Mackersdorf
Mackersdorf
  20 lipca 2017 (pierwszy post)
https://wrealu24.pl/7205-pilne-zadymy-w-sejmie-to-kolejna-zaslona-dymna-pis-po-cichu-przepchnal-te-ustawe-na-korzysc-izraela

Kiedy oczy wszystkich były skierowane na rozróby i zadymy w Sejmie i pod nim, Prawo i Sprawiedliwość na Komisjach zaakceptowało projekt ustawy, o której nikt głośno nie powiedział. Izrael ma powody do radości, a z naszej kasy popłyną miliony złotych.

Sejmowe komisje polityki społecznej i rodziny oraz spraw zagranicznych niezauważenie zaakceptowały projekt ustawy, która dotyczy kontrowersyjnej umowy między Polską a Izraelem. Dzięki niej obywatele Izraela będą mogli odbierać polskie emerytury za czas, kiedy mieszkali i pracowali w Polsce.

„Osoby zamieszkałe w Izraelu, które uzyskały prawo do polskich emerytur i rent z tytułu niezdolności do pracy, rent rodzinnych nie mogą ich otrzymywać w miejscu zamieszkania, gdyż polskie ustawodawstwo w takim przypadku przewiduje wypłatę tych świadczeń tylko na terenie RP” – mówiła na posiedzeniu komisji wiceminister MSZ Renata Szczęch. Jej zdaniem nowe przepisy przepisów wpłyną na poprawę stosunków gospodarczych pomiędzy Polską a Izraelem.

Wiceminister Szczęch powiedziała, że „proponowane przepisy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom społecznym”. Jej zdaniem na umowie między Polską i Izraelem skorzystają też obywatele Polski, ponieważ im też będzie liczył się do emerytury czas przepracowany w Izraelu. Jednak osób takich jest niewiele. Tymczasem z „polskich emerytur” mogą skorzystać w Izraelu tysiące ludzi, którzy wyjechali tam z Polski. - czytamy na Wolnosc24.pl
irbit
irbit
  20 lipca 2017

hehe ja czekam na drugiego Piłsudskiego ☺ jak się taki urodzi bądź odnajdzie choćbym był stary i chodził z balkonikiem pójdę za nim w ogień

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 lipca 2017

A wiesz, że nie żyje Chester Bennington, wokalista i założyciel zespołu Linkin Park? Podobno popełnił samobójstwo

irbit
irbit
  20 lipca 2017

hmm no nie wiedziałem a szkoda

irbit
irbit
  20 lipca 2017

na szczęście żyje jeszcze Axl Rose d83dde09

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 lipca 2017

Jak już Ax to i el Rudi Pell d83dde0a

irbit
irbit
  20 lipca 2017

hehe dobra nutka do kręcenia km

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 lipca 2017

Ja będę "kręcić km" od 4 więc jakaś dobra nieusypiająca nutka, by się nie roztrzaskać o przydrożne drzewo jak najbardziej na propsie :D

https://www.youtube.com/watch?v=JezYqLwRBWE

z racji tego, czas się chyba grzecznie pożegnać i oddalić życząc dobrej i spokojnej nocki :)

irbit
irbit
  20 lipca 2017

Trzymaj się

GRADEK83
GRADEK83
  21 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam nic przeciw temu, a nawet jestem za :) ale niech ten "plebs' ma świadomość tego że pracując za granicą, jest dokładnie w takiej samej sytuacji, jak te biedne żydki. Czemu pracując na polskie PKB mieliby nie otrzymać emerytur czy rent skoro nie w Izraelu ale w Polsce odprowadzali składki emerytalne czy rentowe?!

LOGICZNE nie ma co drążyć tematu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.