Tekradiam
Tekradiam
  4 lipca 2017 (pierwszy post)

Witam wszystkich. Temat jest taki jak każdy widzi, nie będę tutaj podgrzewał niepotrzebnie atmosfery pytając za czy przeciw. Proszę o ograniczenie się z infantylnymi komentarzami.

Zbieram materiały do artykułu prasowego dla jednego z większych magazynów. Proszę o kontkat tutaj lub na PM jeśli zależy Wam na dyskrecji. Proszę o odpowiedzi na pytania zgodnie z numerami:

1. Czy zastanawiałaś/łeś się kiedyś nad skorzystaniem z możliwości zarabiania pieniędzy w ten sposób? Jeśli tak to czy byla to potrzeba jednorazowa czy stała?

2. Czy ktoś z Twoich znajomych otwarcie przyznawał się do tego, że sponsorował lub był sponsorowanym?

3. Jeśli sponsorowałeś/łaś, korzystaleś/łaś z oferty sponsora, w jaki sposób nawiązaliście pierwszy kontakt?

4. Jeśli pozostajesz w takim układzie, jak długo trwa, z iloma osobami się spotykasz?

5. Czy zdarzyły się kiedykolwiek sytuacje zagrażające Twojemu bezpieczenstwu?

ps. Adminów proszę o wstrzemiężliwość w kasowaniu, blokowaniu czy banowaniu, proszę do mnie najpierw napisać w miarę mozliwości przed podjęciem jakiś drastycznych kroków ;)

MamfetyszStop
MamfetyszStop
  4 lipca 2017

Tak ja 4razy

MarcinZdunek
Posty: 6 (po ~6 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MarcinZdunek
  5 lipca 2017

Hej

PATOLOGITEJSZYN
PATOLOGITEJSZYN
  5 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Czy zdarzyły się kiedykolwiek sytuacje zagrażające Twojemu bezpieczenstwu?

Rex Mundi mi groził
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.