Erf
Erf
  2 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Cześć.

Co tam, jak tam?

Jak wam mija kwietniowy weekend?

Widział ktoś gdzieś w polsce te cuksy?


Pozdrawiam.

Sarna
Sarna
  6 kwietnia 2017

a dajcie spokój, jakbym zaczęła pisać o jedzeniu wysłałby na kulinaria itd.. przecież znam go i widzę co wyprawia od kilku lat, stwierdzam ze administracja fotki ma niezłe poczucie humoru xd

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  6 kwietnia 2017

Nie zgodzę się z koleżanką powyżej, administracja kiedyś miała niezłe poczucie humoru, obecnie chyba sama go nie rozumie.

Erf
Erf
  6 kwietnia 2017

Kurczę, tu już serio nie ma nawet po co trzymać konta. :-D

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  6 kwietnia 2017

Coś w tym jest co napisałaś. :P

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  6 kwietnia 2017

Na młot Hefajstosa, nie róbcie nic głupiego! Bardzo potrzebujemy aktywnych forumowiczów bez zdjęć, to nadaje temu forum nieco polotu.

Podejmujesz wyzwanie?
Erf
Erf
  6 kwietnia 2017

Ironia zawsze spoko. Niemniej poza forumowiczami bez zdjęć są już praktycznie tylko mody. Może z samymi aktywnymi moderatorami ze zdjęciami, będzie tu więcej polotu w takim razie.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  6 kwietnia 2017

Masz sporo racji, ale może chociaż nadzorowanie forum widmo zapewni mi kiedyś gażę w kolejnej części Scooby Doo?

Podejmujesz wyzwanie?
Erf
Erf
  6 kwietnia 2017

Może komikiem zostaniesz, po tej serii rozbrajającego humoru, dostrzegam u Ciebie talent! ;-)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 kwietnia 2017

Niech to będzie preludium do owocnej wymiany postów w najbliższej przyszłości. Spokojnej nocy.

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  7 kwietnia 2017
Eldim
Eldim: preludium

PRELUDIUM? d83dde0f
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  7 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zgodzę się z koleżanką powyżej, administracja kiedyś miała niezłe poczucie humoru, obecnie chyba sama go nie rozumie.

Ta a w szczegolnosci Theo. Ten to mial takie poczucie humoru ze ciagle na niego jazdy byly bo nic nie robil poza banowaniem ludzi bez powodu i wkurzaniem reszty :rotfl:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Sarna
Sarna
  7 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: ! Bardzo potrzebujemy aktywnych forumowiczów

To nie Ty potrzebujesz tu aktywnych forumowiczów, uwierz...
Eldim
Eldim: to nadaje temu forum nieco polotu.

akurat dużo osób tych starych forumowiczów mieli fotki, byli modami na forum, chyba wszystko sie przejadło, bo tu już nawet nie robi różnicy czy nas ktoś tu rozpoznaje, bo tu już nikogo prawie nie ma :D
Rozmawiamy między sobą chyba z sentymentu, bo kiedyś tu całkiem fajnie było, ja juz nie pamiętam tych wspaniałych lat, jestem tu chyba od 2008/2009 roku, to forum juz powoli zdychało. Mnie dziwi ze w ogóle ktos utrzymuje forum które nie zarabia na fotce.
Powinni działy już dawno jakos zmodernizować połączyć, albo zupełnie forum wywalić i dac cos co daje jakiś zysk, w tych czasach dla zabawy i dla ozdoby mozna trzymać, papugę albo psa.
Serwis jest po to żeby zarabiał, Agnieszczak i ten drugi jak mu tam Test widocznie skupił sie na reklamach i na mobilnej fotce.
Bo na forum prócz nowych modów, nic tu się nie dzieje od lat.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 kwietnia 2017

to forum to skansen

...Ignorance is bliss...
Sarna
Sarna
  7 kwietnia 2017

na forum można pisac bez zdjęć, a jak nie miałam wieku ustawionego to nie mogłam ;/ ciekawe..

Sarna
Sarna
  7 kwietnia 2017

Rozmawiam czasem z chłopakiem, który pracował na fotce od paru ładnych lat na Google Hangouts ( jedyny sensowny komunikator zaraz po GG) odszedł tam gdzie mu lepiej płacą, jest tam od pół roku i cieszy się ze na fotce tyle się nauczył, jego potencjał frontendowca nie byl tu wykorzystany, bo musiał robić to co mu z góry zarzucono, z tych najlepszych programistów, został tylko StyX reszta uciekła, Marcin i reszta poszli tam gdzie im płaca lepiej, w sumie każdy rozsądny zrobiłby tak
a ten cały szef fotki czyta forum jak ma czas, sam sie kiedys przyznał, mam nadzieję ze trafi na ten temat.
Rafał zrób coś na tej fotce, żeby przyciągała nie tylko fapaczy i szukajacych miłości, reklamy i kasa z nich to nie wszystko.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.