Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017 (pierwszy post)

Czy według was świat opary na samej prawdzie, miałby szansę istnieć?
Kto więcej kłamie? Kobiety czy mężczyźni?

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  24 maja 2017

No i po co te dwa ostatnie pytania? To nie zależy od płci tylko od charakteru a za chwilę się tu zlecą krzyżowcy z jednej i z drugiej strony i będą kontynuować tą swoją odwieczną krucjatę w tym temacie. Tematów na forum pierdyliard a w prawie każdym można znaleźć to samo.

arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  24 maja 2017

Jest ciekawa komedia "Było sobie kłamstwo" polecam-daje rys jak by to wyglądało, oraz jaką moc zyskała by osoba, która potrafiła by się wyłamać;).

arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  24 maja 2017

Dostępna np. na cda.

Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
arturtadeusiak9
arturtadeusiak9: Jest ciekawa komedia "Było sobie kłamstwo" polecam-daje rys jak by to wyglądało,


Nie znam. Mógłbyś opisać ten rys?
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: No i po co te dwa ostatnie pytania?


bo są ważnym elementem układanki? Bo światem rządzą pospołu i kobiety i mężczyźni? Zwierzęta chociaż też kłamią, głosu nie mają :)
arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  24 maja 2017
https://www.cda.pl/video/111526a8
tu jest link do filmu.
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: To nie zależy od płci tylko od charakteru


Niekoniecznie, bo jak napisałam wyżej, zwierzęta też używają pewnych trików i swego rodzaju kłamstwa
arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  24 maja 2017

Zwierzęta stosują triki-zgodzę się. Kłamstwa są werbalne-o ile wiem nie udowodniono, że delfiny kłamią. Podobnie z małpami naczelnymi-tam owszem liczy się mądrość, ale również siła. Myślę, że kłamstwo jest zarezerwowane dla najbardziej bezwględnego gatunku czyli nas;).

Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
arturtadeusiak9
arturtadeusiak9: Podobnie z małpami naczelnymi-tam owszem liczy się mądrość, ale również siła. Myślę,


No i tu się mylisz, bo tam obowiązuje coś w rodzaju kastowości. To przywódca stada dyktuje warunki, a jak mu się małpka wymknie, to małpiątko niekoniecznie musi być jego potomstwem. Okazuje się, że małpy są bardzo podobne pod tym względem do ludzi
arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  24 maja 2017

To mówimy o zdradzie a nie o kłamstwie;). Tu jest bardzo różnie-są gatunki rozwiązłe, ale również wierne sobie (nawet wśród ryb:))

Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
arturtadeusiak9
arturtadeusiak9: To mówimy o zdradzie a nie o kłamstwie;).


A zdrada to nie kłamstwo? Są ściśle ze sobą powiązane, bo raczej się tym nie chwalisz, a przyłapany, starasz się wyjść z tego z twarzą no i tu się zaczyna....:)
arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  24 maja 2017

Idąc tym tropem największym kłamcą w przyrodzie jest kukułka;).
A co do tego czy zdrada to kłamstwo? Są subtelne różnice-obie rzeczy są niemoralne, chociaż z drugiej strony zapewne różnie ludzie do tych spraw podchodzą.

Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: Tematów na forum pierdyliard a w prawie każdym można znaleźć to samo.


No właśnie, a teraz prześledź je uważniej i dojdziesz do podobnych wniosków co ja :)
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
arturtadeusiak9
arturtadeusiak9: A co do tego czy zdrada to kłamstwo?


A nie kłamstwo? Przecież oszukujesz, okłamujesz partnera, bo w dwóch światach jednocześnie, trudno funkcjonować. Wymyślasz różne wymówki i powody, by gdzieś być, lub nie być. Unikasz pewnych tematów, albo przekaz jest tak zawoalowany, że osobie postronnej trudno je wyłapać
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.