (po ~60 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Sebbos
  21 lipca 2017 (pierwszy post)

Czy istnieja jeszcze prawdziwe kobiety szukajace milosci ???

wtbj23
Posty: 22 (po ~1638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 10
wtbj23
  26 lipca 2017

[quote=ewaklos2]
to samo mogę powiedzieć o facetach niestety tez żyje na emigracji dziś panowie szukają sponsorek to przykre niestety.

Witaj Ewo ! Dziekuje za pozdrowienia i nagranie.. Nigdy nie widzialem ale fajny teledys.. Masz racje haha ze zabrac kobiecie koldre w nocy to bardzo niebezpieczne.. Masz racje co do Panow szukajacych sponsorek.. Spotkalem wiele Kobiet w moim zyciu ktore zostaly wykorzystane na maxa.. Szkoda slow.. naprawde.. Wstyd mi za takich facetow.. ale coz nie kazdy ma zasady i potrafi sie zachowac nawet wtedy kiedy moze nie ma na chleb.. Mieszkalem w Niemczech 7 lat zanim wyjechalem do Szwecji w 1995 roku na stale.. Coz myslalem ze uciekne od muzulmanow ale oni znalezli droge i do Szwecji... Wspolczuje Ci ze musisz tam mieszkac !!! My mamy ta mozliwosc ze mozemy wrocic do Polski w razie czego ale co zrobia Niemcy Szwedzi Francuzi.. itd Placza Niemcy placze Francja tak sie konczy tolerancja.. Widze ze lubisz Klosa tak jak ja... Kobiety go uwielbiaja... Ja wiele sie od niego nauczylem.. Byl czas ze w Niemczech chcieli mnie zwerbowac do pracy w BND ale odmowilem.. Ale 30 lat temu kazdy dostawal taka propozycje jak sie staral o pobyt i obywatelstwo.. Ciezko bylo sie dostac do Niemiec dlatego parodia jest to co sie dzis tam dzieje.. Ewo nie daj sie wiecej nikomu wykorzystywac.. Milosci nie mozna kupic i nie moza tez za nia placic w zadnym wypadku i pod zadnym pozorem ! Mysle ze nie jestes juz mala dziewczynka i nie dasz sobe zrobic krzywdy! Glowa wiec do gory i dla Ciebie tez swieci slonce !!! Wazne ze jestes zdrowa masz prace i dach nad glowa a reszta to tylko dodatki !!! Pozdrawiam cieplo i serdecznie i zycze Ci wszystkiego najlepszego Witold

Gabijust
Gabijust
  26 lipca 2017

Jak to mówią nasze babcie "ładna miska jeść nie daje"albo facet chce laseczke na pokaz i do sexu.albo ciepłą kobietke dbająca o ciepła atmosfere w domu i wzajemnoscią .i tez uczuciowy gorący sex je$li oboje łączy to cos.nara

Panthera
Panthera
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no spróbuj w nim rozwinąć sensowną dyskusję poza : no, tak, nie , nie wiem, dam Ci fotkowego Nobla


Sebbos
Sebbos: Czy istnieja jeszcze prawdziwe kobiety szukajace milosci ???


Oczywiście że istnieją. Trzeba tylko takich poszukać, zamiast lecieć na najpiękniejsze cycoliny, które w 90% szukają sponsora.

Konto usunięte
Konto usunięte: E gdzie tam one tylko myślą o jednym Kasa Sex i Zabawa


Prędzej faceci...

AmongUs
AmongUs: prawdziwych kobiet juz nie ma wiekszosc to jakies sztuczne kukly


Prawdziwych mężczyzn nie ma... są tylko jakieś podróbki myślące penisem... egoiści i nudziarze...

Konto usunięte
Konto usunięte: no spróbuj w nim rozwinąć sensowną dyskusję poza : no, tak, nie , nie wiem, dam Ci fotkowego Nobla

ja za kazdym razem probuje a nobla nie dostałam...

wtbj23
wtbj23: dzis hahaha Kobiety szukaja caly czas milosci kazdego dnia najlepiej co dzien z innym..idealem...


ooo bol dupy smalca wyczuwam i jego "naukoche" twierdzenia, ze kobiety to szukają ideałów..

wtbj23
wtbj23: Jedno jest pewne dzisiejsze kobiety sa wybredne..


Tak. Niestety, kilkadziesiąt lat temu kobieta nie miałą napwet zbytnio prawa odmówić, brała slub z typem ktorego nie kochała bo rodzice kazali, bo majątek trzeba powiększyć, bo miała dzieki niemu godne życie (ale nie szcześliwe, bo facet zdradzał) wiec kobiety po uzyskaniu praw stały sie wybredne, i dobrze, bo o szczęscie trzeba walczyć, a nie brać pierwszego lepszego, który zdradzi.

wtbj23
wtbj23: i jezeli nie masz 20 -30 lat nie jestes przystojniakiem i nie masz grubego konta


STEREOTYPY PANIE SMALCU! To już było od 10 lat tłumaczone ale nadal do niektórych nie dotarło!
Karyny owszem lecą na siano, ale wiekszosc kobiet chce przede wszystkim faceta dobrego a nie ładnego bogatego debila. Nie wiem na jakiej ty planecie żyjesz, bo ja na mojej nie mam takich kobiet o jakich ty mówisz!

wtbj23
wtbj23: kiedy trzeba bylo im wybierac miedzy mna a soba wybieraly siebie.. Nie mam o to zalu...


Jakby wybrały ciebie, to by było, że byłbyś tak pewny swej pozycji w związku, ze straszyłbyś je rozstaniem z byle powodu: "jak nie zrobisz mi dzis dobrze to mozesz pakować manatki bo na twoje miejsce czeka 10 lepszych kobiet!". Jak facet poczuje sie zbyt dobrze w związku to mu odbija. Taki poseł piasecki sie nie niego robi. Nie miejscie pretesji do kobiet, ze są jakie są. - to wy swoim postępowaniem doprowadziliście do tego, że stały sie takie, jakie są. Nie sznaowaliście ich nigdy, i dziwiliście się, że to kobieta cierpiała na histerię... a jak zyc, gdy mąż płaci kochance za seks, a ona z niewiernym mężem ma 5 dzieci i nie ma im co do gara włożyć, a sama z domu wyjść nie moze, a facet jeździł po świecie... teraz czasy sie zmieniły i dzieki temu kobiety mają szanse na godne życie, więc korzystają, póki jeszcze mogą, by nie podzielić losu z arabkami.

wtbj23
wtbj23: Ale prawdziwla milosc to poswiecenie wlasnego zycia zdrowia czasu pieniedzy wszystkiego dla osoby ktora sie naprawde kocha..


Ale wy nie potraficie kochać. Ile razy straszono mnie rozstaniem ponieważ nie podobało mi sie gdy facet był milszy dla swoich koleżanek niż dla mnie i "miałam czelność" go o tym poinforomować zamiast zachować to dla siebie? Jeśli facet kocha, to zmieniłby swoje zachowanie względem mnie i koleżanek, a nie straszył odejściem! Jeśli facetowi tak łatwo jest odejść, to znaczy, że nie kocha! A z tego co widzę żaden z was tego nie potrafi, bo myśli siurkiem do 40 roku zycia. Potem gdy poziom testosteronu opada nagle zaczynacie gadać filozoficzne farmazony, bo zaczynacie wreszcie myśleć głową a nie ptakiem. I nagle zaczynacie dostrzegać ze jest cos takiego jak miłośc, uczucia, poświęcenie, czego nie było kilkadziesiat lat wcześniej w wieku 15-30 lat, gdy chciało wam sie bzykać non stop. Wtedy uczucia były śmieszne a liczyło sie tylko to by zaliczyć. Wtedy młode laski szukające miłości były przez was wykorzystywane (a młode nie bedą sie wiązać ze starszymi o 30 lat facetami) a dziś, po wielu zranieniach, otoczyły sie murem, i stały sie zimne i wyrachowane. TO wszystko przez was.

I oczywiscie najleoieuj zwalić całą wine na kobiety, i stwierdzić, ze lepiej być samemu. Coraz wiecej ludzi chce być samych. Cięzko wśród nich znaleść kogoś , kto przełąmie swoją niechęć do związku a co gorsza, kto będzie inteligentny, bo zauwazyłam, ci inteligentni wiązać sie nie chcą, a chcą ci, ktorzy są mniej inteligentni. Taka prawidłowość. Facet wypisuje jak to on szanuje kobiety, kocha je, bo są piekne i wspaniałe... wiec teoretycznie miałabym z takim dobrze, a tu sie okazuje ze ten nawet nie potrafi czytelnie pisać. Błędy takie jak u dzieci z podstawówki i takie wyrazy których nie da sie zrozumieć, przez liczne literówki. Do tego widać, że nawet o higiene taki nie dba. Straszne.

Konto usunięte
Konto usunięte: albo facet chce laseczke na pokaz i do sexu.albo ciepłą kobietke dbająca o ciepła atmosfere w domu


Najczęściej jednak jest tak, że facet ma obie - tą drugą w domu na stałe i z nią ma dzieci, żeby nie uciakła gdy dowie się, ze na boku ma tą pierwszą.
GRADEK83
GRADEK83
  26 lipca 2017
Panthera
Panthera: Prędzej faceci...

Nie lubisz Sexu pieniędzy i zabawy ? d83dde31
Panthera
Panthera
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubisz Sexu pieniędzy i zabawy ?


1. Sex lubię ale nie uważam tego za sens mojego życia.
2. Pieniędzy nie lubię, bo są zbyt potrzebne do życia a niestety zbyt trudne do zdobycia. Pieniądze świadczą o tym że nie ma nic za darmo, a jak się ich nie ma to można nawet umrzeć z zimna i głodu.
3. W jakim kontekście zabawa? Jeśli po prostu rozrywka, to tak, lubie, ale jeśli w kontekście wykorzystywania innych osób we własnych celach, to nie.
RedRiding1978
RedRiding1978
  26 lipca 2017
Panthera
Panthera: ja za kazdym razem probuje a nobla nie dostałam...


Gdybyś pisała krótsze te swoje dziejowe forumowe elaboraty, to może podjęłabym się dyskusji. Póki co to sorry ale klepiesz w kółko jedno i to samo jak paciorek. Nudnawe to trochę a i czytać mi się nie chce takich farmazonów
Biznesmen8
Posty: 2 (po ~33 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 106
Biznesmen8
  26 lipca 2017

hahahahahaha

ewaklos2
Posty: 8 (po ~89 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
ewaklos2
  26 lipca 2017
wtbj23
wtbj23: [quote=ewaklos2] to samo mogę powiedzieć o facetach niestety tez żyje na emigracji dziś panowie szukają sponsorek to przykre niestety.Witaj Ewo ! Dziekuje za pozdrowienia i nagranie.. Nigdy nie widzialem ale fajny teledys.. Masz racje haha ze zabrac kobiecie koldre w nocy to bardzo niebezpieczne.. Masz racje co do Panow szukajacych sponsorek.. Spotkalem wiele Kobiet w moim zyciu ktore zostaly wykorzystane na maxa.. Szkoda slow.. naprawde.. Wstyd mi za takich facetow.. ale coz nie kazdy ma zasady i potrafi sie zachowac nawet wtedy kiedy moze nie ma na chleb.. Mieszkalem w Niemczech 7 lat zanim wyjechalem do Szwecji w 1995 roku na stale.. Coz myslalem ze uciekne od muzulmanow ale oni znalezli droge i do Szwecji... Wspolczuje Ci ze musisz tam mieszkac !!! My mamy ta mozliwosc ze mozemy wrocic do Polski w razie czego ale co zrobia Niemcy Szwedzi Francuzi.. itd Placza Niemcy placze Francja tak sie konczy tolerancja.. Widze ze lubisz Klosa tak jak ja... Kobiety go uwielbiaja... Ja wiele sie od niego nauczylem.. Byl czas ze w Niemczech chcieli mnie zwerbowac do pracy w BND ale odmowilem.. Ale 30 lat temu kazdy dostawal taka propozycje jak sie staral o pobyt i obywatelstwo.. Ciezko bylo sie dostac do Niemiec dlatego parodia jest to co sie dzis tam dzieje.. Ewo nie daj sie wiecej nikomu wykorzystywac.. Milosci nie mozna kupic i nie moza tez za nia placic w zadnym wypadku i pod zadnym pozorem ! Mysle ze nie jestes juz mala dziewczynka i nie dasz sobe zrobic krzywdy! Glowa wiec do gory i dla Ciebie tez swieci slonce !!! Wazne ze jestes zdrowa masz prace i dach nad glowa a reszta to tylko dodatki !!! Pozdrawiam cieplo i serdecznie i zycze Ci wszystkiego najlepszego Witold

Dziękuje nigdy za miłość nie płaciłam i płacić nie będę ja że co dalejmam ten przywilej ze często jestem w Polsce mam tam dzieci i wnuki oraz brata wiec nie jest tak źle . Tu gdzie jestem narazie jest spokój....życie pokaj

Jeśli myślisz ze kobieta jest słaba spróbuj jej zabrac kołdre noca;)ewaklos2
https://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU&index=25&list=RDDQ5LViCAF5M

wtbj23
Posty: 22 (po ~1638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 10
wtbj23
  27 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Oczywiście że istnieją. Trzeba tylko takich poszukać,
quote=Panthera]

Witaj Panthero !
Nie przypominam sobie bym z Toba pil bruderszaft ze walisz mi na ty jak do swojego rowiesnika.. Nie mam wiec zamiaru z Toba dyskutowac i Ci tlumaczyc na jakiej planecie zyje i dlaczego nie uzywam polskiej czcionki..Mimo ze od ponad 30 lat zyje na emigracji nie zapomnialem jezyka polskiego..i pisze lepiej niz niejeden maturzysta.. wiec wyluzuj.. odpowiesz sobie sama na Twoje zarzuty i pytania skierowane pod moim adresem jak wstawisz we wszystkie swoje wypowiedzi kobiety zamiast facetow.. Wtedy bedziesz miala malenki obraz tego co ja w zyciu przeszedlem.. Gdybys znala cala prawde.. przepraszala bys mnie.. za to co napisalas.. Ale w zyciu nie spotkalem Kobiety ktora potrafi powiedziec przepraszam, dziekuje, wybacz, wiec nie oczekuje tego od Ciebie.. Nie chce Cie oceniac zrobi to zycie i inni.. Kazdy z nas ma prawo do wlasnego zdania zyjemy podobno w demokracji... Zycze Ci bys znalazla w zyciu to czego szukasz i nie byla nastawiona tak negatywnie do kazdego czlowieka.. Zycie mimo wszystko jest piekne :-))

Panthera
Panthera
  27 lipca 2017
wtbj23
wtbj23: Gdybys znala cala prawde.. przepraszala bys mnie.. za to co napisalas..


A co napisałam? Oskarżasz wszystkie kobiety o coś, choć nie każda taka jest, a mnie nie jest miło czytać takich rzeczy wiedząc, że nie należe do tej grupy kobiet o ktorej piszesz. Z resztą, też mimo młodego wieku sporo przeżyłam przez facetów, wiec to nie tak że tylko jedna płeć jest okropna. Na zachowanie sie kobiety w związku często wpływa także zachowanie samego faceta, jak on na nią wpływa. Tylko że niewielu facetów jest w stanie spojrzeć na swój związek obiektywnie na tyle, by stwierdzić, że jest troche też i ich winy w tym co jest.

wtbj23
wtbj23: Ale w zyciu nie spotkalem Kobiety ktora potrafi powiedziec przepraszam, dziekuje, wybacz


ja umiem ale nie bede przepraszać za coś czego nie zrobiłam :)

wtbj23
wtbj23: Nie chce Cie oceniac zrobi to zycie i inni.


inni ocenią? niestety błędnie, po pozorach, bo nikt nigdy nie pozna mnie na tyle by mnie zgodnie z prawdą ocenić.

wtbj23
wtbj23: Nie przypominam sobie bym z Toba pil bruderszaft ze walisz mi na ty jak do swojego rowiesnika..


dla mnie wiek to tylko cyfry i wszyscy pod tym względem jesteśmy równi.
wtbj23
Posty: 22 (po ~1638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 10
wtbj23
  27 lipca 2017

[quote=Panthera]
A co napisałam?

Nie oskarzalem Ciebie.. Pisalem ogolnie o wiekszosci.. Kobiet jakie znalem w Polsce i na emigracji.. zreszta sama przyznajesz ze sa takie .. a ze se dobre to ja wiem ale osobiscie nie spotkalem wielu i nie mialem przyjemnosci z nimi byc.. a szkoda.. Nie watpie ze i Ciebie wykorzystali faceci ale to nie powod by wszystkich wrzucac do jednego worka.. Nie ma ludzi bez winy i idealnych zwiazkow wiem o tym.. Jezeli masz czas i ochote mozemy kiedys podyskutowac na Skypie bo na forum naprawde nie chce zbyt wiele pisac z wielu wzgledow.. Mysle ze zrozumiesz .Jezeli nie to skonczmy ta dyskusje bo szkoda Twojego i mojego czasu.. Pozdrawiam.d83dde0a

RedRiding1978
RedRiding1978
  27 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A mnie zastawia, po co ludzie zakładają tego rodzaju tematy w internecie, o co te płacze i żale, utyskiwania na siebie nawzajem skoro wszyscy dobrze wiedzą, że są kobiety które niosą śmierć i takie które potrafią kochać, mężczyźni łajdaki i bardzo porządni. bla, bla, bla . Chyba tylko po to, by popisać dla samego pisania, popyszczyć na siebie nawzajem, bo konkretów w nich 0. Może oboje idźcie ale do psychiatry i zabierzcie ze sobą resztę :)

Maniek125018
Maniek125018
  27 lipca 2017

Ludziska ....jest gała do zrobienia... ktos cos???

Maniek125018
Maniek125018
  27 lipca 2017

Nie wiecie...kiedy dopłaty za ziemie wpływają ??

RedRiding1978
RedRiding1978
  27 lipca 2017

Ja wiem kiedy wpływa "ugorowe" od takich nieużytków jak ty :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.