Zibi30
Posty: 17 (po ~286 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 48
Zibi30
  1 lipca 2017 (pierwszy post)

Zrobilibyście jakąś opcje, żeby mi nie wchodziły mi na konto jakieś kaszaloty, uj że mi dają na nie bo to wielka ulga, ale to też zmarnowany czas na fotce i chyba zniechęca do odwiedzania fotki.

PableiroS
PableiroS
  1 lipca 2017

Kolego ale masz problem... Jak widzisz po miniaturce w podglądaczu, że wbił na Twój profil jak Ty to określiłeś "kaszalot" to po prostu zignoruj to i nie wchodź na ten profil. Fotka to taki portal, że często odwiedzają nas mało atrakcyjni ludzie, bo to przecież też są ludzie i może szukają kogoś kto nie patrzy tylko na wygląd? Może mają stare zdjęcia i teraz wyglądają lepiej? Ładne kobiety z fotki często mają źdźbło trawy zamiast mózgu, bo liczą się dla nich tylko ocenki i komentarze zdjęć, w wiadomościach prywatnych nie raczą nawet odpowiedzieć. Warto szukać ludzi którzy może nie są jak rzeźby Michała Anioła, a mają coś ciekawego do powiedzenia. Nikt Ci nie każe przecież szukać miłości na fotce, możesz jednak sobie pokonwersować z jakąś ciekawą kobietą.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.