Jacek82
Jacek82
  17 kwietnia 2017 (pierwszy post)
Co robisz gdy zaczyna boleć ząb ??Masz jakieś wypróbowane sposoby . Jakieś zioła , liście , moźe pedytacja noo nie wiem , czasem ketonal nie pomaga
Sarna
Sarna
  17 kwietnia 2017
Jacek82
Jacek82: pomaga

Jak boli to znak że ząb jest jeszcze żywy i da sie go uratować, idź jutro do dentysty, a na dzisiaj weź alkohol na wacik (najlepiej wódkę) i potrzyj bolace miejsce, na pewien czas póki nie zaśniesz powinno pomóc, tabletki nie pomogą, jak jest ząb ropny to juz nawet alkohol nie pomoże. Nie pij tylko nasącz wacik i przyłóż:P
IHSI
IHSI
  17 kwietnia 2017
Jacek82
Jacek82: Co robisz gdy zaczyna boleć ząb ??

Mój sposób , Śliwowica waciki i na zęba pomaga :)
Memory
Memory
  18 kwietnia 2017

Szalwia niby, zaparz herbatke plukaj zeby...

CuteNinja
CuteNinja
  18 kwietnia 2017
Jacek82
Jacek82: wypróbowane sposoby

Napar z goździków (taka przyprawa, nie kwiaty z Dnia Kobiet), to z naturalnych sposobów. Aczkolwiek ja biorę Solpadeine, ból przechodzi zanim dopiję lekarstwo - polecam. Aczkolwiek dentysty i tak nic nie zastąpi.
Jacek82
Jacek82
  18 kwietnia 2017
Wiedziałem że wacik z wódką pomaga ale nie próbowałem bo nie cierpie smaku wódki , ktoś mi kiedyś powiedział że część tabletki jeśli jest dziura w zębie trzeba ją tam wtyknąć ale to raczej nie dla mnie hehehe . Futruje się ketonalem
bluebox
bluebox
  18 kwietnia 2017
Jacek82
Jacek82: Co robisz gdy zaczyna boleć ząb ??Masz jakieś wypróbowane sposoby . Jakieś zioła , liście , moźe pedytacja noo nie wiem , czasem ketonal nie pomaga


Jak Cię skręca z bólu tak, że mało Cię krew nagła zaleje i ząb jest taki sinoniebieski to bezzwłocznie do dentysty. Jak nieczynne to na ostry dyżur stomatologiczny. Może być tak, że masz "wydmuszkę". Dostaniesz znieczulenie, dentysta rozwierci Ci zęba, założy lek na zatrucie ewentualnych resztek miazgi. Po wszystkim gdzieś se zabookuj termin na leczenie kanałowe bo w takiej sytuacji tylko to wchodzi w grę, tak więc szykuj się na poważny wydatek. Do leczenia kanałowego chyba też potrzebny jest wcześniej rentgen punktowy zęba. Ile na to wydasz? Pytanie który to ząb i czy wykryją Ci w nim, że masz 1 kanał czy 2. Od ilości kanałów w zębie dentyści se liczą koszty usługi (paranoja).
GRADEK83
GRADEK83
  19 kwietnia 2017

Goździk

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  19 kwietnia 2017

Zlam sobie reke wtedy przestanie Cie bolec zab. Naukowo udowodnione jest ze jeden bol niweluje inny. Ciesze sie ze moglem pomoc. Pozdrawiam :ziober2:

Do not be sad because of people...

They will all die...
Sarna
Sarna
  19 kwietnia 2017
Jacek82
Jacek82: Wiedziałem że wacik z wódką pomaga ale nie próbowałem bo nie cierpie smaku wódki , ktoś mi kiedyś powiedział że część tabletki jeśli jest dziura w zębie trzeba ją tam wtyknąć ale to raczej nie dla mnie hehehe . Futruje się ketonalem

Nasączyć miałeś taki patyczek jak do uszu i przyłożyć do bolącego miejsca, nie szkoda Ci zęba? ząb tak nagle Cie nie przestanie boleć, albo wyciszy się na jakiś czas a potem znów zaatakuje, tyle ze następnym razem to może być ropne zapalenie i ząb do wywalenia, tak strasznie się boisz dentysty? To nie te czasy kiedy dentysta kojarzył się z bólem, sama miałam długo uraz do dentysty, ale to tylko jest w naszej głowie.
Leczenie kanałowe mam piątki bez znieczulenia, bo mam ząb martwy nie ma nerwu w tym zębie, wydałam już 400zł na leczenie na które nie mam pewności że bedzie dobrze, może za kilka lat i tak mi się zrobić siny, wolałabym żeby mnie bolał, wtedy mam pewność że pójdę do dentysty zrobi mi go i po problemie a ty czekasz az sam cudownie się uzdrowi :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.