KoszmarekNocny
KoszmarekNocny
  8 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Jakie macie Pasje? Jakie są wasze hobby? Co lubicie robić w wolnym czasie?

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  11 kwietnia 2017

Zapomniałaś o najbardziej zajebistej mitologii egipskiej xd

Panthera
Panthera
  11 kwietnia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Zapomniałaś o najbardziej zajebistej mitologii egipskiej xd


nie chciało mi sie wyliczać wszystkich xd zeby komentarz nie był za długi :P
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MaqdaIena: i znów mechanika samochodowa, o Zmieniła byś mi opony na letnie bo tak mi się nie chce że ho ho :P


I może jeszcze bym miała je wyważyć? :mrgreen:.

Belormoroth
Belormoroth: Szukalem Cie 2 dni temu i nie umialem znalezc Myslalem ze sobie stad poszlas


Jak to nie umiałeś? Login się nie zmienia, no chyba że szukałeś po starym sprzed kurdę chyba nastu lat ;D.

Poszłam, ale wracam czasem zobaczyć co się dzieje, kto jest i komu dali moda :rotfl:.
:ziober2:
GRADEK83
GRADEK83
  11 kwietnia 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: I może jeszcze bym miała je wyważyć? .

Jak już sie tak rwiesz do tego to jeszcze dopompować możesz :ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MaqdaIena: I może jeszcze bym miała je wyważyć? . Jak już sie tak rwiesz do tego to jeszcze dopompować możesz

A w międzyczasie kawę Tobie zrobić, by milej się czekało za autem? :ziober2:.
:ziober2:
GRADEK83
GRADEK83
  11 kwietnia 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: A w międzyczasie kawę Tobie zrobić, by milej się czekało za autem?

Nie pije kawy ale z miłą chęcią bym popatrzył jak ogarniasz oponki :D :P
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pije kawy ale z miłą chęcią bym popatrzył jak ogarniasz oponki :D


Na szczęścia mam od tego ludzi, bo montażownica mnie przeraża póki co :mrgreen:.
Chociaż pracy mamy tyle, że z biura będę musiała się za chwilę pewnie na warsztat przenieść, bo nie wyrabiamy :ziober2:.
Już szykuję sobie ogrodniczki mechanikowate!
:ziober2:
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  11 kwietnia 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: no chyba że szukałeś po starym sprzed kurdę chyba nastu lat ;D.

:ninja:

Ja tu przyszedlem bo spotkalem Ziobera na wykopie i nam sie na wspominki zebralo :mrgreen:

Pomysl byl taki zeby zrobic jakis zlot ale nikt mi nie odpisal, Ciebie nie znalazlem, z Olami nie mam kontaktu, Ajra juz nie jest modem i sie nie loguje, Julia nie ma konta, Jacek wszystkie poblokowane (czemu mnie to nie dziwi :ziober2:) a reszta ludzi nie loguje sie od wiekow :and:

I caly misterny plan w pis du :and:
Do not be sad because of people...

They will all die...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: Ja tu przyszedlem bo spotkalem Ziobera na wykopie i nam sie na wspominki zebralo Pomysl byl taki zeby zrobic jakis zlot ale nikt mi nie odpisal, Ciebie nie znalazlem, z Olami nie mam kontaktu, Ajra juz nie jest modem i sie nie loguje, Julia nie ma konta, Jacek wszystkie poblokowane (czemu mnie to nie dziwi ) a reszta ludzi nie loguje sie od wiekow I caly misterny plan w pis du


Wszystkich mam na fejsie przecież :ziober2:.
Ale nie sądzę by komukolwiek się chciało pokonywać mnóstwo kilometrów by spotkać gęby z dawnych virtualnych czasów ;D.
Mi by się nie chciało, no chyba, że Poznań, to piszę się w ciemno :mrgreen:.
:ziober2:
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  11 kwietnia 2017

W przeciwieństwie do Pantery, nie będę rozpisywał tomów o moich rozległych zainteresowaniach :ninja:, a przedstawię tylko jedno - ogród. Uwielbiam, jak otaczają mnie piękne rośliny, a jestem niebywale dumny gdy wyszły spod jej ręki.
A ponieważ lubię się chwalić, to pochwalę się początkiem wiosny


Czyż nie są boskie? :zakochany:

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  11 kwietnia 2017
MaqdaIena
MaqdaIena: Wszystkich mam na fejsie przecież . Ale nie sądzę by komukolwiek się chciało pokonywać mnóstwo kilometrów by spotkać gęby z dawnych virtualnych czasów ;D. Mi by się nie chciało, no chyba, że Poznań, to piszę się w ciemno .

Ej no :and:

Powaznie bys sie nie pojawila spotkac po 10 latach na drugim koncu Polski z osobami ktore znasz przez internet? :mrgreen:

Ja bym w sumie przyjechal... :woot:
...ale ja jestem uposledzony wiec mnie nie mozna sluchac bo czlowiek by glupoty robil :ninja:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Panthera
Panthera
  12 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: Ej no Powaznie bys sie nie pojawila spotkac po 10 latach na drugim koncu Polski z osobami ktore znasz przez internet? Ja bym w sumie przyjechal...


a kogo to obchodzi? Tu jest temat o pasjach a nie o waszych prywatnych rozmowach.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  12 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyż nie są boskie?

Piękne :-)
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  12 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: a kogo to obchodzi? Tu jest temat o pasjach a nie o waszych prywatnych rozmowach.

Nikt sie ciebie o zdanie nie pytal wiec japa trollu bo w ryj dac moge dac.
Do not be sad because of people...

They will all die...
Panthera
Panthera
  12 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: Nikt sie ciebie o zdanie nie pytal wiec japa trollu bo w ryj dac moge dac.


ciebie tym bardziej złamana fajo. idz sie lecz popaprańu i mesa dziwko.
I damski bokser do tego. Ciebie to chyba w domu musieli gwałcić wszyscy domownicy po kolei.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.