irbit
irbit
  3 lipca 2017 (pierwszy post)

Hmm takie przemyślenia, dziś mówiliśmy w pracy wszystkim kobieta dzień dobry (bez podtekstów itp ) zwykle dzień dobry. Z naszych amatorskich badań wynika że większość z owych pań zanim odpowiedziała obcenila nad jak komornik szafę i przewracala oczami , cóż przecież nie proponowalismy seksu w toitoiu, nie zachowywalismy się jak banda dzików po prostu postanowiliśmy być mili ☺. Czy kask inne ubranie i kamizelka spowodowały to ze kobieta wychodziła słoma z butów ?

irbit
irbit
  3 lipca 2017

no ok a jak kobieca logika wyłania się z macicy i biustu to jest ok ???

irbit
irbit
  3 lipca 2017

Wysoki sądzie nie mam więcej pytań

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie no w tej kamizelce- samej kamizelce i kasku zapewne wyglądałeś "bosko". Zapewne zaniemówiły z wrażenia jak zobaczyły więcej jak u ciapatych. A później zapewne usłyszałeś... siadaj ośle, lufa to jest ale z ciebie

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: inne ubranie


jakie? stringi i spódnica czy kiecka siostry? ja ci dobrze radzę, zmień dilera, bo cię oszukuje
irbit
irbit
  3 lipca 2017

nominuje Cię do platynowego wibratora roku 2017 niech Ci będzie dobrze to może będzie mniej jadu

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: nominuje Cię do platynowego wibratora roku 2017 niech Ci będzie dobrze to może będzie mniej jadu


Nie ma na to szans :) aplikuję ci to co ci "lekarz"zalecił xd ja tylko zwiększyłam dywersyjnie dawkę. Nie żeby ci zaszkodzić, tylko zwiększyć wachlarz doznań xd
irbit
irbit
  3 lipca 2017

ubaw po same pachy mam nadzieję ze golisz. wiesz fajnie się gada bzdury ale mleko wypiłem dobranocki już były i chce się wyspać bo jutro też chce być miły

irbit
irbit
  3 lipca 2017

wiesz jaka jest definicja trójkąta bermudzkiego : ty lustro ty ☺ pozdrawiam

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017

U ciebie wszystko jest do góry nogami więc nic dziwnego, że musisz posiłkować się "sztuczną inteligencją". Za platynowy wibrator dziękuje, mógłbyś go jeszcze diamentami ozdobić jak przystało na arabskiego szejka?! Chyba nie będziesz się teraz"rozmieniał" na drobne i szczypał z powodu kilku kamieni?!

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz fajnie się gada bzdury ale mleko wypiłem dobranocki już były i chce się wyspać bo jutro też chce być miły


mam nadzieję, że jutro cię razem z drzwiami nikt wyrzucić nie będzie musiał

Konto usunięte
Konto usunięte: ubaw po same pachy


No ba, wszak z was "samce alfa" to "cała masa radości"
RedRiding1978
RedRiding1978
  4 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz jaka jest definicja trójkąta bermudzkiego


Na trójkątach to ja się nie nam ale albo wychodzi twoja "faja" albo ja :) Nie ma tutaj miejsca dla nas dwóch
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.