JarekRadziejewski
Posty: 3 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
JarekRadziejewski
  15 lipca 2017 (pierwszy post)
d83dde04 Moze ktos pomoze d83dde02
Asante4
Posty: 2 (po ~756 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Asante4
  16 lipca 2017

Ha na pewno jest parę sposobów :) możesz walnąć jakąś interesującą gadkę(coś więcej niż cześć) do osoby która cie tutaj zainteresowała. a inny sposób to na forum wejść w jakiś temat i wykazać sie w jakiś sposób. Choć żaden sposób nie gwarantuje ci tego ale zawsze to jakaś opcja. :) Więc powodzenia. ;)

Jacek82
Jacek82
  16 lipca 2017
Kup sobie gwiazdę i masz bez limitu !! Pisz do dziewczyn a 2 z 20tu na pewno odpisze !! Innej opcji nie ma
GRADEK83
GRADEK83
  16 lipca 2017

Zazwyczaj z tego co koleżanki piszą to pierwsze co dostają zdjęcie pena na PW a dopiero potem odpisują więc wiesz jedną z opcji już znasz ale raczej stawiał bym na inna formę poznawczą nie od UJ a strony :ninja:

CuteNinja
CuteNinja
  16 lipca 2017
JarekRadziejewski
JarekRadziejewski: Moze ktos pomoze

CzeŚ, jestem Ewelina. Mam dwa koty, lubię sport, nie jem mięsa, cierpię na bezsenność, dużo czytam, piekę ciasta, mam uczulenie na majeranek, jestem zimnolubna, mam bliznę na prawym kolanie, jak miałam siedem lat, to uciekłam z domu.
Teraz Ty rzuć garścią informacji o sobie - tym sposobem już prawie się znamy. Nie ma za co d83dde0f
GRADEK83
GRADEK83
  16 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: CzeŚ, jestem Ewelina. Mam dwa koty, lubię sport, nie jem mięsa, cierpię na bezsenność, dużo czytam, piekę ciasta, mam uczulenie na majeranek, jestem zimnolubna, mam bliznę na prawym kolanie, jak miałam siedem lat, to uciekłam z domu.

Nefer Erer nikt tak do nikogo nie pisze aby się poznać zazwyczaj zaczyna się słowami :co tam" albo pokaż cycki itp:
CuteNinja
CuteNinja
  16 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nikt tak do nikogo nie pisze

Nie żartuj, ja tak piszę do całej masy facetów! Po moim wywodzie zwykle następuje "aha ok" i mam święty spokój, dalej nie drążą :D
GRADEK83
GRADEK83
  16 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie żartuj, ja tak piszę do całej masy facetów! Po moim wywodzie zwykle następuje "aha ok" i mam święty spokój, dalej nie drążą :D

Bycie normalnym jest takie nie normalne :D Dla innych d83dde01
Ja jak już piszę to staram się być oryginalny np:
Pisząc do rudej dziewczyny " Witam czy to prawda ze rude kobiety nie są już wredne ?"
Albo pisząc do kobiety przy kości:
Ale była by z ciebie laska jak byś schudła"
Albo do takiej bardzo ładnej :
Dlaczego mi nie odpisujesz to że nie mam zdjęcia nie znaczy że jestem brzydki bardzo:

Ale jakoś zazwyczaj ląduje na czarnej liście nawet za szczerość typu Aleś ty brzydka ale jak chcesz to mogę z tobą chodzić XD
irbit
irbit
  16 lipca 2017

hehe spytaj się dziadka jak babkę poznał to się dowiesz i tego się trzymaj hahahaha

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  16 lipca 2017

Moja babka mówiła, że wyszła za dziadka bo był bogaty więc lepiej nie :D

irbit
irbit
  16 lipca 2017

he mój dziadek wrócił z Wojska i powiedział dawaj Jadzia choć idziesz ze mną i tak na drogą niedzielę spadli z ambony he

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.