KotowskaZ
Posty: 5 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 123
KotowskaZ
  13 lipca 2017 (pierwszy post)

Mój były chłopak mnie bije !!

irbit
irbit
  14 lipca 2017

kup mu lizaka to zajmie czymś ręce d83dde1c

nieznanykontakt
nieznanykontakt
  18 lipca 2017

albo zapisz się na sztuki walki

irbit
irbit
  18 lipca 2017

No tak dobry pomysł ale tylko do ojca Mateusza, odrazu będzie rozgrzeszenie

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  18 lipca 2017
KotowskaZ
KotowskaZ: On tego nie rozumie że nie chce być z nim !!

Każda sprawa wymaga przemyśleń....wiem że to forum, które służy do wyrażania własnego zdania co przyjmuje do wiadomości, ale sporo myślałam nad tolerancją. Masz tu kilka podpowiedzi, bardzo pomocnych.Jeśli nic z tą wiedzą nie zrobisz, no go gratki.Moje rady nic nowego nie wniosą do tematu. Poinformuj o postępach..koniecznie. Skoro godzisz się na taki stan rzeczy to pozwól że pójdę dalej i będę to miała w ......... Podrawiam i pokój z Tobąd83dde4f
irbit
irbit
  19 lipca 2017

też właśnie jeśli komuś dzieje się krzywda i nic z tym nie robi to znaczy ze akceptuję stan życzy... więc albo w prawo albo w lewo przecież nikt z forum nie załatwi sprawy za Ciebie ... A możesz tylko dostać radę lub takie ironiczne komentarze jak moje

RedRiding1978
RedRiding1978
  19 lipca 2017

O ile w przypadku 15 nastolatki sprawa wygląda dość nieskomplikowanie to w życiu dorosłych gdzie są dzieci, wspólny dom, nierzadko wspólne zobowiązania, wcale to takie proste i oczywiste nie jest, ale co ja tam wiedzieć mogę :)

irbit
irbit
  19 lipca 2017

wyczuwam Solidarność jajników d83dde1c

RedRiding1978
RedRiding1978
  19 lipca 2017

Pamiętać należy, że seksmisję nakręcił mężczyzna,którego trudno podejrzewać o zapędy feministyczne i solidarność jajników d83dde02

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.