BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  10 lipca 2017 (pierwszy post)

Co o tym myslicie ? Czy jej zakłócanie jest wskazane ? Czy sama miesięcznica jest potrzebna ?

Memory
Memory
  10 lipca 2017

aaa musze spać iść bo zaczęłam czytać nagłowek : kolejna miesiączka...

RedRiding1978
RedRiding1978
  10 lipca 2017

To czy ja zechcę się modlić za bliską mi zmarłą osobę co tydzień czy co miesiąc, to MOJA INDYWIDUALNA SPRAWA
to czy ktoś zechce mi w tej modlitwie towarzyszyć to JEGO DOBRA WOLA I WYBÓR
To czy ja pojadę na grób bliskiej mi osoby raz w miesiącu czy codziennie, to MÓJ WYBÓR I MOJA DOBRA WOLA
To co odpier "obywatele RP" i opozycja nie mieści się moim pojęciu przyzwoitości i powiem krótko i na temat
Gdyby to co oni odpier na Krakowskim Przedmieściu dotyczyło mnie i moich bliskich, upier... bym ten tępy łeb bez ostrzeżenia.
To chciałeś przeczytać czy od posypki cukrowej wolisz polewę lukrową?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To czy ja zechcę się modlić za bliską mi zmarłą osobę co tydzień czy co miesiąc, to MOJA INDYWIDUALNA SPRAWA to czy ktoś zechce mi w tej modlitwie towarzyszyć to JEGO DOBRA WOLA I WYBÓR To czy ja pojadę na grób bliskiej mi osoby raz w miesiącu czy codziennie, to MÓJ WYBÓR I MOJA DOBRA WOLA To co odpier "obywatele RP" i opozycja nie mieści się moim pojęciu przyzwoitości i powiem krótko i na temat Gdyby to co oni odpier na Krakowskim Przedmieściu dotyczyło mnie i moich bliskich, upier... bym ten tępy łeb bez ostrzeżenia. To chciałeś przeczytać czy od posypki cukrowej wolisz polewę lukrową?


Liczylem na to ze przesieje tu kogos ze zdrowymi pogladami. Obojetne mi to co napiszesz.
RedRiding1978
RedRiding1978
  11 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jakiego rodzaju odpowiedzi ty oczekujesz, zdążyłam się połapać przy okazji innego tematu. Nie wiem czy z jagą macie tak zbliżone poglądy, czy ty i ona to ta sama osoba. Wiesz na czym polega problem ktorego niektórzy nie rozumieją?! Można się żreć między sobą, można się nawet pobić, ale wykorzystywanie tego do srania we własne gniazdo i próba zaangażowania w to zagranicy, i zachęcanie jej do zbrojnej interwencji w PL, do tego żeby klejny raz popłynęła Polska krew, i próba zrobienia w Wawie drugiego Hamburgu tylko dlatego, że utraciło się wpływy i benefity, to już jest dla mnie największe squr.... na swiecie. Zdrady nie wybaczam i nie interesuje mnie jakiego ona jest rodzaju, gatunku i kalibru

Mariuszleniart1991
Mariuszleniart1991
  11 lipca 2017

Z ta niesiecznica to juz przesada a czy oni sie martwia o prostych ludzi. Poroniony Rzad

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiego rodzaju odpowiedzi ty oczekujesz, zdążyłam się połapać przy okazji innego tematu. Nie wiem czy z jagą macie tak zbliżone poglądy, czy ty i ona to ta sama osoba. Wiesz na czym polega problem ktorego niektórzy nie rozumieją?! Można się żreć między sobą, można się nawet pobić, ale wykorzystywanie tego do srania we własne gniazdo i próba zaangażowania w to zagranicy, i zachęcanie jej do zbrojnej interwencji w PL, do tego żeby klejny raz popłynęła Polska krew, i próba zrobienia w Wawie drugiego Hamburgu tylko dlatego, że utraciło się wpływy i benefity, to już jest dla mnie największe squr.... na swiecie. Zdrady nie wybaczam i nie interesuje mnie jakiego ona jest rodzaju, gatunku i kalibru


Wydaje mi sie ze Jaga ma podobne czyli nie podejscie typowego chlopa pańszczyznianego. Za to wykorzystywanie smierci jakiegos gada do celów politycznych jest dla Ciebie cool. Jedni i drudzy sa siebie warci ale nie jestes w stanie tego zrozumiec.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z ta niesiecznica to juz przesada a czy oni sie martwia o prostych ludzi. Poroniony Rzad


Trzeba go czcic jak boga ( za czyjes podatki )
RedRiding1978
RedRiding1978
  11 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Wydaje mi sie ze Jaga ma podobne czyli nie podejscie typowego chlopa pańszczyznianego. Za to wykorzystywanie smierci jakiegos gada do celów politycznych jest dla Ciebie cool. Jedni i drudzy sa siebie warci ale nie jestes w stanie tego zrozumiec.


Przez 7 lat się odbywały i była cisza. Kto tak naprawdę dolewa oliwy do ognia? Wczoraj była tam taka mobilizacja, że opozycja o takim poparciu może tylko pomarzyć. Najwidoczniej lubią robić za błaznów i pośmiewisko ze siebie, bo gdyby nie oni to żadne siły porządkowe, potrzebne by nie były, a na pewno nie aż takie. Nawet Miller stary komuch, puka się w czoło widząc co odpierdzielają, bo nawet komuna aż tak zażarcie z kościołem nie walczyła jak to robi dzisiejsza lewica. Ktoś blokuje wasze parady równości, wasze manifestacje, wasze zgromadzenia pod każdym niemal budynkiem? Takiego bydła i takiej hołoty jaka się ujawnia na kontrmanifestacjach opozycji, trudno nawet wśród tubylców znaleźć a oni chcą uchodzić za europejską elitę
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  11 lipca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Co o tym myslicie ? Czy jej zakłócanie jest wskazane ? Czy sama miesięcznica jest potrzebna ?

Weż nie kurna nie denerwuj d83dde21
RedRiding1978
RedRiding1978
  11 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Zapewne wiesz(bo wiesz widzę dużo, ale jednostronnego przekazu) po co tam wczoraj zjawili się stoczniowcy i Narodowcy i ci którzy od katastrofy nie byli ani 1 razu? Opozycja naprawdę nie umie przeliczyć swoich szans przy starciu z ulicą?! Czapkami by tę garstkę pieniaczy przykryli, tłum by ich wchłonął i zostałaby z nich marmolada. tam ochrona nie była potrzebna miesięcznicy tylko opozycji, bo by ich tam zaje.... na stojąco

Jacek82
Jacek82
  11 lipca 2017

[quote=RedRiding1978]

1 można się modlić ( co tydzień co miesiąc ) Ale koło pałacu prezydenta modlitw nie ma ! i chyba w twoich modlitwach kordony policji oprawa wojskowa zablokowane ulice nie ma ? czy tak wygląda opłakiwanie zmarłych
2 Zgadza się osoba osoby mogą się przyłączyć do wspólnej modlitwie , powtórzę MODLITWIE hmm koło pałacu prezydenta tego nie widać by zebrani się modlili a widać jakieś transparenty z hasłami itp .
3 Pojechać na grób lub przejść się na grób można zawsze ! ale zwróć uwagę że pod pałacem prezydenta nie ma grobu i chyba na grobie bliskiej osoby nie przemawia się z mikrofonem w dłoni przemówień kto zły kto dobry ! ci tacy a tamci inni
4 Obywatele RP robią dobrą robotę !
Dziękuję za uwagę ./

Jacek82
Jacek82
  11 lipca 2017

[quote=RedRiding1978]

TY nie rozumiesz o co chodzi ! : postaram się jakoś wytłumaczyć ! jest taki rząd utworzony przez PIS oni mają zawsze rację i odmienne zdanie nie dociera do nich ! ale to wina dopalaczy bo cały rząd ma zryty łeb przez dopalacze , wracając do wątku no jeśli nie da rady uderzyć do ich głów przez nasze podwórko no to trzeba nagłośnić sprawę po za granicami naszego kraju !! tak to wygląda ( dzieciak )

lena202
lena202
  11 lipca 2017

te miesięcznice są wogóle niepotrzebne, jak chce się pomodlić 10-tego każdego miesiąca to niech idzie w ciszy i spokoju do kościoła odmówi zdrowaśkę i złoży kwiaty na Wawelu, tak nawiasem to oni tam leżeć nie powinni zwłaszcza nie ŻYDY

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 lipca 2017

Niedlugo trzeba bedzie sie modlic ustawowo....

RedRiding1978
RedRiding1978
  11 lipca 2017

Szczerze powiedziawszy, też mnie one zaczynają irytować, ale nie dlatego że ktoś się tam w ciszy i spokoju modli, bo to jak dla mnie slaby argument. Istnieje tysiące sensowniejszych przeciw, ale ich tutaj nie wyłuszczę, i nie dam satysfakcji i paliwa lewicowej nastoletniej gawiedzi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.