Simba9
Posty: 3 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 130
Simba9
  4 czerwca 2017 (pierwszy post)

witam, macie jakies dobre pomysły na promocje firmowego fanpage oprocz spamowania na grupach? tematyka kosmetyczna ;) pzdr

Kapusta28
wpis jest ukryty
Xiaomis
Posty: 91 (po ~16 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Xiaomis
  4 czerwca 2017
Simba9
Simba9: witam, macie jakies dobre pomysły na promocje firmowego fanpage oprocz spamowania na grupach? tematyka kosmetyczna ;) pzdr


Strona www lub blog ;)
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  5 czerwca 2017

Konkurs :)
Oczywiście z zasadami.
Ludzie lubią konkursy. Kreatywne.
Nie typu "polub i udostępni zdjęcie konkursowe by mieć szansę na wygraną". Udostepnienie tylko po to by zwiększyć zasięgi ;).

Simba9
Posty: 3 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 130
Simba9
  7 czerwca 2017

no konkursy bywaja juz od jakiegos czasu

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  7 czerwca 2017

Ulotki? Nie wiem. Nie mam pomysłów. Możesz na grupach na fb np poudostępniać. Poprosić znajomych o polecenie Twojej stronki.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 czerwca 2017
Simba9
Simba9: dobre pomysły na promocje

Rozdajcie próbki a nie wciskajcie reklamy. Tych jest wszędzie pełno. A jeśli produkt macie dobry to się sprzeda.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  7 czerwca 2017

No w sumie SzczeryJakZloto też ma rację. To też jest w jakiś sposób reklama Twojej firmy i produktów, które sprzedajesz. Ludzie testując i widząc korzyści płynące z używania tych kosmetyków chętniej będą je kupować. Lepiej najpierw wypróbować niż kupować w ciemno. Zwłaszcza, że istnieją alergicy (np ja), którym naprawdę jest ciężko trafić na odpowiedni kosmetyk. A kupowanie w ciemno w takiej sytuacji jest po prostu bez sensu, bo jak uczuli to do śmieci. Jeżeli kosmetyk jest dobry jakościowo i działa tak jak powinien to wzięcie będzie :)

Avatar użytkownika BluesteelBluesteel
Posty: 41 (po ~218 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 8
Bluesteel
  7 czerwca 2017

Jeśli masz trochę kasy, to wydaj ją na agencję kreatywną. Zrobi wszystko, co Ty mógłbyś zrobić, ale 100x lepiej. No i płatna reklama na FB. W tej branży nie trzeba wydawać góry kasy, żeby pojawiły się efekty.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.