PableiroS
PableiroS
  26 marca 2017 (pierwszy post)

Witam. Jest już późna godzina nocna, więc jak to już u mnie bywa, przychodzą mi do głowy różne przemyślenia i refleksje. Pragnę się z Państwem czymś podzielić, dać coś od siebie, zostawić po sobie jakiś ślad tutaj. Jestem już na fotce prawie 2 lata, nic przez ten czas tutaj nie osiągnąłem ani niczego konkretnego się nie nauczyłem. W wiadomościach prywatnych mam około 1000 rozmówców, z czego 95 procent usunęło swoje profile lub nie logowało się od dłuższego czasu, natomiast pozostałe 5 procent jest wciąż aktywnych. Ludzie się poddają, podobnie jak ja, pozostawię to bez konkretnego komentarza. Moim zdaniem poznanie tutaj kogoś wartościowego graniczy z cudem. Konwersacje z innymi użytkownikami przesiąkają tandetą i prymitywizmem (w większości przypadków). Udało mi się poznać dosłownie kilka do kilkunastu wspaniałych Kobiet, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt i przyjazne stosunki. Kiedyś, pewnego dnia, napisałem wiadomość prywatną do Szanownej Pani moderator, grzecznie się przywitałem, odpowiedzi było dosłownie brak. Dzisiaj ta Pani zdecydowała się do mnie odpisać po prawie 2 latach, gdy przedstawiłem opinię na temat znaczku fotka przyjaciel przy Jej nicku. Po odpisaniu na moją wiadomość ta Pani natychmiast się wylogowała ze swojego konta. Jakież to ludzkie. Polskie portale społecznościowe sięgają niestety poziomu dna, mułu i wodorostów. Najwyższy czas zamknąć pewien rozdział w swoim życiu i częściej wychodzić na miasto, do ludzi, niż siedzieć w Internecie i się zawodzić na temat codzienności. Dziękuję Państwu za uwagę i pozdrawiam serdecznie.

Jacek82
Jacek82
  26 marca 2017
O matko hehehe ten się rozpisał yhm trzeba przyznać , nie wiem o co chodzi ???
JozekZpolska
JozekZpolska
  26 marca 2017

Dlatego segreguj sobie informacje ktore chcesz otrzymywac na takim fb. :)
Na fotce wiele bym zmienił, tak aby upadła próżność, zobaczyłbym kto by tutaj jeszcze został. Moje propozycje dla tej fikcji:
- usunąć funkcje podglądacz,
- usunąć oceny, średnia oraz rankingi,
- zwiększyć kontrolę nad zdjęciami,
- ograniczyć liczbę wgrywanych zdjęć,
- wprowadzić opis,

amarettoUK
amarettoUK
  27 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nic przez ten czas tutaj nie osiągnąłem ani niczego konkretnego się nie nauczyłem

Kłamstwo.Nauczyłeś:
Konto usunięte
Konto usunięte: Polskie portale społecznościowe sięgają niestety poziomu dna, mułu i wodorostów. Najwyższy czas zamknąć pewien rozdział w swoim życiu i częściej wychodzić na miasto, do ludzi, niż siedzieć w Internecie i się zawodzić na temat codzienności

Powodzenia w realnym życiu:)
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  27 marca 2017

Józek coś podobnego już powstało, nazywa się Tinder :D

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  28 marca 2017

nie chciało mi się czytać może ktoś streścić możliwie przystępnie te wynurzenia, żebym wiedział jak się odnieść? :D

CuteNinja
CuteNinja
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: może ktoś streścić

Nikogo wartościowego nie ma, nie odpisują na wiadomości, moderatorzy są źli, czas wylogować się do życia.
Nie ma za co d83dde0f
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  28 marca 2017

Aha, czyli jak zawsze to samo - smutki i żale, bo nie wszystko poszło zgodnie z planem dorwania łatwego ruchania przez internet...

PaniNieokrzesana
PaniNieokrzesana
  29 marca 2017

Uwazasz, ze usuniecie swojego profilu=poddanie sie? Co za belkot, przeciez mogli pousuwać swoje profile z roznych przyczyn:
a) Maja za duzo zajec i nie chca dluzej marnowac czasu na durny portal spolecznosciowy,
b) Poznali kogos, wobec czego nie potrzebuja juz wiecej swojego konta,
c) Odcinaja im internet,
d) Za dlugi czas tu przesiadywali i po prostu im sie znudzilo.
Opcji moze byc wiele. Jesli Ty stawiales siedzenie na fotce wyzej niz chodzenie na miasto, rozwijanie swoich pasji etc., to z Toba jest cos nie tak, a nie z pozostalymi, ktorzy tu przesiaduja:P.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.