irbit
irbit
  16 lipca 2017 (pierwszy post)

Czy też jesteście posiadaczami takiego sąsiada który uprawia taniec kojota przy aucie w niedzielne popołudnie i jak by mógł to plakiem nawet szyby z zewnątrz by wysmarowal... Normalnie padłem na trawnik jak zobaczyłem przyczajonego tygrysa który obchodzi swoje 20 letnie auto i sprawdza czy lakier się błyszczy d83dde1chaha

CuteNinja
CuteNinja
  16 lipca 2017

Na szczęście mieszkam w bloku. Moi wszyscy sąsiedzi to szalenie mili staruszkowie jeżdżący autobusem miejskim. A miejskiego pod blokiem nikt nie pucuje.

irbit
irbit
  16 lipca 2017

Ale za to masz monitoring całodobowy w każdym oknie hehe

Sarna
Sarna
  16 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tygrysa który obchodzi swoje 20 letnie auto i sprawdza czy lakier się błyszczy haha

moich sąsiadów nawet nie znam, pół roku mieszkam w innej miejscowości jestem z nimi na dzień dobry i cześć, czasem zagadują, nie mam nic przeciwko, ale zbytnio nie zalezy mi żebym nawiązywała z nimi większe znajomości.
Dzisiaj wyjeżdzam rowerem i jeden sąsiad sie odzywa" oho sąsiadka dzisaij znów z 30km zrobi?" a ja nie wiem zalezy wszystko od chęci po drodze i tyle co gadałąm z nimi przez ostatni tydzień.
Mam nauczke z sąsiadami, którzy wypytywali się dosłownie o wszystko, gdzie jadę, co kupiłam, itd..
stwierdziłam ze w nowym miejscu wychowam sobie ich inaczej:D
irbit
irbit
  16 lipca 2017

Hmm oni i tak już o tobie wiedzą tyle co ABW

Sarna
Sarna
  16 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm oni i tak już o tobie wiedzą tyle co ABW

niczego ciekawego sie nie dowiedzą, wydają się całkiem sympatyczni, ale wole trzymać ich na odległość kija:D
irbit
irbit
  16 lipca 2017

a kij to ile ma km ???d83dde1c

Sarna
Sarna
  16 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a kij to ile ma km ??

yy miałam na mysli odległośc kija w sensie w razie jakby sie próbowali bardzo zblizyc miałabym czym przy:cenzura:ć :D
to taka metafora, dosłownie bić nie mam zamiaru:)
irbit
irbit
  16 lipca 2017

jak oni to czytają to będą się bali ze dzielą klatkę z drugą Hrabina Elżbieta Batory ☺☺☺☺

Sarna
Sarna
  16 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jak oni to czytają to będą się bali ze dzielą klatkę z drugą Hrabina Elżbieta Bator

nawet na facebooku mnie nie znaleźli a co dopiero na fotce d83dde1c
irbit
irbit
  16 lipca 2017

hehe ok

irbit
irbit
  16 lipca 2017

Widocznie pracują w organach ścigania d83dde03

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  17 lipca 2017

Mam super sąsiadów. Co prawda takich osób w moim wieku jest może dwie, trzy. No, ale reszta też mimo, że starsza to sympatyczni.
Mam tylko jedną czepialską sąsiadke, ale jakoś nie zawracam sobie nią głowy. :p

mrukowski
mrukowski
  17 lipca 2017

Nie mam takich sąsiadów. Ogólnie spokój.

RedRiding1978
RedRiding1978
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalnie padłem na trawnik jak zobaczyłem przyczajonego tygrysa który obchodzi swoje 20 letnie auto i sprawdza czy lakier się błyszczy


Kurcze, ja mam podobnego do ciebie sąsiada :) żeby lepiej widzieć co robię, zainstalował sobie lornetkę :D masz jakiś pomysł na niego i siebie? d83dde04
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.