MarcinRzepinski
Posty: 2 (po ~237 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
MarcinRzepinski
  19 czerwca 2017 (pierwszy post)

Czego tak naprawde szukają kobiety oraz mężczyźni na fotce ?

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 czerwca 2017

Różnie. Są osoby, które szukają kogoś do rozmowy. Są też tacy co szukają łatwej zdobyczy lub chcą się dowartościować. Sa tacy co szukają sponsora. Wiele jest osób i jeszcze więcej motywów, które nimi kierują. :)

MarcinRzepinski
Posty: 2 (po ~237 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
MarcinRzepinski
  19 czerwca 2017

#niewidzialnaa

kogoś do rozmowy... otóż tu polenizowałbym. :-/ Na wcześniejszym koncie nie przykładałem uwagi na to czy mogę dziewczyne urazić bezczelną wiadomością. Teraz mam nowe konto, w opisie jasno zaznaczyłem czego szukam i jest dużo mniej " serc" niż wtedy. ponadto kiedy jest okazja by z kimś popisać, odpowiafają tylko na powitanoe. urywają kontakt gdy pytam sie " co u niej " itp

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 czerwca 2017

No widzisz. Nie ma reguły. Naprawdę. Wszystko zależy od człowieka. Od tego czego chce i oczekuje od drugiej osoby. Co człowiek to inaczej. No, ale oczywiście to nie oznacza, że nie ma tutaj takich osób. Też nie możesz wymagać, że dana osoba będzie chciała rozmawiać akurat z Tobą, bo nie musi rozmawiać z każdym nawet jeżeli jest tutaj tylko i wyłącznie w tym celu. Różnymi ludźmi kierują różne rzeczy. A serca? Serca opierają się głównie na ocenie wizualnej. Czyli na fotkach. Nie bez powodu ten portal nazywa się tak, a nie inaczej. Jeżeli kogoś nie zainteresujesz, nie przyciągniesz czyjejś uwagi to niekoniecznie taka osoba musi mieć chęć na to by poznać Cię bliżej lub też nawiązać z Tobą rozmowę. A Ty też nie możesz mieć tego tym ludziom za złe. No i oto cała filozofia. Grunt to się nie przejmować. Jest tutaj naprawdę wielu użytkowników, więc prędzej czy później znajdzie się ktoś kto spełni Twoje oczekiwania chociaż w jakiejś części :).

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 czerwca 2017

Kiedy czytam wypowiedzi pod niektórymi tematami, ogarnia mnie pusty śmiech. Wojna płci która się tutaj odbywa na kilku przynajmniej poziomach, jest śmieszna. Niepotrzebnie wprowadzasz rozgraniczenie na kobiety i mężczyzn, bo należą oni do tego samego ludzkiego gatunku. Czego szukają? Wszyscy tego samego... kontaktu z ludźmi, bliskości, ciepła, zrozumienia, zaspokojenia swoich potrzeb, pragnień, miłości itd itd. W gruncie rzeczy, nie różnimy się od siebie aż tak bardzo i nieważne kobieta, czy mężczyzna. Pewnie każdy robi to na swój sposób mnie, lub bardziej udolny i stąd takie "różnice" Oczywiście większość jest bezludną samowystarczalną wyspą otoczoną fosą i nikt nikogo nie potrzebuje, tylko po co tutaj piszą? Nie prościej zamknąć się w pustelni?

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  20 czerwca 2017

Te tematy przewijają się ciągle, więc musisz do tego przywyknąć niestety.

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Właśnie widzę je nie tylko tutaj, ale i na forum gwiazd. Jedne i te same osoby, tematy i wojenki. Po co w ogóle o tym enty raz pisać, skoro chyba wszystko zostało już napisane i policzone?

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  20 czerwca 2017

Wiesz. Możesz im uświadamiać, że to bez sensu, a tematy tego typu i tak będą się pojawiać

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 czerwca 2017

Nie mam zamiaru nikogo uświadamiać, bo autor tematu poniekąd sam sobie odpowiedział, więc jest świadomy. Chyba :)

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  20 czerwca 2017

Oby :p

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Oby :p

jesteśmy kosmitami i to nie od dziś

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  20 czerwca 2017

Ja nie jestem. Jak Ty jesteś to współczuję :p

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Ja nie jestem. Jak Ty jesteś to współczuję :p fristajla Ja mieszkam na ziemi a ziemia jest w kosmosie a na to wygląda że cieebie nie ma bo nie mieszkasz w kosmosie , to kim ty jesteś ?


Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  20 czerwca 2017

Kosmitami bylibyśmy, gdybyśmy wyruszyli w kosmos i odnaleźli cywilizację na innej planecie. Wtedy dla tamtych istot bylibyśmy kosmitami, a one dla nas. Póki co jestem na tej planecie, na której się urodziłam i na tej planecie istnieją ludzie. Jestem człowiekiem, nie kosmitą. I Ty także jesteś człowiekiem. Jakkolwiek byś tego nie nazwał i tak jesteś człowiekiem.

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Jestem człowiekiem, nie kosmitą. I Ty także jesteś człowiekiem. Jakkolwiek byś tego nie nazwał i tak jesteś człowiekiem.

Ludzie to tak nazwali, jak inne rzeczy jak np nazwy owoców , słowa itp . Dlaczego próbujesz mi wmówić że nie jesteśmy kosmitami , mieszkając na planecie tzw ziemi. Planeta jest w kosmosie , a jak spojrzysz oczyma w niebo to widzisz kosmos i gwiazdy i księżyc , a ty mi próbujesz wmówić , że jesteśmy ludźmi, Tak naprawdę jesteśmy istotami kosmicznymi w pełnym słowa tego znaczenia

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.