NeganDaniel
NeganDaniel
  24 czerwca 2017 (pierwszy post)

Zakochałem się w kobiecie która ma córkę i męża. Palanta dla którego ważniejsze jest piwo z kumplami niż kupienie żonie kwiatów lub powiedzenie jej komplementu że jest piękna i ma piękny uśmiech. Sam wysłałem jej kwiaty, nie pytajcie nawet za ile bo 99% z was rocznie nie wyda na kwiaty dla swojej kobiety przez cały rok jak ja przez jeden dzień. Odebrała i ciekaw jestem co mi powie kiedy się spotkamy. Czy jej się spodobały. Bardzo mi zależy na niej/na nich obu bo bardzo polubiłem ją i jej córkę Nikolkę. Wpadłem na maksa

TerminalHead
TerminalHead
  26 czerwca 2017

ee tam ja przespałem sie z ciotka gdy mąż był w delegacji i nie mamy kaca moralnego

irbit
irbit
  26 czerwca 2017

No zwłaszcza Eko dziewczyny

NeganDaniel
NeganDaniel
  26 czerwca 2017

Dzięki za odpowiedzi. Czy stałem się gwiazdą forum czy nie to juz mnie nie obchodzi!
W temacie to o nic się nie prosiłem zabujałem się w kobiecie to chtba normalne?.Byłoby mniej normalne gdybym się zabujał w facecie chyba co nie?!
Pewnie nie jestem i nie będę jedyny ktory gdyby mógł odbił by kobiete na ktorej mu zaleźy.
Zresztą to nie moja decyzja i na nic nie naciskam. W dzisiejszych czasach co druga para się rozwodzi i jakos żyją :-)
Jednak spróbuje krok po kroku powoli zdobyc jej przyjaźń pozdrawiam :-)

NeganDaniel
NeganDaniel
  26 czerwca 2017

A i ile wydaje to juz moja sprawa za swoje jej kupiłem kwiaty i wcale nie żałuję. na pewno jej się spodobały i bez względu na to jak to się skonczy ciesze się ze mogłem sprawić jej przyjemność. Kobiety lubią byc adorowane więc kończąc temat uważam ze było warto

Panthera
Panthera
  26 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej każda lubi i chętnie by przyjęła od swojego mężczyzny. Cięte, doniczkowe, polne.


to stereotyp. Lepszy prezent jest praktyczny.
A jak kwiaty, to lepsze trwale czyli np w doniczce. Ciete to tylko badyle ktore zwiedna i nic z nich nie ma...
turris
turris
  26 czerwca 2017

Zgodnie z prośbą autora proszę o zamknięcie tematu.

Panthera
Panthera
  26 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A i ile wydaje to juz moja sprawa za swoje jej kupiłem kwiaty i wcale nie żałuję. na pewno jej się spodobały i bez względu na to jak to się skonczy ciesze się ze mogłem sprawić jej przyjemność. Kobiety lubią byc adorowane więc kończąc temat uważam ze było warto


A co jesli jej maz zobaczy te kwiaty? I pomysli ze ona ma kochanka i go zdradza? Wtedy moze ja zostawic albo nawet pobic.
turris
turris
  26 czerwca 2017
Panthera
Panthera: albo nawet pobic.

Ale insynuacje... za dużo seriali oglądasz.
Panthera
Panthera
  26 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale insynuacje... za dużo seriali oglądasz.


Ale insynuacje... w za dużo stereotypów na temat kobiet wierzysz. W OGÓLE nie oglądam seriali. Żadnych.
Więc pudło d83dde0f
NeganDaniel
NeganDaniel
  3 lipca 2017

Temat zdechł. Unika mnie. Nbd chodził do tego sklepu bo czuje się jakbym się narzucał. Szukam innej. Tym razem tylko wolnej :-)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  3 lipca 2017

Życie samo.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.