KochamPierogi
KochamPierogi
  7 maja 2017 (pierwszy post)

Witajcie,

Nie tak dawno poruszyłem wątek tego jak prostym zabiegiem, można by było ograniczyć liczbę hejterów na tym portalu i co ogólnie nie podoba mi się jego polityce prywatności. Niestety moderatorka okazała się na tyle "kompetentną" osobą, że nie odniosła się w ogóle do tematu, który poruszyłem a skupiła się na tym ( na czym skupia się 90 % hejterów więc widać od kogo się uczą) czyli na tym, że nie powinienem przejmować się swoim wyglądem ( cóż nie wiedziałem, że jest aż tak źle że muszę się przejmować ale dzięki).
Oprócz tego dostałem BANA za to, że wróciłem uwagę moderatorce i to aż na tydzień ( bo napisałem, żeby nie oceniała mnie przez pryzmat swojej psioszki co według niektórych było bardzo wulgarne bo to przecież dziewczyna i pewnie zniszczyłem jej tym psychikę i życie a jej dzieci będą odczuwały uraz psychiczny jaki wyrządziłem ich matce jeszcze przez długie lata takie to była agresywne i brutalne).

Skoro tak to ja mam następną propozycję:

Może nie róbcie moderatorami dziewczyn skoro nie umieją pisać na temat i zamiast moderować komentują wpisy jak zwykli użytkownicy.

I powtarzam też swoje pytanie bo widzę moderacja tutaj działa sprawie ale tam gdzie problemy są na poziomie szkoły specjalnej bo ktoś nie umie usunąć wiadomości itd ( i ok takim ludziom też się należy pomoc) a gdy pada poważny temat to BANA MU !!!

A najlepsze jest to, że ja:

PŁACĘ TE GORSZĘ ALE JEDNAK PŁACĘ ZA TO, ŻE WY I WASZA FIRMA TRAKTUJE MNIE W TAK ŻAŁOSNY SPOSÓB.
BYŁEM NA WIELU PORTALACH RANDKOWYCH I STRONACH I BLIŻEJ WAM DO WYKOPU CZY 4CHANA NIŻ DO PORTALU NA KTÓRYM SĄ POWAŻNI MODERATORZY, KTÓRYCH CELEM JEST ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA WSZYSTKIM NA TEJ STRONIE TAK ABY ZGODNIE Z DEFINICJĄ MOŻNA TU BYŁO POZNAĆ KOGOŚ NORMALNEGO.

Polecam wam przypomnieć sobie jak głosi hasło na waszej stronie głównej bo z tego co widzę pracuję tu może jako moderatorzy na poważnie kilka osób a cały portal powinien się nazywać:

POZNAJ PATOLOGIĘ Z TWOJEJ OKOLICY. TWÓJ SEBA I TWOJA KARYNKA JUŻ TAM JEST I HEJTUJE NA FAKE KONTACH. HEJTUJ Z NAMI TYCH CO CHCĄ KOGOŚ POZNAĆ I ZOBACZ JAKIE TO ZABAWNE:D NIE MARTW SIĘ O MODERACJĘ!! NA FOTCE MODERATOREM MOŻE BYĆ KAŻDY I MAMY TAM SWOICH LUDZI ;)

Nie zależy wam na tym abym tak nie myślał o waszej stronie to napiszcie to wprost a jak wam zależy to chyba nie muszę wam mówić co wypadało by zrobić...

KochamPierogi
MzM
MzM
  7 maja 2017

Poznaj osoby blisko ciebie znaczy tyle, co wyjdź z domu i pogadaj z sąsiadem, sąsiadką, jedź do rodziny, znajomych. Idę o zakład i stawiam wszystko co mam, że o większości z nich wiesz tyle co nic, a szczępisz tutaj jęzor już od kilku tygodni

GRADEK83
GRADEK83
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: komentują wpisy jak zwykli użytkownicy.

Sądzisz że jak zwykły użytkownik dostaje moda to już nie może pisać i komentować na forum tylko z automatu staje się cześcią systemu i wszystko ma robić pod dyktando ? Dziwnie podchodzić pod pojęcie MODERATORA to parszywa funkcja powinieneś mieć odrobinę współczucia dla ludzi robiących coś za nic.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Podpisuję się pod pierogami. No niestety. Mogliby zatrudniać kogoś za poważne pieniążki i wymagać od modów a mody wymagały by od użytkowników.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
InzynierWisniak
InzynierWisniak
  9 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dostałem BANA

No i wszystko jasne :)
KochamPierogi
KochamPierogi
  9 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogliby zatrudniać kogoś za poważne pieniążki i wymagać od modów a mody wymagały by od użytkowników.


Dokładnie to też jest dobre rozwiązanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: No i wszystko jasne :)


Powód bana to cytuje to jakie dostałem uzasadnienie:

"nabijanie"

Do tej pory czekam na rozwinięcie tego tematu bo ani nie było wulgaryzmów ani nie mam butelki, żeby kogoś w nią nabić ale to już trzeba wrócić do tego co pisał SzczeryJakZloto.

Poważny portal i poważni moderatorzy :D
Nie powiem, może i są jednostki ale... jedna jaskółka wiosny nie czyni

Dodam, że w tym samym czasie jakiś gość pisał mi, że temat który tu poruszam to lewactwo a
wyśmiałem go i napisałem, że szkoda z nim pisać i nie ma co karmić trolla dostałem bana na forum gwiazd ( po tym jak tutaj dostałem bana nie wiem dalej za co i poszedłem opisać to tam) . Widocznie nie byłem dość zabawny ( ten od lewactwa nie dostał bana wcale).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.