Solek
Solek
  2 czerwca 2017 (pierwszy post)

Co albo czego Szukają

KochamPolskieTatry
KochamPolskieTatry
  4 czerwca 2017

To jest naprawdę smutne... a zarazem śmieszne d83dde02

Konto usunięte
Konto usunięte: Problem leży jednak w tym, że szukają czegoś, co nie istnieje... Bo każda z nich ma w głowie obraz swojego ideału (krzyżówki cech fizycznych, charakteru i sposobu myślenia nawet..), do którego próbują dopasować każdego poznawanego mężczyznę.. i właściwie nie da się ich przekonać, że idą złą drogą.
Panthera
Panthera
  4 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Śniadego księcia z bajki


haha gdzie to przeczytales? Na pudelku?
Panthera
Panthera
  4 czerwca 2017

Czego szukaja kobiety? Szczescia.
A facetow czemu to tak interesuje co lubia/ co robia / czego szukaja / czym sie interesuja kobiety?,zazwyczaj robia to dlatego, bo "kobiece jest zle glupie i inne"
znalazkam temat na forum o tym jakiej muzyki sluchaja kobiety. Zalozony przez niewyzytych samcow by poobrabiac dupy kobietom, by ponabijac sie ze kobiety sluchaja gownianej muzyki i nie maja gustu. By samcowie mogli podbić swoje ego przechwalajac sie jakiej to oni super muzyki sluchaja.
jak widac pod plaszczem ciekawosci kryje sie chec przekonania sie jak kobiety sa "zryte" w porownaniu z facetami. Idealny pretekst do gownoburzy i wojny plci.

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  4 czerwca 2017
Panthera
Panthera: Belormoroth: Śniadego księcia z bajkihaha gdzie to przeczytales? Na pudelku?

Wielka feministka co wszystko wie. W dupie byla gowno widziala i ze wszystkimi sie kloci.
Nie chce mi sie z toba gadac. Dziwi mnie ze cie jeszcze nie zbanowali za te cholerne prowokacje :ziew:

Panthera
Panthera: jak widac pod plaszczem ciekawosci kryje sie chec przekonania sie jak kobiety sa "zryte" w porownaniu z facetami. Idealny pretekst do gownoburzy i wojny plci.

Jak narazie jestes jedynym trolem rozpoczynajacym te gownoburze po czym wielkie oburzenie bo ktos smie ci sie sprzeciwic. Slabo sie starasz. Z gorszymi od ciebie mam dziennie do czynienia.

Dobrze wiesz ze jestes u mnie na czarnej. Nie mam zamiaru z toba prowadzic jakichkolwiek konwersacji wiec sie delikatnie mowiac odjeb :bye:
Do not be sad because of people...

They will all die...
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  5 czerwca 2017

Nie każdy czegoś szuka, ale jak już tak jest to każdy z osobna szuka czegoś innego. To tyczy się zarówno kobiet jak i mężczyzn. :)

Pozdrawiam

Panthera
Panthera
  5 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Wielka feministka co wszystko wie. W dupie byla gowno widziala i ze wszystkimi sie kloci.


no wypisz wymaluj ty
ty w dupie byles i goowno widziales a smarujesz glupstwa o sniadych ksieciach :D chcialbys mniec takiego co? Sam prowokujesz klotnie bo kazdy wie ze to nie prawda ze kobiety leca na takich gosci tylkp stereotyp a ty dla gownoburzy musiales to napisac. I kazdy wie ze mam teraz racje :) to ze jakis ulamek kobiet poleci nie znaczy ze wszystkie
i nie tylkp ja tak uwazam w tym watku. Tak wiec sie nie osmieszaj.

i sam rozpoczales piszac ze kobiety leca na sniadych ksieci. Powinienes nas za te oszczerstwa przeprosic a nie jeszcze chamsko sie do mnie odzywac, trollu.
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  5 czerwca 2017
Panthera
Panthera: Czego szukaja kobiety? Szczescia. A facetow czemu to tak interesuje co lubia/ co robia / czego szukaja / czym sie interesuja kobiety?,zazwyczaj robia to dlatego, bo "kobiece jest zle glupie i inne" znalazkam temat na forum o tym jakiej muzyki sluchaja kobiety. Zalozony przez niewyzytych samcow by poobrabiac dupy kobietom, by ponabijac sie ze kobiety sluchaja gownianej muzyki i nie maja gustu. By samcowie mogli podbić swoje ego przechwalajac sie jakiej to oni super muzyki sluchaja. jak widac pod plaszczem ciekawosci kryje sie chec przekonania sie jak kobiety sa "zryte" w porownaniu z facetami. Idealny pretekst do gownoburzy i wojny plci.

Czy jest chociaż maleńka szansa, że to Ci się kiedykolwiek znudzi? Większość tych wszystkich gównoburz zaczyna się dopiero po Twoim przybyciu. Przypadek? A najgorsze w tym wszystkim jest to, że za każdym razem gadasz to samo. Masz przecież taką długą listę zainteresowań, a na forum widać Cię tylko w tematach, które dają jakiś pretekst do kłótni.
Panthera
Panthera
  5 czerwca 2017
Adrian3303
Adrian3303: Czy jest chociaż maleńka szansa, że to Ci się kiedykolwiek znudzi? Większość tych wszystkich gównoburz zaczyna się dopiero po Twoim przybyciu. Przypadek? A najgorsze w tym wszystkim jest to, że za każdym razem gadasz to samo. Masz przecież taką długą listę zainteresowań, a na forum widać Cię tylko w tematach, które dają jakiś pretekst do kłótni.


znudzi mi sie jak faceci przestana miec o kobietach pewne zdanie
ze lecimy na ciapatych i nie mamy zaintetesowan albo ze obchodzi nas tylkp hajs
a wchodzenie na fotke nie przeszkadza mi w zainteresowaniach. Mam telefon zawsze przy sobie i nawet bedac w muzeum moge wejsc na fotke ;)
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  5 czerwca 2017
Panthera
Panthera: znudzi mi sie jak faceci przestana miec o kobietach pewne zdanie

Czyli nigdy. Naprawdę myślisz, że jesteś w stanie przekonać do swojego zdania chociaż jedna osobę? Ja jakoś się nie oburzam o "niewyżytych samców, którzy bla bla bla..." bo taki nie jestem i mam to w dupie. Skoro Ty nie lecisz na ciapatych, masz zainteresowania i nie obchodzi Cię hajs to dlaczego nie masz tego w dupie?
Panthera
Panthera
  5 czerwca 2017
Adrian3303
Adrian3303: Skoro Ty nie lecisz na ciapatych, masz zainteresowania i nie obchodzi Cię hajs to dlaczego nie masz tego w dupie


bo niestety to ze taka nie jestem nie znaczy ze inni nie widza we mnie takiej. To nie jest fajne jak ktos nowy kogo poznaje podejrzewa mnie o jakies rzeczy ktorych nie robie albo mi wmawia takie rzeczy. Z gory mnie traktuje jako kogos zlego. Chociaz zeby poznal blizej...
pozniej co, pojde do pracy a jakis koles bedzie mi podkladal swinie bo sobie dobrze radze wiec "na pewno dala szefowi" , jak bede dla niego mila i kolezenska to ten pomysli ze chce go uwiesc bo jest bogaty, albo nie zagada bo bedzie myslal ze jest za biedny albo bedzie mnie nienawidzil i utrudnial mi zycie bo "jestes polką a polki to kooowy bo leca na ciapatych i wszystkie takie jestescie" a jak powiem ze nie jestem to ten jeszcze bardziej wsciekly na mnie bedzie ze jeszcze klamię bezczelnie i bede miala przez to mase problemow?
nie chce na takich chamow i baranow trafic. A jal trafie to wole by jednak zmadrzeli i wiedzieli ze sie mylą.
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  5 czerwca 2017
Adrian3303
Adrian3303: Panthera: znudzi mi sie jak faceci przestana miec o kobietach pewne zdanie Czyli nigdy. Naprawdę myślisz, że jesteś w stanie przekonać do swojego zdania chociaż jedna osobę? Ja jakoś się nie oburzam o "niewyżytych samców, którzy bla bla bla..." bo taki nie jestem i mam to w dupie. Skoro Ty nie lecisz na ciapatych, masz zainteresowania i nie obchodzi Cię hajs to dlaczego nie masz tego w dupie?

Daruj sobie. 4 lata spedzilem w UK na codzien widzac jak polki leca na turkow i innych arabow wiec nie mam zamiaru sie klocic z tym czyms. Tobie tez radze zajac sie czyms bardziej produktywnym. Na przyklad popatrzec sie w sufit albo policzyc ile masz wlosow na rece :ziew:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  5 czerwca 2017

Mnie po prostu irytuje ten cały gnój jaki jest na tym forum. Jak ktoś założy jakiś fajny temat to zazwyczaj po kilku postach umiera. A jak powstanie jakieś gówno w stylu "kobiety vs mężczyźni" to gównoburza trwa tam aż do chwili kiedy ktoś nie założy nowego gówna w stylu "kobiety vs mężczyźni". Wtedy wszyscy przenoszą się szczekać w nowe miejsce. I tak w nieskończoność.

Panthera
Panthera
  5 czerwca 2017
Adrian3303
Adrian3303: Mnie po prostu irytuje ten cały gnój jaki jest na tym forum. Jak ktoś założy jakiś fajny temat to zazwyczaj po kilku postach umiera


ja probowalam w tematach o motoryzacji czy grach ale co ciekawsze watki to zamkniete. Nie powinni zamykac watkow, ktos chcialby pogadac to musi zalozyc nowy taki sam. A wtedy dostaje wiadomosc ze taki sam temat juz tu byl i ze sie powtarzaja...
chcialam pogadac o mass effect - zamkniete. O bmw - zamkniete. Jeszcze pare - zamkniete. O muzyce - niektore zamkniete.

Swoja droga zauwazyles, ze wsrod tematow na fotce nie ma hobby?
Jest co prawda kultura, sport, fotografia, kulinaria, muzyka, gry i elektronika, moda i uroda, motoryzacja. Ale jest wiecej hobby i zainteresowan i nie ma dzialu odpowiedniego do tego. Hydepark tylko ale to smietnik (masa tematow "kobiety vs mezczyzni)
swoja droga nawet w dziale motoryzacja byla taka wojenka, bo byl temat "czemu kobiety kochaja bmw" :/
Panthera
Panthera
  5 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Daruj sobie. 4 lata spedzilem w UK na codzien widzac jak polki leca na turkow i innych arabow wiec nie mam zamiaru sie klocic z tym czyms.


czlowieku kiedy do twojej lepetyny dotrze ze to twoja SYBIEKTYWNA OPINIA a nie obiektywna?
myslisz ze tylko polki leca na ciapatych? Ze tylko ja takich lecimy? Nie, nie tylko. Jedne leca na takich inne na innych i twoje obserwacje NIE MAJA NIC DO RZECZY bo nie opisuja wszystkich kobiet. Wiesz teraz ze mam racje a jeszcze sie osmieszasz. Sam jestes "to cos". Nic nie dociera do ciebie, jak grochem o sciane. Zyjesz w klamstwie ktore sam stworzyles.
A wy sami lecicie na azjatki czy ukrainki, rosjanki czy norweszki. Hipokryzja lewel master
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  5 czerwca 2017
Panthera
Panthera: czlowieku kiedy do twojej lepetyny dotrze ze to twoja SYBIEKTYWNA OPINIA a nie obiektywna? myslisz ze tylko polki leca na ciapatych? Ze tylko ja takich lecimy? Nie, nie tylko. Jedne leca na takich inne na innych i twoje obserwacje NIE MAJA NIC DO RZECZY bo nie opisuja wszystkich kobiet. Wiesz teraz ze mam racje a jeszcze sie osmieszasz. Sam jestes "to cos". Nic nie dociera do ciebie, jak grochem o sciane. Zyjesz w klamstwie ktore sam stworzyles. A wy sami lecicie na azjatki czy ukrainki, rosjanki czy norweszki. Hipokryzja lewel master

Zamknij jape bo nie z toba rozmawiam. Gowno mnie obchodzi twoje zdanie wiec sie odizoluj :zonk:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.