Eurekan
Eurekan
  27 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Wątek dotyczy umiejętności, darów, talentów zmysłowych i duchowych. Jakie macie własne? Co o tym sądzicie?
Można tu zadawać konkretne pytania i opisywać swoje tematy / problemy, razem będziemy szukać odpowiedzi.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  27 kwietnia 2017

W końcu jakiś fajny temat ^^ zdarza mi się wyczuć kogoś na chwilę przed tym jak tą osobę spotkam. Wygląda to tak, że dana osoba nagle narzuca mi się w myślach, najczęściej w postaci jakichś wspomnień z przeszłości, a później po prostu na nią wpadam, najczęściej już po kilku minutach. Może to tylko przypadek, ale zdarza się zbyt często więc myślę, że coś jest na rzeczy :D

karolekfac
karolekfac
  27 kwietnia 2017

Świry

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Świry

Siemanko trolik, czy pajęczy zmysł ostrzega Cię przed niebezpieczeństwem?
Podejmujesz wyzwanie?
karolekfac
karolekfac
  27 kwietnia 2017
Eldim
Eldim: Siemanko trolik, czy pajęczy zmysł ostrzega Cię przed niebezpieczeństwem?


Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 kwietnia 2017

Bardzo niedobrze. Znaczy się, że go nie posiadasz :D

Podejmujesz wyzwanie?
Eurekan
Eurekan
  27 kwietnia 2017

Adrian3303: zero przypadków - swój ciągnie do swego: najwyraźniej możecie mieć coś do przepracowania jeszcze razem, jakąś cechę wspólną. Komunikacja na poziomie myśli / odczuć wizualnych jest ciekawym formatem. Ponoć zwierzęta mają to silne, więc skore one mają to my też możemy mieć.

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  27 kwietnia 2017

A co mi tam się śmiejcie...
Zawsze wiem kiedy ktoś o mnie rozmawia, wyczuwam ludzi, którzy mają wobec mnie złe zamiary i potrafię z góry przewidzieć kiedy ktoś zamierza wyrządzić mi jakąś krzywdę.
Możecie sobie wierzyć lub nie, ale jakoś mnie w życiu większa krzywda dzięki temu nie spotkała.
I zazwyczaj łatwo zgaduję twarzą w twarz kiedy ktoś kłamie :)
Raz w życiu dostałem solidny łomot chociaż nie unikam sytuacji zapalnych.
Jakoś tak instynktownie wiem kiedy odpuścić, a kiedy odpuści druga strona.

kokolino87
kokolino87
  28 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

W Jasnowidzenie nie wierze, nie mieści sie to dla mnie w jakichkolwiek ramach logicznego rozumowania.
Natomiast doskonałym przeczuciem tudzież dobrze rozwiniętą intuicją, według mnie odznaczaja sie ludzie nieprzeciętnie inteligentni, z dobrze rozwiniętą inteligencją emocjonalną , wysokim poziomem empatii, zdolnościami głebokiego analizowania , dostrzegania zależności, analizowania faktów i wyciagania trafnych wniosków.
Przeczucie bowiem, jest niczym innym niż naszą podświadomą bazą danych w których ulokowane są nasze dotychczasowe doświadczenia, spostrzeżenia czy przekonania, które w najmniej oczekiwanym momencie prześlizgują sie do sfery świadomej, pod postacią impulsu bez głębszego uzasadniania czy racjonalizowania.

Eurekan
Eurekan
  28 kwietnia 2017

Też mam tak, że wyczuwam zamiary...
"ulokowane są nasze dotychczasowe doświadczenia, spostrzeżenia czy przekonania" coś w tym jest, natomiast można czerpać z tego świadomym praktycznie w każdym momencie i potrzebie i to jest dla mnie talentem jasnowidzenia.
tak jak to opisujesz kokolino87 to widać że są możliwości: przebłyski natomiast talent to 30% sukcesu, a 70% to praca aby go wydobyć i wzmocnić

WiecznyPrawiczek84
WiecznyPrawiczek84
  29 kwietnia 2017

Oj w moim życiu zdarza się wiele nadnaturalnych rzeczy. Pojawia się często cyfra 666, ostatnio w sklepie i nr rejestracyjny auta. :) Czasem sobie myśle, że jedzie taksówka pewnej korporacji z tytułem red :) i faktycznie jedzie. Pod mój dom podchodzą demony, mówią po japońsku czy jakąś chinszczyzną, czasem rzucają mięsem albo dzieci śpiewają po niemiecku. :) No niewiem, ciężko tutaj zadbać o stabilizacje :). Dlatego wracam do chwi gdy byłem bezpieczny, mojego tatę, jego dłoń- męską, ciepłą. :)
A wtedy co się dzieje? śni mi się niby mój Tata, który mnie molestuje, wiem, że to nie on. :). Gdybym miał opowiadać co się nadnaturalne, to by w głowie się nie mieściło. Prawda w pewnym sensie jest to fascynujące ale złe.

amarettoUK
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.