SantiJozef
SantiJozef
  2 czerwca 2017 (pierwszy post)

mam w dupie Wasze nicki, chce prawdziwego Szatana. Zabawne jak twierdził jak ludzie mogli zgrzeszyć, żeby zrozumieli swój błąd, oczywscie wmanewwrując ich w głupawych. A ciekawi mnie jaki debil wśród aniołow musiał być sam szatan, tutaj postujemy Jego Pana psychoanalizę:)

GroszekGN
Posty: 153 (po ~758 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 7
GroszekGN
  3 czerwca 2017

co do 3 z tymi chorobami to są jeszcze konwiwalencje rzeczywistości

Carpe Diem, Memento Mori, Wisdom

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  4 czerwca 2017

Acha czyli jak cos dobrego to bog ale jak cos zlego to nie ze bog spieprzyl sprawe tylko szatan :crylol:

Jesli szatan zsyla choroby na niewinne dzieci itp. to dlaczego bog ich nie uzdrawia? :woot:

Kolejna kwestia to pieklo. Dlaczego mordercy wedlug religii maja w piekle cierpiec katusze jesli robia to czego chce szatan? Jesli zli ludzie ida do piekla to nie dosc ze maja cieplo to jeszcze zabawy narkotyki dziwki alkohol i wszystko to czego bog niby zabrania. Dlaczego sie w takim razie nie mordowac na potege? :mrgreen:

Wierzycie w niewidzialny wszechmocny byt a z kolegi ktory w wieku 10 lat mial niewidzialnego przyjaciela sie smialiscie :crylol:

Do not be sad because of people...

They will all die...
Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017

Tak samo tutaj. Żeby zrozumieć, trzeba się cofnąć i ja się cofnę do 1 świątyni i 1 wiary jaka przetrwała w niemal nienaruszonym stanie. Gobekli Tepe. Pierwsza świątynia która powstała na dzisiejszej ziemi Tureckiej. W każdej niemal wierze i kulturze, mowa jest o śmierci i zmartwychwstaniu. Tak samo było tam. Walka dobra ze złem. Kiedy 1x zobaczyłam materiał z prac odkrywkowych tej świątyni, przypomniał mi się kadr z pewnego filmu, który idealnie niemal obrazuje to, co tam się odkrywa. Apokalipsa św Jana mówi o walce dobra i zła na wzgórzach Armagedonu. Co oznacza słowo Gobekli Tepe?! Tyle co wzgórze brzucha, wybrzuszenie, pagórek. To jest 1 religia, kult i wiara, a wszystkie od niej to jej pochodne. Czy przetrwali ludzie którzy z pokolenia na pokolenie przekazują sobie tajemnice które ono zawiera? Myślę, że tak, bo miejsce zostało umyślnie przez wiernych zasypane, ukryte. Co oznaczają filary? Ilość wiernych w prostej linii od kultu pierwotnego?! Ty możesz w to wierzyć lub nie, ale są ludzie którzy wg tamtych praw żyją, bo dzięki nim przetrwali miliardy lat

turris
turris
  4 czerwca 2017

Jesli piszesz to wszystko na powaznie to zalecam leczenie.

GRADEK83
GRADEK83
  4 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki debil wśród aniołow musiał być sam szatan

Tajrusia
Tajrusia
  4 czerwca 2017

Jak najbardziej poważnie. Celem każdego zgromadzenia, jest przekazywanie sobie wiedzy, gromadzenie dóbr, zasobów, dbanie o swoją społeczność, a przy okazji i tylko przy okazji, kult znanego im tylko bóstwa. Wszak od dawna wiadomo, że w dużych społecznościach, grupach łatwiej jest przetrwać, a zjednoczone grupy, cywilizacje potrafią zgromadzić więcej bogactw jak pojedyncze jednostki. To swoista gra, znudzonych tobą, mną, i każdym z nas "nadludzi"Ty możesz w to wierzyć lub nie, ale są ludzie którzy w to wierzą i wg tej "wiary" kreują twoją rzeczywistość. Starają się obliczyć datę kolejnego upadku cywilizacji i z tego powodu powstał " Globalny bank nasion". Tylko w ostatnim okresie trafiło do niego kilka tysięcy nasion którym grozi wyginięcie. Wszak to żadna nowina, że człowiek bez pożywienia i wody nie przetrwa. Wszechobecna geoinżynieria która prowadzi do depopulacji, różnych chorób, prowadzi również do przerwania łańcucha biologicznego. Duże koncerny nastawione na zyski produkują żywność coraz gorszej jakości przy okazji zwalczając to co naturalne. Łańcuchem łączącym wszystkie gałęzie są pszczoły. Kiedy one wyginą,( w Stanach 3/4 stanów zapomniało jak one wyglądają, bo takie koncerny jak "monsanto" uznały że są niepotrzebne tworząc hybrydy roślinne) nam pozostanie 10 lat i możemy pakować się w kosmos. Nie wiem gdzie, do nieba czy piekła ale w kosmos. Kto przetrwa?! Ten kto ma dostęp do wody(większość ujęć jest w rękach prywatnych) i nasion(spichlerza) który też jest w prywatnych rękach. Kim ty jesteś dla nich? nikim! pionkiem na ich szachownicy który rozgrywają tak jak im akurat pasuje. Ważny jesteś do tego czasu, do kiedy mają z ciebie korzyść i mogą czerpać z ciebie zyski. Później zdychaj jak pies, a jak nie to ci w tym pomogą taką czy inną ideologią/ metodą. Ja powinnam się leczyć czy tacy jak ty?

turris
turris
  5 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja powinnam się leczyć czy tacy jak ty?

Ale ja pisalem do autora tematu...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.